Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 133 - април 2023)

  • 103 931
  • 1 437
  •   1
Отговори
# 1 425
# 1 426
  • Мнения: 6 754
В Макдоналдс се търка скреч карта при покупка на голямо меню - наградата е стъклена чаша по избор (3 вида са).

# 1 427
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 760
Опитали са да наподобят световната купа, но по ше върши работа за ваза . Без да се сърдиш.

# 1 428
  • Мнения: 1 169
Хич не ме грабва тази чаша, няма да я мия 😂
Дадоха ми още кодове на пиринско и грънци 💩
Искам да благодаря на ❤️ 🍀ma6kata 🍀❤️ за пореден път безкористно помага, връща ми вярата в добите хора ❤️🍀❤️
Днес имахме семейно месене и участвахме в селския конкУрс, заради децата и аз се включих и изненадата ми беше, че спечелих аз 😂🍀 второ място, но вкусно

# 1 429
  • Мнения: 9 487
Хич не ме грабва тази чаша, няма да я мия 😂
Дадоха ми още кодове на пиринско и грънци 💩
Искам да благодаря на ❤️ 🍀ma6kata 🍀❤️ за пореден път безкористно помага, връща ми вярата в добите хора ❤️🍀❤️
Днес имахме семейно месене и участвахме в селския конкУрс, заради децата и аз се включих и изненадата ми беше, че спечелих аз 😂🍀 второ място, но вкусно


Честито!
Дай сега рецепта Wink

# 1 430
  • Мнения: 361
В куинс има победители.

# 1 431
  • Мнения: 11 750
Не печеля.

А от София Мел чакат снимки за одобрение. Играта май беше до вчера, ако не бъркам. Даже са скрили вече снимките, без да са одобрении и не се виждат участията.

# 1 432
  • София
  • Мнения: 10 910
А дали ще ги одобрят изобщо или ще си останат така висящи?

# 1 433
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 715
Много гадно ...... и мен ме няма в куинс.

# 1 434
  • Мнения: 2 526
Еее.. и мен ме няма. То ясно де, предвид колко хора сигурно играят, просто ми се искаше много тая награда. Simple Smile

# 1 435
  • Б
  • Мнения: 579
Здравейте, на страницата на  бира Марети, успянвате ли да регистрирате бележса? Искам да разбера дали сами при мен страницата не е активна. И аз съм извън списъка на куинс.

# 1 436
  • Мнения: 1 050
Нека да благодаря и аз  на  ma6kata 🫶 Без дори да съм я карала жената регистрира бележки в Милка от мое име.Само и само да ме уреди с награда!!!! Колко човека ще го направят?Страхотна си 🥰

# 1 437
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 678

Общи условия

Активация на акаунт