Египет /Тема 14/

  • 46 786
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 221
Ние бяхме в Дезърт роуз и останахме много доволи Simple Smile до толкова, че сега ще изпращам родителите си там Simple Smile
Някой знае ли колко време са валидни картите за интернет на Ориндж 🤔

# 751
  • София
  • Мнения: 3 679

И аз четох коментара, че пирамидите не са кой знае какво, дамата имаше очаквания за нещо по-голямо.
Joy
Какви са тия пирамиди, какво се превъзнасят, че били едно от чудесата на света! Купчина камъни!
Joy Joy Joy

Аз бях тази дето имаше други очаквания от големината на Пирамидите,но не в лошия смисъл
Нека ви обясня, за да не ставам обект на подигравка

Египет е моята слабост - от дете чета,гледам и се интересувам от всичко свързано с Египет,затова и мечтаех някой ден да отида и да видя това с очите си
Но през 2020- заради Ковид отмениха пътуването ми, но през 2022 го направих- страхотен Круиз по Нил и обикаляне на всички " каманаци" както каза сина ми. Но за мен нямаше умора и попивах от всичко което виждах с удоволствие Relaxed
Просто споделих, че очаквах пирамидите за са доста по- внушителни/ на телевизора така ми се струваха/.
Не че не са огромни - но ...като всяка жена очакваш нещо по-голямо  Grin
Преживяването в Египет за мен бе приказно,затова и се върнах тази есен отново.....но този път само на почивка.
Имам още много да разглеждам ,да обикалям и да попивам от чудесата му.....но ще го оставя за друг път

Smile

# 752
  • Мнения: 164
agne и ние ще сме в десърт Роуз от 21.10, вие от кога сте? И аз ги гледам същите клипове и коментари, но в крайна сметка каквото такова. Най се притеснявам от вируси, наранявания от корали, риби и незнам още какво и то за децата най-вече.
И за допълнителните екскурзии се колебая, едни искат да се гмуркат, други само шнорхелинг. Аз се притеснявам да не се обърка нещо, а и гмуркането от колко годишна възраст е позволено?

Имам същите притеснения, особено що се отнася до стомашните неразположения. Нямам представа от каква възраст е позволено гмуркането. Ще бъдем по-късно там, през ноември. Пожелавам само положителни емоции!

# 753
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
НОВА ТЕМА

https://www.bg-mamma.com/?topic=1593981.new#new

Общи условия

Активация на акаунт