От кой матрак сте доволни? - Тема 10

  • 34 294
  • 469
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 134
И ние вкъщи сме с латексови матраци на Екон, вече доста години. Без забележки съм! Възглавниците ни също.

Сега искам ново легло - френско. Дали имате отзиви от такива и с какви матраци ги ползвате?

# 91
  • Мнения: 1 182
Включвам се с 1 глас за Манифлекс Ривиера и въпрос: Сменям матрака на детето и търся единичен, но не ми се дават 1000 лв за Манифлекс. Миналата година купувах за нашите пенсионери Тед Кашмир и много ни хареса на всички, но сега нямам спомени My Cashmere ли беше, който е пружинен или Cashmere Dream, който е с пяна.
Видях от стари теми препоръка за Тед Фаворит Нова, който в сайта също ми звучи добре.

Дайте съвет, че не мога да взема сама решение. Вчера избирах бои, дограма и от толкова палитри, менюта и варианти, процесорът ми блокира Laughing

# 92
  • Мнения: 41 909
Нямаш ли фактура/гаранция, там си пише какъв е бил?

# 93
  • Мнения: 2 710
И ние се чудим за Тед Фаворит Нова за родителите ми.

И да дам отзив за следния матрак на Юск. Мъжът ми и детето (4 г.) се оплакаха, че им спарва...
https://jysk.bg/spalnya/matraci/matraci-s-pyana/matrak-ot-pyana- … gold-f85-byal/sin

# 94
  • Мнения: 69 272
В коментарите го пише това за спарването....

# 95
  • Мнения: 1 368
Привет! Четох, четох, ходих в магазин, обърках се. Търся матрак за детско легло. Тръгнах с идеята да е ортопедичен, в магазина ми препоръчаха Тед Фаворит Нова. Минусът им е 10-годишната гаранция. Колебая се между него и няколко на Нани - Сирена Мемори, Модена или Тирена. Те са с 25 години гаранция. Може да ми препоръчате и друго. А за подматрачна рамка какво да гледам?

# 96
  • Мнения: 41 909
Привет! Четох, четох, ходих в магазин, обърках се. Търся матрак за детско легло. Тръгнах с идеята да е ортопедичен, в магазина ми препоръчаха Тед Фаворит Нова. Минусът им е 10-годишната гаранция. Колебая се между него и няколко на Нани - Сирена Мемори, Модена или Тирена. Те са с 25 години гаранция. Може да ми препоръчате и друго. А за подматрачна рамка какво да гледам?
Това не е ли малко излишно? За толкова години детето ще порасне, ще му се промени физиката, матрак удобен преди вече няма да бъде...

# 97
  • Мнения: 2 710
В коментарите го пише това за спарването....

Четох коментарите за килим за 45 лв, ама за матрак за 450 лв - не Grinning

# 98
  • Мнения: 69 272
Аз ги четох преди, даже говорих с управител, той потвърди че нещо такова има..обсъдихме го надълго даже този въпрос. Grinning При топло време омеква меморито, зимъска се повтвърдява....такива неща....

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 2 375
Хахаха, този матрак да не е с wifi и да следи външните температури? 😆
При мен поддържам температури 22-25 градуса целогодишно Simple Smile

# 100
  • Мнения: 69 272
Ми поддържай си....

# 101
# 102
  • Sofia
  • Мнения: 2 375
Не знам, ама коментарите са "твърд като дъска", "една идея по-меки от плочките" Grinning

# 103
  • София
  • Мнения: 44 345
Има такъв коментар - да.
В магазина беше супер удобен. Ти точно не обичаше ли твърд? 😂 😂 😂
Повече ме притесняват коментари, че не бил като мострения или че се разваля за 2-3години.ама все пак най-мн вярвам на бг мамите, та реших да питам, особено ако някой го е ползвал поне година.
За това пък положителните мнения са прекрасни. 🤷‍♀️ 😂

# 104
  • Мнения: 10 719
За тия пари абсурд и то дунапрен...
Наскоро взех пенолатекс 160*200 за около 350 лв. Идеален. Нито мек, нито твърд.

Общи условия

Активация на акаунт