Балсами и гланцове за устни

  • 3 355
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Любим ми е много балсама за устни на Сефора с кокос.

# 31
  • При децата ми
  • Мнения: 6 058
Скрит текст:
Много съм доволна от балсамите на Cien в Лидл. От доста време само тях ползвам. Постоянно имам подръка.
Скрит текст:
И една база за червила на Голдън Роуз (не ползвам такива), но тази база ми беше препоръчана и не съжалявам, че я взех, прави устните ми страхотни - меки и сочни.
Скрит текст:

Потвърждавам за базата за устни на "Голдън Роуз". Прави устните меки и червилото значително издържа повече с нея.

# 32
  • Мнения: 1 592
Хубава тема Simple Smile

Имам много сухи устни, та без балсам не мога. Любимия ми който усоешно хидратира и дава най-добър ефект при мен е този на Нюкс.


За балсам със Спф използвам този на Авен

# 33
  • Мнения: 136
Някоя има ли мнение за този гланц?

# 34
  • Мнения: 257
Някоя има ли мнение за този гланц?


Има много приятен и наситен аромат, доста добре изглажда устните ми, но има и два минуса при мен- бързо изчезва и постоянно трябва да си слагаш, след известно време на устните започва да лепне. Иначе за цената си е добър, особено ако искаш доста блясък на устните.

# 35
  • Мнения: 2 695
Случайно видях темата и идвам да си похваля моя любим балсам за устни на Нивеа с аромат на диня. Има леко розавеещ цвят точно като цвета на моите устни и винаги ми ги държи хидратирани.
Аз по принцип нямам сухи устни, но винаги под червило го слагам. Сега се замислям, че Нивеа като марка изобщо не харесвам и нищо на тях нямам, обаче този балсам винаги го купувам, че даже по два броя си зареждам по чантите. Laughing

# 36
  • Мнения: 9 647
Аз търся някой добър балсам с лек цвят. Най-много ми допада този на Nuxe по принцип, но е само безцветен. Наскоро си взех на Dr. PawPaw и стои много добре - лек цвят + фини блестящи частички, но за съжаление при мен има 0 ефект върху напуканите ми устни. Та търся нещо, което да съчетава и двете.

# 37
  • Мнения: 1 711
Любимите ми балсами за устни са на Биофреш. Купувам и подарявам на близки и приятели. Вече могат да ме вземат за рекламно лице.

# 38
  • Мнения: 1 592
Когато искам лек ефект върху този на Нюкс използвам този


Който подчертава естествения цвят на устните, придава леко розов оттенък и добре хидратира.

# 39
  • Мнения: 1 867
Сухите и напукани устни можете да ексфолирате много лесно. Смесете малко мед с малко захар и разнесете нежно върху устните, след което изплакнете внимателно. Захарта ще премахне сухите кожички, а меда ще омекоти и подхрани. Опитайте Wink

# 40
  • Мнения: 136
Аз си купих този на една екскурзия до Търново… не съм доволна. Усеща се все едно имам лепило на устните.. трудно се нанася. Единственият му плюс е, че мирише много хубаво.
Любимите ми балсами за устни са на Биофреш. Купувам и подарявам на близки и приятели. Вече могат да ме вземат за рекламно лице.

# 41
  • Мнения: 499
Този пробвахте ли го?

Общи условия

Активация на акаунт