Ще бесят Садам.....утре призори....

  • 4 830
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Те май Иракчаните си го бесят. Страх ги е да не се върне отново на власт.

# 31
  • Мнения: 2 013
Празникът е много важен - Курбан Байрям - в тези дни мюсюлманите ходят на поклонение в Мека на гроба на Мохаммед и колят жертвени животни. Всеки заможен трябва да заколи животно и да нахрани бедните. Е, за иракчаните явно жертвеното животно е Саддам...
Гледам CNN - Буш ги е похвалил...

# 32
  • Мнения: 143
Какъв мюсюлмански празник има, аз от горните мнения си помислих, че става дума за новогодишните празници? newsm78 Едва ли са толкова тъпи да го бесят на религиозен празник.
Утре е  коч байрам

# 33
  • Мнения: 227
Преди няколко месеца някои оплакваха убити мафиоти, не вярвах че ще почнат да оплакват и законно осъдени на смърт масови убийци.

Peace

# 34
  • Мнения: 2 013
Какъв мюсюлмански празник има, аз от горните мнения си помислих, че става дума за новогодишните празници? newsm78 Едва ли са толкова тъпи да го бесят на религиозен празник.
Утре е  коч байрам

Утре ли е точно? Интересува ме, защото имам куп приятели мюсюлмани и искам да им пратя мейли.

# 35
  • Мнения: 391
Вие съвсем сте се ошашавили! Кво сте тръгнали да се вайкате заради този терорист!? Я се стегнете! Егати лицемерките сте! Ако някой дойде у ваше село и избие всички, ще искате не обесване, ами рачекване за него!

Чули, че в Европата го жалят и те ревнали!

# 36
  • Мнения: 14 507
Вие съвсем сте се ошашавили! Кво сте тръгнали да се вайкате заради този терорист!? Я се стегнете! Егати лицемерките сте! Ако някой дойде у ваше село и избие всички, ще искате не обесване, ами рачекване за него!

Чули, че в Европата го жалят и те ревнали!

айде по-полека с обобщенията

# 37
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Кво сте тръгнали да се вайкате заради този терорист!? Я се стегнете! Егати лицемерките сте! Ако някой дойде у ваше село и избие всички, ще искате не обесване, ами рачекване за него!

Чули, че в Европата го жалят и те ревнали!
Ехооо, първо чети, а след това обиждай!Никой не се тръшка за Саддам, а хората негодуват срещу начина на убийството му.Всеки има право да си изкаже възмущението.Трябва ли сега да реагирам по същият начин срещу теб и да кажа, егати лъжеца си с твоите списания с които лъжеш хората по магазините!
 Хайде малко по-полека с определенията, уж си мъж и се очаква да си малко по-сдържан.......

# 38
  • Мнения: 391
Не мога да съм сдържан, когато чета лигави писания!

# 39
  • Мнения: 2 013
Не мога да съм сдържан, когато чета лигави писания!

Има много по-гадни наказания от обесването. Аз съм против смъртните присъди. И Чаушеску като убиха бях против. Най-много това обесване да попълни редовете на терористите-джихадисти. От което ще патим всички.

# 40
  • Мнения: 639
Сега ще го обявят за мъченик Thinking

# 41
  • Мнения: 2 543
Забелязвам, че оплакващите Саддам отказват да чуят, че е осъден от иракски съд. А случайно да си спомняте обвинението, за което е осъден? Честно, нямаше ли пак вие да искате смъртта му, ако беше обвинен в убийството на толкова на брой хора, само че българи? Не ме разбирайте погрешно, не съм поддръжник на смъртното наказание, в никакъв случай. Но не изопачавайте фактите. Саддам си го осъдиха в Ирак.

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 01:24 от Ieppe

# 42
# 43
  • Мнения: 14 507
Забелязвам, че оплакващите Саддам отказват да чуят, че е осъден от иркаски съд. А случайно да си спомняте обвинението, за което е осъден? Честно, нямаше ли пак вие да искате смъртта му, ако беше обвинен в убийството на толкова на брой хора, само че българи? Не ме разбирайте погрешно, не съм поддръжник на смъртното наказание, в никакъв случай. Но не изопачавайте фактите. Саддам си го осъдиха в Ирак.

така е - осъдиха го хората които дойдоха на власт в ирак с избори. отделен е въпросът че тези избори бяхо проведени при наличието на окупация от САЩ в страната, а това за мен ги прави манипулирани и дирижирани.

# 44
  • Мнения: 4 473
Човек има свобода за делата си, но и си носи кръста и последствиета от тях!

Дано неговият Бог прости греховете му, тук на Земята Саддам получи справедливост!

Общи условия

Активация на акаунт