На ФЕВРУАРИ 2005 Юнаците - излизат от тумбаците!!! ХІ

  • 15 689
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 810
И аз така-имам час за козметик в понеделник...и последният ми изпит е на 7ми,правя си планове да ходя,ама дали ще ме изненадат?
Уж утре се глася за фризьор...

# 76
Честито бебе на мама Танита newsm51
Ама пък какво хубаво име са му избрали мама и тате. Да им е жива и здрава момата.
Вили, на теб леко раждане ти желая, стискам палци всичко да  е наред.
Днес и аз смятам да посетя фризьора, малко да ме разкраси за болницата.
Пола, теб кога ще те приемат? Може да се паднем в една стая Simple Smile На мен ми остават броени дни, на 7-ми трябва да постъпя, ако няма изненади по-рано Wink Ама такъв сън ме гони напоследък, само Sleeping  и не мога да отлепя.
Лек ден момичета Wink

# 77
  • Мнения: 562
Цитат на: marry_72

Пола, теб кога ще те приемат? Може да се паднем в една стая Simple Smile


Планираме за 4-ти. В понеделник съм на преглед и тогава ще знам със сигурност. Ще ти пратя GSM ми на ЛС и ще чакам да се обадиш като те приемат.

# 78
  • Мнения: 2 641
Привет,

Честито на новите мами, леко раждане и здрави бебета.

# 79
  • Мнения: 2 274
На мен о т вчера ми се спи зверски, просто очите ми се затварят, а и гърдите нещо ме болят...как ви се струва?!?! Да не би организмът да се приготвя за посрещане на бебо?  Thinking

# 80
  • Мнения: 1 045
Villi стискам палци всичко да мине добре и до утре вече да си гушкаш бебето.
Аз снощи от болки в кръста направо се парализирах... Толкова много ме боля че направо ми се насълзиха очите по едно време. Тези кости направо ще ме скъсат не знам що така. И от три дни страшно много ми опъва долу в ляво. Какво става чак взех да се плаша.

# 81
  • Мнения: 153
Здравейте майчета и от мен,

Честито на мама Танита - да й е живо и здраво бебчето, а на нея желая бързо възстановяване.

Моята бебека нещо се е кротнала в коремчето ми и от снощи много много не ритка. И мен през ноща ме боли долу ниско или по-скоро чувствам напрежение отдолу и особено като се обръщам в леглото от една страна на друга.

Някоя от вас да е имала подобно нещо, мисля че четох някъде че това може да е т.нар. вагинално напрежение.

# 82
  • Мнения: 195
Цитат на: Desika
Аз снощи от болки в кръста направо се парализирах... Толкова много ме боля че направо ми се насълзиха очите по едно време. Тези кости направо ще ме скъсат не знам що така. И от три дни страшно много ми опъва долу в ляво. Какво става чак взех да се плаша.


Desika, защо не идеш на лекар. Вероятно всичко си е наред с теб и болките са от предстоящото раждане, но мен преди месец ме боля така кръста и направо ревах от болка - оказаха се бъбреците, а не костите ми. Ако продължи така, а ако пък имаш и температура - задължително иди на преглед..

# 83
  • Мнения: 2 641
Уф незнам защо ми планираха това секцио? Главата на бебо била кам 10.2 см. При вас как е? Дали щото е толкова голяма или тва си е нормално? Вече незнам, слязъл е много ниско, с главата надолу ама  нямам контракции - а пак исках нормално раждане..... И тези видеозони колко са верни?

# 84
  • Мнения: 366
Супер, честита дъщеричка на мама ТАNITA-30 Simple Smile Simple Smile Simple Smile
valia77, успешно оздравяваве на дъщеричката ти
А на villi стискам палци, пък може и вече да се е срещнала с рожбата си Simple Smile
Godzilla, закономерността е спазена, 27-ми момиченце, но със сигурност за в бъдеще ще се сгъсти, като чета колко много мами са се приготвили за първите няколко дни от февруари, тогава ще има бебета всеки ден най-вероятно, че и по няколко на един и същи ден Simple Smile
Gena и аз имам почти плътни планове до 10.02 - нямам ден без час за нещо или купени билети, голям съм оптимист, но като гледам Танита, която е на 30 като мен и страх ме хваща ....
tzvetam, спокойно, най-лошото обяснение, което постоянно срещаш по време на бременността и в момента е в сила "НОРМАЛНО Е" - сега се връщам от консултация, която трая само 1 мин, чуха тоновете на бебо - отлични и съответно питаха за оплаквания. Казах им, че при много ходене, както и при много лежане (също нощем) имам болка, подобна на твоята, а иначе съм добре и отново срещнах същият отговор "НОРМАЛНО Е" Simple Smile
Anaise, за съжаление не е редно да давам съвети, в ситуации, като твоята, но много ми се иска все пак да споделя... Видозоните не са гаранция, а лекарите се презастраховат с тези големи главички на бебетата, но те се конфигурират по време на раждането... Та да се върна на случаите, заради които аз реших да раждам при акушерка, а не гинеколог. Същата тази акушерка изроди бебето на моя приятелка, за която 2-ма доктори се изказаха, че е ужасно тясна за голямото си бебе, акушерката само я прегледа и попита иска ли да си роди нормално и да не се обажда на доктора, за два часа момичето роди нормално без никакви усложнения. А вторият случай е дори по-безнадежден. Докторите били категорични, че е тясна, но баща й отсякъл, че ще ражда, както всички жени - наложило се дори да подпишат документи, че поемат риска и си е струвало - щастлив край. Естествено това са само примери, а съм сигурна, че има и хиляди, които да доказват обратната теза, но аз лично за себе си съм решила, че ако бебето е с удобно предлежание, също да заложа на естествено раждане, независимо, че от средата на бременността ме плашат, че е голямо бебето. Е и майка ми е родила брат ми 4500 кг. при това 58 см без нито един шев, но тогава секциото въобще не е било алтернатива..... Господ да ми е на помощ, ако греша, но всеки сам плаща за решенията си.
Пак се разфилософствах......

Искрено пожелавам на всички успешно раждане, независимо от избора, който са направили. Все пак вярвам, че е Божа работа и се моля при всички ни да завърши с много много щастие Simple Smile

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Style, кефиш ме с редовните ви посещения на балет  Wink
Тъй, де, като ще раждаме тия дни, няма пък да се скръстим и да чакаме, я Wink  Laughing

# 86
  • Мнения: 177
Цитат на: Godzilla
На мен о т вчера ми се спи зверски, просто очите ми се затварят, а и гърдите нещо ме болят...как ви се струва?!?! Да не би организмът да се приготвя за посрещане на бебо?  Thinking

Нали беше за секцио? За кога ти го определиха?

# 87
  • София
  • Мнения: 6 810
Anaise,направо ме плашиш!
Главичката на моята госпожица преди 2 седмици беше 9,6!!!Представяш ли си колко ще стане до края?А ме гласят за нормално раждане!!!!Ама другата седмица съм на ултразвук,може би сряда и ще настоявам за секцио,ако е станала много голяма!!!!! Mr. Green
Ужас!

# 88
  • Мнения: 2 491
Чесито момиченце на ТАNITA-30, да им е живо и здраво!:bouquet:   ura
Стискам палци на villi, дано всичко да мине наред и без проблеми Praynig   Hands Thumbsup
Списъкът от първа страница със вече родили мами взе да набъбва, скоро май ще стане по-голям от долният Grinning  Дано само всичко да е наред и да мине леко и всички да сиродим хубави и здрави бебенца!
И мен много ме боли срамната кост като походя повече, а също и като се обръщам нощем, направо е ужас, но това е съвсем нормално.
Аз бях при доктора вчера и го питам колко горе-долу тежи бебчо, а той ми казва че никога не се ангажира със прогнози. Обясни ми че се гледат размерите на главичката на бебо и после се изчисляват килограмите по някаква формула, а това изобщо не съвпада със реалните килограми и винаги имало отклонение, но той можел да прецени дали е много голямо бебето напипвайки корема и дали една жена може да роди нормално..

# 89
  • Мнения: 73
Desika, и аз имах такива болки в кръста и също се оказа от бъбреците. Най-добре кажи на доктора си, може да ти препоръча изледвания на урина и кръв (за всеки случай). Аз даже пих малко антибиотици Sad  Всичко ще е наред! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт