Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Пролетна (Тема 29)

  • 177 143
  • 1 420
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 2 127
ДХЗ, с перлите те изпуснах, но с дънките си ТОП.

Клеми, честито ти лимони! Много добре ти стои.

Миа, редовно съм със сутиен в телесен цвят. Дори имам повече такива, отколкото бели за белите тениски.

Краката на Харпи и тях изпуснах...

Ани, оздравя ли вече?

Cloe, с кортизон не е проблем да се ходи на плажа, особено като се приема за кратък срок. Достатъчно е качествен и висок SPF и сянка, но като гледам ти си взела всички необходими мерки. Пия кортизон почти 7 г. всеки ден и се мажа редовно в градски условия със слънцезащита 50 фактор. И на плаж си ходя, но стоя главно под чадър, мина ми времето за тен, плацикам си с шапка.
А относно Синдрома на Мениер, бях  в 11-ти клас, когато изпитах всички негови симптоми - шум и загуба на слух на определен тон /нисък/, повръщане и виене на свят...оказа се, че е от прекарана шарка 6 месеца преди това. Вируса на шарката ме "удря" там, в слуховия нерв. И до ден днешен имам загуба на слуха в лявото ухо над 80% и имам шум в ухото, с който толкова много съм свикнала, че вече не "го" чувам. В годините силно намаля, но при проблеми с кръвното се повишава.

Последна редакция: пт, 16 юни 2023, 16:18 от Pink Dress

# 1 396
  • Мнения: 4 431
Све, много е красива мидата с перлата! Не може ли да се сложи на друго синджирче или това да се залепи?

# 1 397
  • тук-там
  • Мнения: 5 761
Све, страхотно колие и чудно те украсява!
ДХЗ, дънките перфектно ти стоят! Според мен следва да са свободни.
Клеми, чудна рокля и ти е залепнала!
Аз не мога да снимам добре роклята от днес, но материята на ситно плисе страшно ми харесва:
Да живеят италианците - страшни обувки правят! Показвам ви сандалетките ми с миди:

Последна редакция: пт, 16 юни 2023, 23:02 от mtz

# 1 398
  • Мнения: 2 127
Mtz, те и други неща правят повече от перфектно. И все неща, които ние жените обожаваме: дрехи, обувки, чанти, паста, вино, прошуто, парфюми ..

Много хубаво рокле!

Все се каня да ви споделя любимата салата на нашата Angel_wing. Не мисля, че ще ми се обиди, ако я кача тук. Жалко, че има бан.
За салатата - краставици, магданоз, варено яйце, маслини, тиквени семки и зехтин.

# 1 399
  • София
  • Мнения: 6 810
Защо има бан Англечето? Завинаги ли???

# 1 400
  • Мнения: 5 711
Какво й е специално на салатата, иначе добре звучи.
Мтз, Све, много сте готини.
Клеми, и ти много ми харесваш с роклята, тя е много в мой стил.
Дез, пропуснах, абе много хора пропускам, моля за извинение. Все сте хубави.

# 1 401
  • Мнения: 23 122
Пинки, същия проблем имам и аз с ушите.
Сандалите са уникални!
Дънките са ми широки в талията, но нямаше по-малки, а аз бях решила, че
баш този ден трябва да имам такива.

Последна редакция: пт, 16 юни 2023, 16:38 от ДХ3

# 1 402
  • Мнения: 1 755
Момичета, ще питам и тук. Тази рокля, прозира ли? На Polo Ralph Lauren e.

# 1 403
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Аня, роклята е много хубава, на не мога да съм полезна с мнение дали прозира Sad
Пинк, още не съм се оправила напълно, но вече съм на работа, няма как.
Све, колието е много красиво, дано да успееш да го направиш.

# 1 404
  • тук-там
  • Мнения: 5 761
Речено-сторено - моето ново боб(че):

Последна редакция: сб, 17 юни 2023, 10:10 от mtz

# 1 405
  • Мнения: 2 601
Много много много добро решение, mtz ! Сигурна съм, че се чувстваш прекрасно.

# 1 406
  • Мнения: 11 018
Ани, имам роклята в тъмносиньо. Според мен няма да прозира, но материята е като на тениските на марката и моята е с 1 размер нагоре, за да не ме описва прекалено.

mtz, много си хубава!

Pink, много позната ситуация. Съчувствам ти и дано моментите на дискомфорт са възможно най-малко.

# 1 407
  • Мнения: 104
Мтз, много яко ти се е получило. Много нежно.
Све, красиво място за почивка.
Бялата рокля ми е любим модел. Спортна е и според мен е плътна и не прозира.

Последна редакция: сб, 17 юни 2023, 18:14 от Ryna

# 1 408
  • Мнения: 2 564
Све, някакъв начин трябва да се намери и да се поправи колието.

Ходих на плаж 4 пъти омазана с минерална слънцезащита. Цялата бях бяла като таласъм 👻 да не би да съм изпуснала някъде и да не съм намазала. Голямата шапка, очилата и мисля, че успях да се опазя. Майтапеха се с мен, но не ми пукаше. 😂😂😂Целта оправдава средствата. 😂😂😂
Пинки, звучи много неприятно. Аз така изпуснах прибиране за Коледа тъй като бях на парти и да седя 2 часа до тон колоната на разстояние 1 м. Имах същите симптоми като теб и не ми позволиха да летя. Кофтито е, че не се знае какво го провокира и кога може да се появи.
Сега съм на летището и ми е едно притеснено за това ухо. Да се надявам, че всичко ще мине добре.
Изпуснах дънките на ДХЗ и прическата на Mtz. Боб/ каре харесвам много и в момента съм така. Оказа се много практична за моята права коса.

# 1 409
  • Мнения: 5 711
Рина, много красива рокля!
 И аз като съм на плаж се мажа с много пластове и после едва ги отмивам. Обаче уикенда си изпуснах ушите. Прибрах се от Гърция с мехури по ушите и цяла седмица им бая.

Общи условия

Активация на акаунт