Сицилия - 4

  • 38 745
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 620
От реалните:) Например чанта Furla за 300-500лв колко мога да очаквам да е надолу като цена?

# 31
  • Мнения: 5 866
Ама отворете го този сайт де:
https://www.siciliaoutletvillage.com/en/brands/furla/

Всичко, което питате го има там.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 620
Отворих го, но не успях да видя цени. Както и да е. Исках, ако някой има впечатления просто да сподели, а не да ми се кара. Затваряме темата.

# 33
  • Мнения: 5 866
Това какво е:

# 34
  • Мнения: 910
Последният черен петък имаше намаления от 20-30%  не повече, от 1ви юли започват пак намаления, но не очаквайте много

# 35
  • Мнения: 101
Здравейте, има ли някой в Сицилия, който утре (неделя) трябва да се прибира с полет на Уиз Еър, като същият е отменен. Моля за информация как сте постъпили. Важно ми е, тъй като сме с две малки децата и нямаме особена мобилност и време за четене десетки страници. Благодаря Ви!

# 36
  • София
  • Мнения: 2 620
На нас ни се случи нещо подобно в Барселона преди години. Не ви ли предложиха от  Wizz друг полет след стачката?

# 37
  • Мнения: 101
Да, но чак в четвъртък:weary:

Последна редакция: нд, 02 апр 2023, 00:43 от Грозното Патенце

# 38
  • София
  • Мнения: 1 675
Не знам дали може да ви е полезно, но помислете да се придвижите с автобус до континента, например до Неапол и оттам да летите, щом няма полети до четвъртък. Лошото е, че от Неапол Уиз имат полет чак във вторник.

# 39
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Здравейте, има ли някой в Сицилия, който утре (неделя) трябва да се прибира с полет на Уиз Еър, като същият е отменен. Моля за информация как сте постъпили. Важно ми е, тъй като сме с две малки децата и нямаме особена мобилност и време за четене десетки страници. Благодаря Ви!
На 3-ти има вяколко опции с прекачване. Например през Бари /60 евро базова цена на човек/ и Милано Бергамо /87 евро на човек/ през scyscener, но с две деца ще Ви трябва и нощувка

# 40
  • София
  • Мнения: 2 620
Здравейте, моля за съвет. Имаме 7 нощувки в Сицилия, като решихме да обърнем внимание сега на източната и южната част на острова, като желанието ни е да съчетаем разходки с плаж. Засега сме запазили 1 нощувка в Катания първата нощ, 1 нощувка в Таормина и 2 нощувки в Сиракуза. Сега чуденката ни е къде да спим останалите 3 нощи. Дали да е Лидо ди Ното, Авола от където да пътуваме до Рагуза, Модика, Ното и т.н или да разделим нощувките в Ното, Модика или Рагуза или някъде другаде? Малко ми е объркано вече от гледане на места за настаняване:)

# 41
  • Мнения: 549
Здравейте, моля за съвет. Имаме 7 нощувки в Сицилия, като решихме да обърнем внимание сега на източната и южната част на острова, като желанието ни е да съчетаем разходки с плаж. Засега сме запазили 1 нощувка в Катания първата нощ, 1 нощувка в Таормина и 2 нощувки в Сиракуза. Сега чуденката ни е къде да спим останалите 3 нощи. Дали да е Лидо ди Ното, Авола от където да пътуваме до Рагуза, Модика, Ното и т.н или да разделим нощувките в Ното, Модика или Рагуза или някъде другаде? Малко ми е объркано вече от гледане на места за настаняване:)
Ние бяхме с подобен план миналия Юни. Имахме нощувки в Рагуса, като апартамента ни беше с огромна панорамна тераса към стария град. Последните нощувки бяха в Сиракуза, за да съм сигурна, че ще можем да хванем полета от Катания. Неприятното беше, че в Неделя нямаше влакове и имаше автобуси с които трябваше да пътуваме от Рагуса до Катания и от там до Сиракуза. Автобусите бяха в много неудобни часове. Взехме такси. Имайте го предвид.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 620
На нас ни се иска да вземем кола, за да сме по-мобилни. От Рагуза не ви ли беше неудобно да пътувате насам натам? Нашите нощувки в Сиракуза също са последни, за да сме по-близо до Катания и да поразгледаме и нея. Полетът ни е късно вечерта.

# 43
  • Мнения: 549
Не, не ни беше неудобно без кола. Дори не сме усетили да имаме нужда от кола, честно казано. Може би защото ние не обичаме да ходим някъде за 3-4дни и да разглеждаме по 2-3 града на ден, а в Сицилия ходим по 10 дни всеки път.

# 44
  • Мнения: 240
Съжалявам,че чак сега ми попадна темата за Сицилия. Аз бях в Палермо,използвах рент-а-кар за обиколки из острова. Аз не наех , от летището ,а от самия град - фирма SRC,цените ми харесаха. Депозита беше 200евро. 
Относно покупки - дори в неаутлет магазини,цените бяха по-ниски от тези в БГ.
Съвет,който получих за спокойно плажуване и обикаляне без да е претъпкано е до средата на Юни. Оттам насетне започва пиковият им сезон. Да не говорим за круизните кораби бълващи допълнително много туристи по уличките на градчетата.

Съвет: проверявайте сайта на ITA AIRWAYS ,пускат невероятни намаления.
Аз летях София-Рим-Палермо за 108евро с Ръчен куфар,Дамска чанта,Куфар 2х23кг -такава беше промоцията.
Имаше само с ръчен куфар и чанта - 77евро. Това са цени 8дни преди полета.

А месец по-рано на редовна цена бяха наполовина.

Дано съм ви била полезна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт