Как да се отърва от мисълта за секс?

  • 7 888
  • 157
  •   1
Отговори
# 60
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 049
И този имал понятие от живота.... Мхммм, добре.

# 61
  • Мнения: 23
И този имал понятие от живота.... Мхммм, добре.

Като си кадърен, моето момиче, що не кажеш ти нещо по темата, щот досега нищо умно не си написал?

Последна редакция: чт, 16 мар 2023, 16:11 от JaxMan123

# 62
  • София
  • Мнения: 23 110
Не знам за моето, ама твоето племе не са от умните
Аз и моето племе, миличък, на твоята възраст се разцепвахме от купони и гаджета, че даже си и пускахме едни на други, а не кибичехме на сухо.

Като си кадърен, моето момче, що не кажеш ти нещо по темата, щот досега нищо умно не си написал?
Joy
Ми то дори си пише жена под ника, но като не може и да четеш.
Закривай темата, че положението от трагично стана още по-трагично.

# 63
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 049
Кой той?!

# 64
  • Мнения: 6 606
Към автора - след като не получаваш секс от въпросната мацка, как точно ще се минеш, ако я оставиш? За момента и двамата губите от вашата връзка. Сложете край и си търсете по-подходящи партньори.
И е обидно да смяташ момичето до теб за "селянче". След като мнението ти за момичето не е високо, не виждам смисъл да си губите времето. Не се харесвате, не се обичате.

# 65
  • София
  • Мнения: 38 748
Това днешната младеж не сте у ред. Обяснявам - гладен си, готвиш си, ядеш.
Искаш секс - намираш човек и терен - правиш го.
Ако няма храна/секс - излизаш от магазина/връзката.
Ооо, положението стана лошо...

# 66
  • Мнения: 41 407
Има една древна китайска поговорка - който си ляга с мисъл за секс в главата ще се събуди с решение в ръката.
И още в първия отговор ти писах - като няма риба и ракът е риба. Тоест като нямаш секс мастурбирай и така ще си оправиш и напрежението, и хормоните, и простатата. Пък като си намериш мацка ще превключиш на секс. За сега - карай на заместваща терапия.

# 67
  • Мнения: 6 606
Достатъчно адекватни съвети ти дадохме. Не знам доколко ще ги последваш.
Не си в позиция да казваш какво да правим. Отракай се наживо, не във форума. Белким някоя те забележи.

# 68
  • Мнения: 6 226
Пич, в момента се дрънкаш с 40-50 годишни жени, дето имат по един два брака и деца колкото тебе. Не е лошо да се вслушаш, защото реално ти имаш проблем, а не те ( или поне темата е твоя). Очевидно не харесваш аверката ти, не ти дава каквито искаш, някво другарче ти е, с което да движите заедно щото нямате други опции. Ако си на място можеш да я склониш към секс, но очевидно нито го искаш наистина, нито и можеш да го направиш. Търси друга и гледай да ти харесва, не си губи времето с такива псевдо връзки. А да, и като си смотан, гледай малко да го оправиш тва. Много ви куца комуникацията на цялото ви поколение, тия устройства дето сте пораснали с тях са ви увредили доволно много

# 69
  • София
  • Мнения: 38 748
Аз разбрах! За него всъщност сексът е нещо гадно и неприятно и търси начин да се отърве от него. Има начини... Оперативни... Хормонални...
Сега един съвет от леля ти. За да получиш секс, трябва да покажеш отношение. Специално отношение. Абе 5 изречения да кажеш, ама да знаеш какво да кажеш. Може и да се научиш. А може и да не се научиш.

# 70
  • Мнения: 1 852
Той вече започна.
Да не говорим за тоталното му самозаблуждение, че тя си пада по него, въпреки че той й е навит, а тя не му пуска.

# 71
  • София
  • Мнения: 35 248
Търсиш жена?
По-добре търси пари, жената сама ще те намери.

# 72
  • Мнения: 23
Търсиш жена?
По-добре търси пари, жената сама ще те намери.

Парите лесна работа

Той вече започна.
Да не говорим за тоталното му самозаблуждение, че тя си пада по него, въпреки че той й е навит, а тя не му пуска.

Мали мали, направо съм изтрещял, за мен няма надежда

# 73
  • Мнения: 6 716
А защо не трябва да се мисли за секс?!
Баси днешната младеж, много странни. Малее като се сетя на 21 като бяхме ние кво беше Joy

# 74
  • Мнения: 6 788
Единственият начин да спреш да мислиш за секс е като го правиш. На 21 по много, ежедневно.
Сменяш аверката, оправяш се сам, ако имаш парички, като врял и кипял в живота, знаеш, че има едни каки, които почасово могат да ти бъдат аверки. Туй то, друго решение не знам 🤷‍♀️

Общи условия

Активация на акаунт