Проблем с приятеля ми

  • 3 112
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 846
щял да се самоУТРепва щот не искал да продължава...с какво не разбрах.
Ако защото не искаш да спиш в тях ще се самоубива, на смешен дребен спор или ако имате дете какво правим.
 А ако остане без работа, ако ...ако.....все ще се заплашваме , че ще се убиваме ли.
Този се държи като дете.Никакво уважение към твойте желания.От сега те манипулира.
Загубила си родителите си, имаш нужда от подкрепа не някой който те изнудва.
И защо иска да ходиш в тях заради единя секс ли, нищо няма да му стане ако пропусне някоя вечер.
На колко години е този елемент?

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Това със самоубийството си го добавила след като коментирах.
Не знам какво да те посъветвам. Да не би да не си чула правилно? Откачено ми звучи.

# 17
  • Мнения: 1 033
Сигурна ли си, че не сте на по 15г? Достатйчно голяма си да ходиш където искаш, ако ти се ходи разбира си. Момчето не е за теб, това че е бил с теб по време на загубата на родителите ти, не те прави длъжна! Искал е- бил е. За самоубийството е пълен блъф, човек, който смята да го прави не казва на никой, изглежда щастлив, няма как дори да заподозреш, какво ще направи. Много ти е рано за такъв психически тормоз, опичай си акъла.

# 18
  • Мнения: 31 572
Много сте малки.
Приятелят ти е по-хитър. Опитва се да те манипулира, контролира.
А ти не си пораснала, че да си отстояваш мнението.
Като не ти се ходи, като ти е лошо, просто казваш, че не можеш. При такива думи, че си била бебе, отговаряш да не ти държи такъв тон и щом не можеш е длъжен да се съобрази. Казваш, ако трябва, че не си момиче на повикване.Тряскаш телефона и това е.
Така му даваш да се разбере, че не може да те манипулира.
Че така за много неща ще те контролира.
Боже, чета че щял да се самоубива.
Момиче, кажи му да си реже вените и да не те занимава повече. Кажи му, че не желаеш повече отровен човек като него до себе си. И приключи веднага.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 781
Момичето сега е много ранимо, нормално да се впечатлява и да се държи за човека, който е бил с нея в такова изпитание. Нооо, първо трябва да помисли за себе си и за психичното си здраве, а тоя момък не помага.
Що се отнася до вуйчото и бабата - нищо може да не й кажат, ама е нормално да се съобрази с тях, те сега се напасват да живеят заедно. Абе има върху какво да мисли и да е малко несигурна.

# 20
  • Мнения: 14 802
Как точно ти каза, че ще се самоубива? Защото има огромна разлика между
не мога да живея без теб, ще се самоубия, ако не дойдеш
и
да взема да се самоубия, че да забележиш, че аз още съм тук
Попрехвърлих ти другите мнения. Съболезнования за родителите ти, но животът е за живите. Възможно е приятелят ти да е недорасляк, но е възможно и да се чувства игнориран, което може да изглежда безсърдечно, но е негово право. А и ако трябва да съм честна, ти не ми изглеждаш да изгаряш от любов по него. Може и да се окаже добра идея да се разделите.
Бих посъветвала и към по-внимателно боравене с думата 'манипулатор' и да не се слага всеки път, когато не ни изнася какво чуваме - това по принцип, а дали важи за конкретния случай авторката да си прецени.

# 21
  • Мнения: 88
Как точно ти каза, че ще се самоубива? Защото има огромна разлика между
не мога да живея без теб, ще се самоубия, ако не дойдеш
и
да взема да се самоубия, че да забележиш, че аз още съм тук
Попрехвърлих ти другите мнения. Съболезнования за родителите ти, но животът е за живите. Възможно е приятелят ти да е недорасляк, но е възможно и да се чувства игнориран, което може да изглежда безсърдечно, но е негово право. А и ако трябва да съм честна, ти не ми изглеждаш да изгаряш от любов по него. Може и да се окаже добра идея да се разделите.
Бих посъветвала и към по-внимателно боравене с думата 'манипулатор' и да не се слага всеки път, когато не ни изнася какво чуваме - това по принцип, а дали важи за конкретния случай авторката да си прецени.
това ми е първата връзка и честно казано ми е малко страх от него наистина не знам какво да направя
аз в момента съм при него не знам какво да правя дойдох за да поговорим и не знам какво да направя
той твърди че не го обичам истински

# 22
  • Мнения: 31 572
За мен някой да приказва такива неща за самоубийство е долен манипулатор и пълен измекяр.
И това на момиче, което наскоро е загубило родителите си.
Изключително грозно.

# 23
  • Мнения: 3 841
Съгласна съм с Елора!
Момиче, бягай от този! И за какво отиде? За да те обвинявава, че не го обичаш ли? Комплексар!
Кажи, да , правилно усещаш!
Бааааааййй!

# 24
  • Мнения: 14 802
Хубаво, ама тя май намира време за всичко, само не и за него. Защо не се разделят, ами му обяснява, че е манипулативен?

# 25
  • Мнения: 88
срещаме се всеки ден всъщност
не е лесно решение за мен и мисля че колкото и да звучи глупаво искам да помисля още малко
всичко ми идва в повече след загубата на родителите ми
той не иска много от мен , но не знам може и да звучи глупаво но наистина ми се иска да успеем заедно,той също ползва антидепресанти

Последна редакция: вт, 28 мар 2023, 21:11 от itsmeitsme333

# 26
  • Мнения: 18 295
Само веднъж ли сте правили секс? Верно си е трагично положението.

# 27
  • Мнения: 88
Само веднъж ли сте правили секс? Верно си е трагично положението.
не
тук не става въпрос за секс

# 28
  • Мнения: 31 572
Хубаво, ама тя май намира време за всичко, само не и за него. Защо не се разделят, ами му обяснява, че е манипулативен?
Къде пише, че не му обръща внимание? Къде пише, че се виждат два пъти в месеца?
Тя длъжна ли е само при него да бъде?

# 29
  • Мнения: 18 295
Каза, че веднъж си нощувала там. Затова така помислих.
И за какво става дума, като не за секс? Младите в днешно време защо искат да нощуват заедно? Променил се е светът нещо...

Общи условия

Активация на акаунт