Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 8

  • 27 387
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 793
Активизацията ще е трудна Grinning

Нито СейФер , нито АфРам на хоризонта Grinning

# 721
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946


Ей така четох интервюто на Бурджу Алптекин… Те май снимат един сериал, ние гледаме друг Grinning

# 722
  • Мнения: 557
Много интересно интервю на Бурчу.
Ако искате, мога да преведа частта с нашето сериалче, доста интересни неща споделя.

# 723
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
Активизацията ще е трудна Grinning

Нито СейФер , нито АфРам на хоризонта Grinning

Е как,  Афра вече не следвала Мерт Я., след като той от вчера не я следва. AfRam var Joy

# 724
  • Дубай
  • Мнения: 3 780
Само да вметна,че Шербета ще се излъчва довечера и, ако нашите не се активизират може и да паднем още...
Пускай я направо, че за довечвра ще трябва.... . Таааа, той мей не е толкова неуспешен сценария си мисля- дразнят яко, но пак те викат пред екрана Wink
Ами,не е точно така!Според моето скромно мнение доста хора им падна ентусиазмът, след това въртене в кръг...
Не гледаме нищо съществено,сценарият е предвидим и не носи онова чувство,както в началото на сериала.Истината е,че не видяхме ,кога СейФер наистина разбраха,че са влюбени един в друг и мен това наистина ме дразни както и куп други неща✌️
Много интересно интервю на Бурчу.
Ако искате, мога да преведа частта с нашето сериалче, доста интересни неща споделя.
Линас,според мен ще е интересно,може би не всеки знае език и преводът ти ще е много полезен.Благодаря ти!

# 725
  • Мнения: 793


Ей така четох интервюто на Бурджу Алптекин… Те май снимат един сериал, ние гледаме друг Grinning
 

И аз това си помислих  Някъде се къса нишката Не може все зрителя да не разбира какво искат да му кажат

# 726
  • Дубай
  • Мнения: 3 780
Активизацията ще е трудна Grinning

Нито СейФер , нито АфРам на хоризонта Grinning

Е как,  Афра вече не следвала Мерт Я., след като той от вчера не я следва. AfRam var Joy
Е,очакваше се,не е нещо ,което да не сме виждали.Няма да е раздяла ако не се отпоследват в СМ😁🤣

# 727
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
И аз това си помислих  Някъде се къса нишката Не може все зрителя да не разбира какво искат да му кажат
Hands Plus1

Цитирам: "Ферит също не може да разбере интензивността на физическото насилие. Дори и да разбере, той не може да го опише с думи или да поговори от сърце за това, защото през цялото си детство е бил жертва на психическо насилие. Ето защо той игнорира насилието, не говори за него, избягва го."

Ама като му се обади Пельо първото нещо беше да я огледа хубаво дали не е наранена физически... Що така не се отнася със Сейран? Или тя е свикнала, пък Пельо е от стъкло и само с поглед могат да я строшат...  Явно игнорира насилието, когато то е свързано със Сейран.

# 728
  • Мнения: 1 827
Рени,позволи ми да не съм съгласна
Ферит винаги се е притеснявал и е искал да предпази Сейран от баща и
Разбира се,до сега тя не беше удряна от Кязъм и затова не я е и разглеждал за белези от удари
Но не може да му се отрече грижата и притеснението какво ще направи тъста му със Сейран,ако тя се прибере.

# 729
  • Мнения: 9 627
Сбогом и моето излезна

# 730
  • Дубай
  • Мнения: 3 780
Аз много искам, този епизод Феро да види,какво е причинил Кязъм на дъщеря си и отведе Сейран,но да поговорят без да крещят.
Ферит на моменти наистина е много грижовен,но на моменти просто не разсъждава трезво на нещата.

# 731
  • Мнения: 793
Рени , абсолютно !
 Даже мисля , че на Бурджу и липсва фантазия в сцените със СейФер и затова и там не се разбира какво става Интимната им сцена/изненада нищо специално като изживяване и емоция Разчита се само на АфРам

Последна редакция: пт, 07 апр 2023, 12:19 от KrasiAnna

# 732
# 733
  • Дубай
  • Мнения: 3 780

Да сложа едно амулетче ,много е красива

Нови артисти се присъединиха към актьорския състав на Рибарче:

Билге Джан Гьокер ще влезе в ролята на Назан - майката на Сафет и Тарък в новия епизод на сериала, който ще бъде показан тази вечер.

Мухамед Джангьорен ще се превъплъти в ролята, на  дядото на Тарик и Сафет. Семейството ще се събере и ще отидат  да поискат Суна.

Последна редакция: пт, 07 апр 2023, 12:54 от I.V

# 734

Общи условия

Активация на акаунт