Октомврийски мами 2023-тема 2

  • 23 470
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 622
Офф аз мислех, че съм само аз така 😂 И аз нон стоп съм гладна, все нещо дребно си хапвам-я солети, соленки, сушен/пресен плод..Салати, супи основно, напоследък и месо не ми се яде-постното ме влече повече 😁 И като съм гладна забелязвам, че започва да ми се гади, като се наям всичко е точно 🫣

# 16
  • Мнения: 248
Офф аз мислех, че съм само аз така 😂 И аз нон стоп съм гладна, все нещо дребно си хапвам-я солети, соленки, сушен/пресен плод..Салати, супи основно, напоследък и месо не ми се яде-постното ме влече повече 😁 И като съм гладна забелязвам, че започва да ми се гади, като се наям всичко е точно 🫣

И при мен е така с гаденето😅 даже сутрин се събуждам към 6:30-7 и съм мъртво гладна. Добре, че вечер се сещам преди да си легна да си сложа на нощното шкафче я банан, я бисквитка😂

# 17
  • Мнения: 164
С това похапване на каквото ми се прияде май си докарах диария.
Казах си, какво пък толкова, я да си угаждам.
Та сушени плодове, млекца, бонбонки, тук-там някой снакс, яко салати, че нали за фибри накрая манджа с грозде.
Притесних се, че по принцип запекът ми е спътник, та понаблегнах на фибри и мешене на какво ли не и се получи съвсем обратното.
Няма угодия Cold Sweat

# 18
  • Мнения: 22
Здравейте,ще започна отдалеч,последния ми преглед беше на 15.03 10 седмици и 6 дни,бебето беше порастнало и до тук всичко наред и сега ме вика лекарката на преглед на изследвания на 4.04,което е 13 седмица и 5 дни .Но както разбирам биохимичния скрининг се прави от 11-12 седмица и сега незнам какво да правя?

# 19
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 351
В кой град си?

# 20
# 21
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 351
В гугъл ми излиза че този доктор прави ФМ, защо не си запишеш час за 12гс? Simple Smile
https://drstoilov.com/ и с данните от прегледа можеш да идеш да пуснеш БХС в Рамус виждам че имате в Добрич.

С твоята лекарка въобще ли не сте ли обсъждали тези изследвания?

# 22
  • Мнения: 164
Забелязах тази вечер, че вече се появява Linea nigra, тръгваща от пъпа и е сравнително видима дори.
Мислех, че се появява на вече изпъкнало коремче поне след 4ти месец, поне съм я виждала при приятелки в много по-късен етап.

# 23
  • Мнения: 1 007
Моля преди да запазите час за този лекар, потърсете отзиви в интернет за него. Наскоро случайно попаднах на тема за него тук и бях шокирана от разказа.

# 24
  • Мнения: 319
Момичета,
На някоя друга да и изтръпват ръцете и краката? Постоянно са така още от преди да направя теста, даже се усъмних заради този симптом. Ръцете ми са непрекъснато студени, непрекъснато изтръпнали... С ниско кръвно съм по принцип и сега и предната бременност много ми причерняваше, но не съм имала такива изтръпвания толкова рано.

# 25
  • Мнения: 105
Момичета,
На някоя друга да и изтръпват ръцете и краката? Постоянно са така още от преди да направя теста, даже се усъмних заради този симптом. Ръцете ми са непрекъснато студени, непрекъснато изтръпнали... С ниско кръвно съм по принцип и сега и предната бременност много ми причерняваше, но не съм имала такива изтръпвания толкова рано.
Аз! Много често и ръцете и краката ми изтръпват, такова едно мравучкане забелязвам.. А за кръвното - беше ми 65 на 40 единия път, когато се усетих и дадох на дядо да ми го премери (той е фелдшер от старата генерация) - чак се усъмни в апарата си за кръвно. Но аз бях във фаза “зашеметена”.

# 26
  • Мнения: 319
Момичета,
На някоя друга да и изтръпват ръцете и краката? Постоянно са така още от преди да направя теста, даже се усъмних заради този симптом. Ръцете ми са непрекъснато студени, непрекъснато изтръпнали... С ниско кръвно съм по принцип и сега и предната бременност много ми причерняваше, но не съм имала такива изтръпвания толкова рано.
Аз! Много често и ръцете и краката ми изтръпват, такова едно мравучкане забелязвам.. А за кръвното - беше ми 65 на 40 единия път, когато се усетих и дадох на дядо да ми го премери (той е фелдшер от старата генерация) - чак се усъмни в апарата си за кръвно. Но аз бях във фаза “зашеметена”.
И моето е много ниско по принцип 90х60, а сега дори не искам и да знам колко е GrinningGrinning

# 27
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 351
Моля преди да запазите час за този лекар, потърсете отзиви в интернет за него. Наскоро случайно попаднах на тема за него тук и бях шокирана от разказа.

О, съжалявам , излиза първи резултат в гугъл и не ми излязоха алтернативи за Добрич… Sad

# 28
  • Мнения: 1 007
АА, следя темата от самото начало и знам колко отзивчив и мил човек си. Просто исках да предупредя момичето да внимава, ако не намери в Добрич, нека дойде до Варна, има достатъчно добри специалисти.

# 29
  • Мнения: 22
В гугъл ми излиза че този доктор прави ФМ, защо не си запишеш час за 12гс? Simple Smile
https://drstoilov.com/ и с данните от прегледа можеш да идеш да пуснеш БХС в Рамус виждам че имате в Добрич.

С твоята лекарка въобще ли не сте ли обсъждали тези изследвания?

Не изобщо не сме и това се изненадвам,до кога е срока последно и моля и тези от Варна,да предложат някого,въпроса е че в четвъртък следващата седмица съм в 12 седмица и се чудя ,дали въобще ще успея и дали е до 12 та или до 13 та седмица.Тук за Добрич е само при доктор Стоилов.

Последна редакция: сб, 18 мар 2023, 23:06 от mandy123

Общи условия

Активация на акаунт