ВИНА - тема 3

  • 44 254
  • 791
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 575
Надявам се да са спретнали хубав сценарий, защото добрият актьорски състав вече е налице👌
Видя се, че явно Филип ще се разкъсва между две жени; ще имат конкурентна винарна, ръководена от мастита злодейка🙈, Цвета и Пелагея ще се разходят до Ватикана…Дано да е непредвидимо и добре замислено, да вибрираме с героите, пълнейки си очите и душите с прекрасни гледки и още по-завладяващи емоции🤞
Не искахме 2ри сезон, но щом го направиха, поне да е на ниво!🙏
Мафиотските номера и мутренски изпълнения (Харизанов) са ми в повече, но нали трябва да има и лоши в картинката, та се примирих с присъствието им🙄

# 721
  • Мнения: 18 427
Е, поне 5-10 минути ще бъдат отделени за припомняме, все пак не всеки е гледал сезон 1 или помни какво се случи. Но вярвам, че като стартов епизод  на втория сезон ще се постараят да е много силен

Веселяшка,
За другиго не знам, лично аз много исках втори сесзон. А Харизанов според мен не е типичният лош, нищо че е мутра. Калановски добре си играе ролята на селски феодал, в повечето села и малки градчета има такива, например братя Галеви.

# 722
  • Мнения: 575
Лорде,
Можеха елегантно да приключат всички сюжетни линии в 12 епизода, но решиха да върнат Марта и то - бременна; мафията не пуска Бончев, не си ще парите, а си държи на далаверата със земята под винарната…, палежи, сълзи и т.н.
Аз виждах Филип в професионален и личен тандем с Елина, оставащ в България и приключващ с Марта (телефонно, предполагам); винарната се развива, връща си заема на Харизанов, вербува сина му за секюрити сървис, примерно🙃; Кецки си преглъща нараненото его на мастит технолог и заработва рамо до рамо с Елина; дядо Станко е щастлив със снаха и внук; Зоя се връща в Америка и приключва с дрязгите с Бончев, който от своя страна защитава винарната и помага на щерка си, връща парите на Титов и се отърваеа от мафията…Цвета разглежда Ватикана с Пелагея, харесва й подобна свобода и като се приберат, заявява на Андрей, че след като го е спасила, поема по свой път и така.
Пелагея се възстановява и продължават да си хортуват двете по приятелски.
Харизанов си живее царски с двете кобили. Край.
Но те го решиха другояче.
Ще видим довечера как ще потръгне.
Страх ме е от разводняване и изсмукани от пръстите, сюжетни (досадни) линии, но дано приятно ме изненадат 🤞🤞🤞

# 723
  • Мнения: 1 939
"Двете кобили" Laughing Веселяшке, развесели ме. Wink Мина известно време докото се сетя коя беше втората кобила, явно и на мен ми се губят някои моменти. Дано има една хубава ретроспекция в началото. Иначе много хубаво звучи всичко, което си написала. Ако сценаристите са решили, ще ни зарадват с нещо подобно.

# 724
  • Галифрей
  • Мнения: 4 313
Да така е, аз исках сезон 2 да видя как се развиват нещата. Сега ще ги видим. Аз изобщо не исках Марта да я връщат и сега като е пуснала голямата бомба,спасение от нея няма да е скоро… много се раздразних от финала на с1. Исках да видя как ще е връзката между Филип и Елина. Как двамата си помагат и създават семейство. Ей такива неща. Но ето че се появиха още по големи телени огради. Зоя,Марта,стари и нови злодей.
Филип иска две неща винарната да бъде блестяща и Елина.

# 725
  • Мнения: 18 427
Лорде,
Можеха елегантно да приключат всички сюжетни линии в 12 епизода, но решиха да върнат Марта и то - бременна; мафията не пуска Бончев, не си ще парите, а си държи на далаверата със земята под винарната…, палежи, сълзи и т.н.
Аз виждах Филип в професионален и личен тандем с Елина, оставащ в България и приключващ с Марта (телефонно, предполагам); винарната се развива, връща си заема на Харизанов, вербува сина му за секюрити сървис, примерно🙃; Кецки си преглъща нараненото его на мастит технолог и заработва рамо до рамо с Елина; дядо Станко е щастлив със снаха и внук; Зоя се връща в Америка и приключва с дрязгите с Бончев, който от своя страна защитава винарната и помага на щерка си, връща парите на Титов и се отърваеа от мафията…Цвета разглежда Ватикана с Пелагея, харесва й подобна свобода и като се приберат, заявява на Андрей, че след като го е спасила, поема по свой път и така.
Пелагея се възстановява и продължават да си хортуват двете по приятелски.
Харизанов си живее царски с двете кобили. Край.
Но те го решиха другояче.
Ще видим довечера как ще потръгне.


Страх ме е от разводняване и изсмукани от пръстите, сюжетни (досадни) линии, но дано приятно ме изненадат 🤞🤞🤞

Не, не можеха. Дори само това, че мафията се намеси отваряше врата за поне още един сезон. Можеха да отвлекат ЕЛина, да се налага Билалов да събира пари за откуп, после като се видят отново да са във влошени отношенията бащата и дъщерята и да оправят отношенията си 5-6 епизода. Зоя ако се върне от САщ и просто преглътнеше новата снаха щеше да е супер нереалистично и сладникаво.
Филип ако толкова лесно можеше просто да влезе в професионален тандем с Елина, да загърби всички проблеми и пр. за какво въобще се прави сериал? че то можеше и в една серия да се направи това. Не, трябва да има драма,  проблеми и пр. това е живият живот. Хепиендите не са интересни за филмиране. Който не иска няма да гледа втори сезон. Екипа на края на сезона ще си даде равносметка каква е гледаемостта и дали два сезона са достатъчни.
За мен Под Прикритие и Откраднат живот бяха интересни през повечето време нищо че бяха по много сезони. А иначе един сериал може и само един сезон да е - и пак да има слаби серии. Пример - С река на сърцето

# 726
  • Мнения: 389
Владимир Зомбори е в предаване по БНТ 1 ако някой му се гледа. Размятаха малко кадри от трейлъра, но сега е като интервю.

# 727
  • Галифрей
  • Мнения: 4 313
Любимата ми змия 😂 Тъй  като гледам май пред нея е Елина. В фб са пуснали кадри от новият епизод. Пуканки и вино 🍷❤

# 728
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Приготвила съм бутилка мерло за първия епизод.. май ще почвам епизодите от червено към бяло..Stuck Out Tongue Winking Eye

# 729
  • Мнения: 12 112
А аз Шардоне. 🍷 Чакам с нетърпение епизода.

# 730
  • Мнения: 27
За много години!
Ще има живо студио, за това по програма е 90 минути.
Наздраве и приятно гледане! 🥳

# 731
  • The point of no return
  • Мнения: 823
За много години! Чакам с нетърпение да започне новия сезон!
Дали ще качват епизодите в Тубата, както правеха с 1-ви сезон?

# 732
  • Мнения: 25 808
Исках да видя как ще е връзката между Филип и Елина. Как двамата си помагат и създават семейство. Ей такива неща.

То това всички го искат, но в изкуството не става така. Даже и в приказките.
Ти чела ли си приказка, в която принцът среща принцесата, любов от пръв поглед, още същия ден се женят и живеят дълго и щастливо? Не, нали? Винаги трябва да има драма – някакви условия, някакви препятствия, някакви лоши герои, които ги заплашват, пречат и се опитват да ги разделят...

А и в живия живот е така – колкото по-трудно придобиеш нещо, колкото повече усилия хвърлиш, колкото повече трудности преодолееш, толкова повече го цениш.

# 733
  • Мнения: 14 742
Цитат
За мен Под Прикритие и Откраднат живот бяха интересни през повечето време нищо че бяха по много сезони. А иначе един сериал може и само един сезон да е - и пак да има слаби серии. Пример - С река на сърцето
Не стават за сравнение първите по-горе.Страшна боза беше ''Откраднат живот''.Както се случва с повече сериали с десетки сезони.То поне да беше реалистично.Къде у нас има толкова всеотдайни д-ри?Дай им да точат клинични  пътеки и те отпращат с ''подобрение''.Мъж в кома така го изписаха от Пирогов,след няколко часа си отиде. "Под прикритие'' много по-добър и като сценарий,изпълнение,актьори.Само това липсваше и стрина Вачкова да изтъпанят.
''С река  на сърцето'' беше адски муден,но ми беше интересен.Казаха,че ще има 2ри сезон,но явно са се отказали.

# 734
  • Мнения: 575
Лорде,
С теб ще водя дискусия като се научиш да уважаваш чуждото мнение и престанеш безпардонно да налагаш своето.

Общи условия

Активация на акаунт