ВИНА - тема 3

  • 44 187
  • 791
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 478
Геро щял да върти любов този сезон, ще е интересно да видим развитие и на този герой

# 736
  • Мнения: 18 368
Цитат
За мен Под Прикритие и Откраднат живот бяха интересни през повечето време нищо че бяха по много сезони. А иначе един сериал може и само един сезон да е - и пак да има слаби серии. Пример - С река на сърцето
Не стават за сравнение първите по-горе.Страшна боза беше ''Откраднат живот''.Както се случва с повече сериали с десетки сезони.То поне да беше реалистично.Къде у нас има толкова всеотдайни д-ри?Дай им да точат клинични  пътеки и те отпращат с ''подобрение''.Мъж в кома така го изписаха от Пирогов,след няколко часа си отиде. "Под прикритие'' много по-добър и като сценарий,изпълнение,актьори.Само това липсваше и стрина Вачкова да изтъпанят.
''С река  на сърцето'' беше адски муден,но ми беше интересен.Казаха,че ще има 2ри сезон,но явно са се отказали.

Боза - според теб. А между другото аз съм попадал на множество читави доктори, правили са ми операция - на мъдрец, на ръка и на какво ли не. Това че ти не си попадаал е друг въпрос-.
С река на сърцето едвам дочаках края на втория епизод .тия хора не разбраха, че едно такова мудно и заспало действие не трябва да се прави, масовия зрител иска динамика.

П.С. Никога не съм можел да разбера хората които са недоволни, че един сериал има много сезони и въпреки това го гледат. Когато на мен един сериал не ми и интересен   - спирам да го гледам. и не недоволствам повече. Ето- "за буквите" спрях да го глелдам на 14 минута на втория епизод също - и не се оплаквам колко е лош. Има хора, които биха го харесали.


-----
ПОЧВА

Последна редакция: нд, 07 яну 2024, 21:00 от Лорд Сняг

# 737
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
О,червен килим!
Тръгват с голяма кошница. Дано не ги оплюем към финала.

# 738
  • Мнения: 2 600
Явно ще има жив ефир преди пилотния епизод.

# 739
  • Мнения: 18 368
Eто защо  ще бъде час и половина. Сега половин час ще се хвалят взаимно.

# 740
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 931
Какви са тези глупости по БНТ-то?

# 741
  • Мнения: 12 066
Не може ли просто да почне епизодът? Кому е нужно това... ъъъъ нещо.

# 742
  • Мнения: 3 334
Какви са тези глупости по БНТ-то?
Не гледайте, не е задължително.

# 743
  • Галифрей
  • Мнения: 4 214
Добре направили си гранде премиера, всички актьори,министри и прочие ок. Виждам Весела до нейният мъж ❤

Ох мен тия водещи ме дразнят, въобще не ми харесва това как да нарека интервю на живо. Бла бла не можаха да го пуснат това по-рано искам си епизода! 😭

# 744
  • Мнения: 31 288
Голяма тъпотия!
Кой се интересува от килим и хвалби? Или актьорите да си покажат тоалетите?
Соц изпъления.
Кофти тръгват.

# 745
  • Мнения: 1 618
БНТ, оляхте се!

Дайте просто филма!

# 746
  • Мнения: 2 600
Весела Бабинова и Климентина Фърцова просто сияят. Мишо Билалов и Лили Маравиля са ми любима екранна двойка, затова бих се радвала да видя и някакво развитие между техните персонажи в това направление.

# 747
  • София
  • Мнения: 12 480
На мен студиото ми е досадно. Чакам си епизода.

# 748
  • Мнения: 9 123
аз ще си го пусна малко по-късно.  Сега си пуснах с Диана Любенова, дори не знаех, че води предаване по БНТ сега.
Бях от хората, които не искаха да разводняват във втори сезон, но заявката за него е много силна. Мая Бежанска ми е малко лигава, но тук може да играе сериозно. Ще поживеем,  ще видим. Марта и в Татковци, и тук играе с с бялото на окото, колкото и да е красива, това ми я прави антипатична. Билалов и   Маравиля са ми любима двойка Simple Smile дано пак имат общи сцени.
Приятно  гледане!

# 749
  • Мнения: 459
Изпих си първата чаша, докато започне!

Общи условия

Активация на акаунт