ВИНА - тема 3

  • 44 103
  • 791
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 4 451
Не и мина. Нали оплеска доставките. Видя се в промото. Наско ще е троянския кон.
Марта според мен не знаеше коя е майката на Елина.

# 781
  • Мнения: 18 161
Много критики имам. Дано не се задълбочи тенденцията
1.  Действието е мудно. Не е нормално за първи епизод
2. Обърнаха го на латино сериал.  Няма лошо, че Марта се върне и играе игрички, но това как целият епизод се коментира новината "Брук е бременна" от уста на уста ми бе тъпо
3. Действието е направилно нереално голям скок - пет дни. Пропуснали сме как Бончев се е обяснил на Елина за мафията
4. Мафията загадъчно изчезва, но пък се появяват конкуренти
5.Лиля Маравиля прекалено театралничи. Може и по-добре, във Връзки бе на по-високо ниво. Може да са ми много високи очакванията, но засега нищо особено не сме видели от нея.
6. Филип се опитва да се прави на тежкар, въпреки че проблемите се сипят един след друг
7. Звука бе отвратителен
8. Изненадан съм, че точно Джукелова иска Елина да напусне винарната. Досега основният противник на ЕЛина бе Билалов. явно са разменили ролите
9. Твърде малко видяхме от Харизанов и Антония

Все пак имаше и приятни моменти.
1. Билалов, както винаги е великолепен.
2- Повечето поддържащи герои - Клементина Фърцова, Геро, актьорът който играе Дядо Станко, Харизанов -младши - бяха на ниво.
3. Билалов и Джукелова продължават да имат химия помежду си.

Въпреки всичко епизода бе разочарование за мен.

П.С. нещо пишеше на бутилката, но не видях какво. Бързо мина кадъра.

Последна редакция: нд, 07 яну 2024, 22:28 от Лорд Сняг

# 782
  • Мнения: 1 715
Не мога да я харесам Маравилята и туйто.
Тия двамата водещи - Стефан и Надя също ме дразнят и притесниха актьорите с импровизации. Лилито се оплете като пиле в кълчища.
А сред актьорите цъфти и грее Маури, стилиста - дали само ги разкрасява или и той има роля, ще гадая.

# 783
  • Мнения: 18 161
Не и мина. Нали оплеска доставките. Видя се в промото. Наско ще е троянския кон.
Марта според мен не знаеше коя е майката на Елина.
ЕЛи, Марта може и да не знаеше, че това е майката на Елина, но някак е много подозрително, че искаше да се пази тайна и се раздрънка  наляво и надясно. Спокойно можеше да изчака да си тръгне на Елина майка ѝ и тогава да каже на игуменката за какво иска да се моли.

Линията с Марта ще латино-сериал, това е ясно. Тя ще го играе  сега една примерна съпруга. Действията и изненадоха и майката на Филип, тя се мислише, че Марта ще накара Филип да зареже всичко, но тя е по-хитра. Вече разбра, че ако Филип избира между нея и винарната ще избере винарната, затова сега деликатно се опитва да се отърве от Елина и да запази винарната

# 784
  • Мнения: 9 057
Беше ми скучно.
Маравиля е прекрасна. Аз тази Елина не мога да я харесам, много грубо и рязко момиче.
Билалов е смешен тъй рижав.

# 785
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Поне гледките си заслужават.
Като за първи епизод....прилично.
Но аз не съм с голямата кошница, още в края на предния сезон писах, че за мен всеки сериал, който има повече от един сезон, обикновено не върви към добро, разводнява се, заплитат ненужни подробности, отношения....дано ме опровергаят.
А и ще има изнесени снимки.

Нова тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1619144.new#new

# 786
  • Мнения: 18 161
Беше ми скучно.
Маравиля е прекрасна. Аз тази Елина не мога да я харесам, много грубо и рязко момиче.
Билалов е смешен тъй рижав.
Аз с Елина точно затова не бих могъл да стана приятел в личния живот. По-скоро бих се сприятелил с някоя щурачка като Радост. Просто съм твърде сериозен  и точно затова с Елина непрестанно бихме се карали.
 Но пък иначе актрисата добре си играе ролята. Според мен.

# 787
  • Мнения: 1 552
Засега гледам, защото ми липсаше сериала. Още не мога и не искам да прогнозирам как ще върви, но залозите май са в минус засега, т.е. има мегдан за разочарование.

По играта - Билалов и Марта ме дразнят от първата секунда, значи играят добре. Малкия Харизанов отново е глътка свеж въздух, и стария си ме кефи, Филип разочарова, но пък е реалистичен: много мъже са 1:1 в живота. Елина е супер непредсказуема и с това също се справя с ролята си. Лулчева така и нея харесах. Прическите и са ужасни! Тази нова винарна дали няма накрая да инвестира в Маркова изба? Много сапунково ще ми се стори сами да изплуват до свърх успех. Филип и Елина е ясно, че ще се съберат или поне ще помачкат чаршафи. Геро с неговия професионализъм го чакат с отворени обятия на новото място! Като за бг филмче - става. Малко се изхвърлиха по български, някой писа социалистически. Леко амеркикански също. Чакайте да ви похвалят...

# 788
  • Мнения: 18 161
Miss_Kaprisse, Елина крие от другите, че няма вкус. Нали когато Филип я помоли да оценява виното, тя прехвърли топката на него. Засега знаят само баща ѝ и майка и, но те май не схванаха, че загубата на вкус е нещо по-постоянно. Май я отадоха на депресията на Елина и им се стори нормална. Самаат Елина доскоро не знаеше ще остава ли във винарната.

Такива хора като Филип - аз съм твърде почтен да играя такива игрички - много ме дразнят. Ами като си почтен ще фалираш. Почтеността не ти пречи да ходиш при Харизаноов и да му искаш парите, обаче почтеността ти пречи да шпионираш конкурент.

# 789
  • Мнения: 3 331
На мен ми хареса.
 На когото не му харесва, да не гледа. Хората сме различни и вкусовете ни също. Не може да се угоди на всеки.

# 790
  • Галифрей
  • Мнения: 4 134
Хареса ми началото!! Ей браво ❤🍷

Елина горката така се е стопила от любовна мъка,че чак загубила обонянието си. Тя беше на доктор,ако имаше ковид или бременност щяха да й кажат. Ама възможно ли е така от стрес да загубиш обаяние и вкусови рецептори? Сега явно ще го крие. Може пък тя наистина да е бременната. Сега тя ми харесва повече от сезон 1.
Наско сега за конкуренцията ли ще работи? Дария ме кефи.
Хареса ми,че Билалов застана на страната на дъщеря си и я подкрепи.
Ох Марта е просто ужасна и само така като се усмихне едно злобничко. Прави си някакви схеми нарочно го прави и се мазни.  Уж никой не иска да знае за нейната бременност  ама така подло намеква на всички. Определено Филип се опитва да намери някакво  решение, под чехъл е ама той нали си е добричък и не може така да хване Марта и да я изхвърли. Тя използва доста доста оръжия и го прави на пук. Може да е спечелила битката но не войната. Филип определено си обича Елина,обаче не е толкова лесно. Той хуква след нея и я гледа 😍

# 791
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Има нова тема, по-горе има линк към нея.

Общи условия

Активация на акаунт