Изпитани сайтове за парфюми - април 2023

  • 91 494
  • 726
  •   2
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 191
Минавам да споделя, че след като писах на съпорта на Francis Kurkdjian, оправиха проблема с доставките до България 🥳

# 676
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Кой е кода за Kilian и във френския сайт ли е офертата? Не намирам мнението с информацията.. Grinning

# 677
  • Мнения: 29
Кой е кода за Kilian и във френския сайт ли е офертата? Не намирам мнението с информацията.. Grinning

И аз одеве го търсех но е малко повече страници по-назад и е за френския: KILIANWELCOME

# 678
  • София
  • Мнения: 2 377
Кои са тези "Созополски смокини" и къде продават този парфюм?

# 679
  • Мнения: 1 112
Кои са тези "Созополски смокини" и къде продават този парфюм?
https://profumodidona.com/8130-szpl-roseoverdose/
https://www.roseoverdose.com/the-shop

# 680
  • Мнения: 3 707
Веси, в София можеш да ги пробваш и купиш на ул . Асен Златаров - магазинчето


- 10% с код: 4810

https://www.parfuemerie-kirner.de/Duefte/Herren/Duefte/Grey-Veti … -Parfum-50ml.html

# 681
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Кой е кода за Kilian и във френския сайт ли е офертата? Не намирам мнението с информацията.. Grinning

И аз одеве го търсех но е малко повече страници по-назад и е за френския: KILIANWELCOME

Благодаряя! Направих си регистрация и кодът все още е актуален. Минах на international, че иначе избора на държави не се вижда. Но да попитам как плащате там - с карта или с Paypal?

# 682
  • Мнения: 324
Аз пък не мога да платя с карта, а Пейпал нямам😭 пробвах 2 карти и не става.

# 683
  • виртуално
  • Мнения: 2 865
Мини парфюмчето на Ланком го показва като налично. Беше ми в любими и от там си го добавих в кошницата. Не вярвах, че ще ми го изпратят, понеже на самия линк няма бутон поръчай, но може да се добави в кошницата от любими. Аз преди малко получих своя.

Благодаря, толкова пъти пробвах да го поръчам и все ми го отказваха.
Сега вече имам  и товарителница

# 684
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
Хмм, код не се отчита при Discovery Set, а при минита от 7,5мл при мен. Grinning

# 685
  • София
  • Мнения: 4 473
...........Но да попитам как плащате там - с карта или с Paypal?
С Paypal.

# 686
  • Мнения: 363
Но да попитам как плащате там - с карта или с Paypal?

Аз платих с дебитна карта.

# 687
  • Мнения: 1 112
С карта платих в сайта на Килиън. Ако някой разцъква с кода и се появи мини различно от Rolling in love моля да даде знак. Имам едни 15 тина милилитра Love don’t be shy и едно бебе 7,5 ще ми дойде добре.

# 688
  • Мнения: 5 083
С карта платих в сайта на Килиън. Ако някой разцъква с кода и се появи мини различно от Rolling in love моля да даде знак. Имам едни 15 тина милилитра Love don’t be shy и едно бебе 7,5 ще ми дойде добре.
в английския сайт даваше различно мини

# 689
  • Мнения: 1 112
С карта платих в сайта на Килиън. Ако някой разцъква с кода и се появи мини различно от Rolling in love моля да даде знак. Имам едни 15 тина милилитра Love don’t be shy и едно бебе 7,5 ще ми дойде добре.
в английския сайт даваше различно мини
А от там може ли доставка до България?

Общи условия

Активация на акаунт