Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 133 - април 2023)

  • 104 001
  • 1 437
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 1 608
https://www.stopreklama.net/photo-konkurs?fbclid=IwAR3zdLgsVqnI9 … sl5A8QqNpEOsll8DU

игра до утре- 30 април сега ми се появи
ако някой му се занимава да участва

В Ариана и аз съм с 2 кода и са тук при мен
проверих ги с търсачката, но не открих да печелят.

# 1 411
  • Там...
  • Мнения: 285
Случайно някой да има инфо за номер 0883 256 885? Не може да се върне обаждане, но от друга страна днес е събота, едва ли е нещо, за което да си заслужава да се надявам Grinning

# 1 412
  • Мнения: 669

Чак не повярвах 😀

# 1 413
  • Мнения: 384
Някой да има код за спорт Депото или ваучер да разменим

# 1 414
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 862
Може и да съм пропуснала, но да попитам, от томболата на mobisector обявиха ли печелившите? Thinking

# 1 415
# 1 416
  • София
  • Мнения: 907
Извинявам се, ако се повтаря - игра в Dama.bg за три ваучера по 50 лв. от Дайхман - от 25.04. - 9.05

https://dama.bg/article/izberi-obuvkite-ot-ljubimiia-si-serial-i … -deichmann/39584/

# 1 417
  • Мнения: 1 339
Офф много съм зле, сега случайно видях,че в профила в кока кола ми е объркан емейла, сложила съм една буква по-малко... И ще имам да чакам да спечеля...
Мога ли да го променя?
Има ли печелившите обявени за тиганите, за да видя емейлите?

# 1 418
  • Мнения: 6 815
Здравейте. Имам въпрос. Поръчах си с точките от Потребителския панел една награда. Първата от там. При поръчката имаше имена и адрес,но нямаше поле за тел.номер. Аз разбила се загрях след дъжд качулка. Дали от профила го вземат. И другия въпрос ми е, за колко време пристига.

Техниката пристига от Полша със Спиди.
Останалите награди се изпращат с БГ пощи. Търсите си бележката в пощенската кутия, а ако няма бележка, ходите до пощата и питате на вашия тел и имена дали има пратка.
Заявена награда идва за 2-3 месеца.
Тел.номер имат те, ще ви звъннат от самия панел да ви кажат, че наградата е изпратена.

# 1 419
  • Мнения: 998
Офф много съм зле, сега случайно видях,че в профила в кока кола ми е объркан емейла, сложила съм една буква по-малко... И ще имам да чакам да спечеля...
Мога ли да го променя?
Има ли печелившите обявени за тиганите, за да видя емейлите?
Има ги обявени печелившите, но имейлите не са целите, а сама последните 3 символа.
По добре си направете нов профил с правилния ви имейл.

# 1 420
  • Там...
  • Мнения: 285
Офф много съм зле, сега случайно видях,че в профила в кока кола ми е объркан емейла, сложила съм една буква по-малко...

За да си влезеш в профила в кока кола, получаваш код на имейла, така че няма как да сте го объркали.

# 1 421
  • Мнения: 11 765
В КК показва при мен първа и последна буква/ цифра, като са отрязали половиния ми адрес.

# 1 422
  • София
  • Мнения: 665
Офф много съм зле, сега случайно видях,че в профила в кока кола ми е объркан емейла, сложила съм една буква по-малко... И ще имам да чакам да спечеля...
Мога ли да го променя?
Има ли печелившите обявени за тиганите, за да видя емейлите?
ЗА да влезете в профила си в кока кола сте получили меджик линк в пощата си и сте го натиснала. В моя профил има една звездичка в повече, но получих имейл за тавата, явно в профила звездичките не винаги съвпадат, но няма как да е сгрешено. Проверете в настройките на профила си дали сте разрешили известия по имейл, защото ако не сте, няма как да ви уведомят за спечелена награда. Печелившите ги търсете в новини и там търсете публикуваните на 10.04 от Рецепта за магия. Там са печелившите и от трите тегления.

# 1 423
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
По казуса за Кк - излизате от профила си, после давате на "забравена парола" и ако получите съобщение на Ел.поща, която мислите че ползвате за приложението, значи това ви е пощата. Така най-лесно се разбира. Наскоро го пробвах и веднага си получих "магическия линк" на пощата, с която влизам в приложението.

# 1 424
  • Мнения: 304
Относно получаването на наградите от GFK- аз попълвах дневниците над 15 години, винаги изпращат наградите с голямо закъснение./Имам спомен, че са отговаряли, че два пъти годишно ги поръчват на фирмите.../

Общи условия

Активация на акаунт