Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 133 - април 2023)

  • 104 160
  • 1 437
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 1 196
Ако на някого му се паднат МБ на Йеттел, ще съм благодарна да ми ги изпрати 🍀
И аз ще помоля за мегабайти, ако на някой са му излишни.

# 1 366
  • При децата ми
  • Мнения: 6 195
Тиганът от "Кока-Кола":



Скрит текст:

# 1 367
  • Мнения: 1 208
И моят тиган пристигна. Прилежно опакован. Печката ми е с три котлона,на единия от тях пасва просто идеално! Доволно. 🙃

# 1 368
  • Мнения: 5 316
Подарявам:

1. Ваучер за картинг в Ринг мола - 30 лева.
2. Код за сладолед в Доминос.
Ваучерът за картинг подарен ли е вече Relaxed

Аз си получих вчера сандвич мейкъра от Пресидент и Бг мама, много е хубав Heartbeat

# 1 369
  • Мнения: 4 018
Ваучерът за картинг е ПОДАРЕН!
Извинявам се, че не можах да напиша веднага!

# 1 370
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Ще пиша за моя казус с Прингълс,който продължава вече доста време.На 16.01.2023,спечелих Телевизор от тяхната игра,но минаха над 95 дни вече,а аз нищо не съм получила..Писах им многократно,но ми отговарят,че ще проверят и до там..
Имала съм и друг път пратки от тях,които така и не дойдоха,но това е тв за 2700 как да оставя нещата така?
Зарадвах се тогава,защото си беше голям късмет,предвид малката бройка която бяха и се падаха с 500 мъки,но уви😥
Писах им на месинджър няколко пъти,на имейл сигурно над 50 пъти ,но все ми казват,че нямат инфо за сега..
Не вярвам и да го получа вече..

Пс:Вече рядко пиша тук,защото всичко ми се трие,надявам се това поне да го оставят,ако има някой, който може да ми даде съвет как да процедирам,ще съм благодарна..

Последна редакция: пт, 28 апр 2023, 12:54 от Petq211

# 1 371
  • Мнения: 241
Може да го смятат 90 работни дни. И дано да е така и да си получиш телевизора!  Стискам палци!

# 1 372
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Може да го смятат 90 работни дни. И дано да е така и да си получиш телевизора!  Стискам палци!

Не са 90 работни.Пишат ми,че нямат инфо,нито пратка можели да проследят,нито знаели от коя държава трябва да се прати.Аз им казах,че те ако не зная,кой?
Не вярвам да го получа,защото ме излъгаха вече няколко пъти..Дълго е за писане,но аз си усещам..

# 1 373
  • Мнения: 1 436
Най- искрено ти пожелавам усещането ти да е грешно и да си получиш наградата!

# 1 374
  • София
  • Мнения: 295
Ще пиша за моя казус с Прингълс,който продължава вече доста време.На 16.01.2023,спечелих Телевизор от тяхната игра,но минаха над 95 дни вече,а аз нищо не съм получила..Писах им многократно,но ми отговарят,че ще проверят и до там..
Имала съм и друг път пратки от тях,които така и не дойдоха,но това е тв за 2700 как да оставя нещата така?
Зарадвах се тогава,защото си беше голям късмет,предвид малката бройка която бяха и се падаха с 500 мъки,но уви😥
Писах им на месинджър няколко пъти,на имейл сигурно над 50 пъти ,но все ми казват,че нямат инфо за сега..
Не вярвам и да го получа вече..

Пс:Вече рядко пиша тук,защото всичко ми се трие,надявам се това поне да го оставят,ако има някой, който може да ми даде съвет как да процедирам,ще съм благодарна..
Проверите дали не е спрян на митница, ако не сте го направили вече.
Преди почти 2 години спечелих смарт проектор от Прингълс. Спомням си, че много се забави доставката, но накрая се свързаха с мен от митницата, защото беше спрян там.

# 1 375
  • Б
  • Мнения: 605
Знаете ли  този номер 029064754 дали е от някоя игра? Звъняли са ми и сега няма връзка, нито се включва телефонен секретар. Как се свързват като пропуснеш обаждане?

# 1 376
  • Мнения: 1 078
Това е добра идея за митницата.Пробвай там 👍 Успех!

# 1 377
  • София
  • Мнения: 14 937
И аз подарявам ваучер за картинг за 50 лв, валиден до края на месеца.

ПОДАРЕН.

Последна редакция: пт, 28 апр 2023, 14:32 от yovanka

# 1 378
  • При децата ми
  • Мнения: 6 195
И аз подарявам ваучер за картинг за 50 лв, валиден до края на месеца.

Аз бих помолила?

# 1 379
  • Мнения: 3 181
Petq211 и аз чакам от Pringles слушалки вече над 115 дни, и аз писах имейл и на мен това се казва - ще направим проверка и до там 😒

Общи условия

Активация на акаунт