Изпитани сайтове за парфюми - април 2023

  • 91 511
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 581
С карта платих в сайта на Килиън. Ако някой разцъква с кода и се появи мини различно от Rolling in love моля да даде знак. Имам едни 15 тина милилитра Love don’t be shy и едно бебе 7,5 ще ми дойде добре.
в английския сайт даваше различно мини
А от там може ли доставка до България?

Само до Англия и доставката е платена.

# 691
  • Мнения: 324
Ето каква грешка ми дава, вече 3 карти пробвах...помощ😥

# 692
  • Мнения: 540
Кой е кода за Kilian и във френския сайт ли е офертата? Не намирам мнението с информацията.. Grinning
Кода е новорегистрирани профили Kilianwelcome, аз поръчах в английския, но имаше поръчали и от френския.

# 693
  • София
  • Мнения: 4 473
Получих и последната си поръчката от Елинор. Бърза доставка и този път. Simple Smile Благодаря за споделените кодове! Flowers Rose

# 694
  • Мнения: 581
-10% на всичко до 30.04 с код MAMA без Amouage, BYREDO, Creed, Diptyque, Dyson, Initio Parfums Privés, LENGLING Munich, Les Eaux Primordiales, Ligne St. Barth, Maison Francis Kurkdjian, Montale, Nasomatto, Parfums de Marly, Retipalm, Rituals и The Ordinary

https://www.pieper.de

# 695
  • София
  • Мнения: 859
Е, наистина ли? Гледах пирамидата във фрагрантика и там ми се стори, че има разлика.
Но пък черното Нарцисо ми е на привършване, а не искам да оставам без него. Есента ще се върна в залата и не мога да си представя тренировки без него Heart Eyes Тоест и тази версия ще свърши работа.

# 696
  • София
  • Мнения: 2 377
Milen и Mechetaishan, много благодаря! Задължително ще ги посетя.
parfumdreams.de  по случай деня на майката, до 30.04, за ненамалени продукти. Кодът не важи за: CHANEL, LENGLING Parfums, Parfums de Marly, Creed, Ella K, Initio, Pierre Guillaume, Montale, Mancera, Xerjoff, Baobab & Tiziana Terenzi.

# 697
  • Мнения: 172
Има ли активен код за отстъпка за flaconi.de?

# 698
  • BG-DE
  • Мнения: 5 092
В момента не.

# 699
  • Мнения: 45
Има ли активен код за отстъпка за flaconi.de?

 MPASOV10D-STJGJ
Заповядай Simple Smile 10 % дава и да се похвалиш после Simple Smile

П.С. забавих да кажа, че важи над 69 евро

Последна редакция: пт, 28 апр 2023, 16:20 от SilviyaB

# 700
  • Мнения: 3 707
По случай юбилея на L'Erbolario доброто старо злато (Ambre Narguile Hermès ) , отново е в продажба!

В нов флакон!

Deetron, знае най-много за него! Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Пуснати са и: Mandorla , Petali & Fiori , Orangerie , Neroli Neroli и ще бъдат налични за кратък период от време.

https://www.erbolario.de/de/_schaufenster-home-page/jubil%C3%A4u … m-125ml-1182.html

# 701
  • Мнения: 172


 MPASOV10D-STJGJ
Заповядай Simple Smile 10 % дава и да се похвалиш после Simple Smile

П.С. забавих да кажа, че важи над 69 евро
[/quote]
Много благодаря, но за съжаление не ми дава отстъпка. Изписва ми: "Моля, обърнете внимание на условията на ваучера", въпреки че поръчката е над 69евро.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 978
Milen™ - много благодаря за суперското инфо Animal Heart Eyes Cat
Много си го обичам Dolcelisir и си имам още от него, но като нищо ще си взема голяма бутилка за запас. Виждам, че завръщат и Neroli, който също много харесвам и си къткам бутилката Cupid
Скрит текст:
Щеше да е чудесно да върнат, макар и за кратко Hedera, но и на това съм много благодарен. Новата Вербена също ми е в желанията Smiley
Супер си Милен Wine Glass
Редакция - Мале сега се сетих кой е Mandorla - супер интересен и автентичен горчив бадем, който гледа към ниша, и ако са го осъвременили, директно отнасям бидончето Animal Heart Eyes Cat

Последна редакция: пт, 28 апр 2023, 17:48 от Deetron

# 703
  • Мнения: 107
Надали ще стигне до българския L'Erbolario, иначе ми е удобен магазинът им във Варна. Dolcelisir наистина е чудесен.

# 704
  • Мнения: 3 707
Надали ще стигне до българския L'Erbolario, иначе ми е удобен магазинът им във Варна. Dolcelisir наистина е чудесен.

Не мисля, немците ще се запасят, и после ще се появи по форумите на безбожна цена.

Има - 10% отстъпка при абонамент за новините им.  Има и 10 мл. по 20 евро.

Нищо не пречи да се обадиш по телефона в БГ и да питаш.

https://www.douglas.de/de/p/3001033897?variant=069502&trac=de.05 … .listing...000001

Последна редакция: пт, 28 апр 2023, 18:51 от Milen™

Общи условия

Активация на акаунт