Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 133 - април 2023)

  • 103 998
  • 1 437
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 5 289
Аз пак да питам - някой печелил ли от тази рулетка на Jusk? Никой не съм видяла да споделя.

# 1 381
  • София
  • Мнения: 837
За играта на Юск, една дама беше писала, че е спечелила, но не получила емейл и на запитването й отговорили, че не печели (или нещо такова), та аз спрях да въртя там!

# 1 382
  • Мнения: 6 813
Да, а предния ден и в деня, в който съфорумката беше писала тук - печелившата беше една и съща и за двете дати. И после уж редактираха списъците. Румяна ли беше не помня..

# 1 383
# 1 384
  • София
  • Мнения: 1 247
DHL доставяха Прингълс, може и там да се провери.

# 1 385
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
DHL доставяха Прингълс, може и там да се провери.

Проверих и в DHL и на митницата,няма нищо..Съфорумка ми е писала,че са и доставили наградата почти 5м след спечелването и с дчл,така че ще чакам и междувременно ще им пиша пак.

# 1 386
  • Мнения: 3 153
DHL доставяха Прингълс, може и там да се провери.
Звънях им , търсиха пратка с телефонен номер и не откриха нищо , ще чакаме , по друг начин просто няма как да се свържем с тях

# 1 387
  • София
  • Мнения: 1 247
Стискам палци да си получите наградите от Прингълс.

# 1 388
  • Монтана
  • Мнения: 530
Аз също чакам спечелени слушалки от Pringles  от началото на януари. До този момент не съм ги получила. Дано да успеем да си ги получим.
Ще пиша за моя казус с Прингълс,който продължава вече доста време.На 16.01.2023,спечелих Телевизор от тяхната игра,но минаха над 95 дни вече,а аз нищо не съм получила..Писах им многократно,но ми отговарят,че ще проверят и до там..
Имала съм и друг път пратки от тях,които така и не дойдоха,но това е тв за 2700 как да оставя нещата така?
Зарадвах се тогава,защото си беше голям късмет,предвид малката бройка която бяха и се падаха с 500 мъки,но уви😥
Писах им на месинджър няколко пъти,на имейл сигурно над 50 пъти ,но все ми казват,че нямат инфо за сега..
Не вярвам и да го получа вече..

Пс:Вече рядко пиша тук,защото всичко ми се трие,надявам се това поне да го оставят,ако има някой, който може да ми даде съвет как да процедирам,ще съм благодарна..

# 1 389
  • Мнения: 11 765
Добре че споменахте тези казуси с Прингълс. Никога няма да си купя техен продукт и да участвам в игра.

# 1 390
  • Мнения: 6 008
И аз вече няма да участвам в Прингълс. Специално за този телевизор всяка седмица купувах чипс, но се радвам сега, че не спечелих.

# 1 391
  • Мнения: 3 153

Coke Friday - Coca-Cola App - от 17:00 до 18:00ч.

# 1 392
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 610
Току що ми се обадиха от Zewa - печеля ваучер 100 лв. Blush

# 1 393
  • Пловдив
  • Мнения: 6 654
Вчера ми пристигна форумската награда. Тъкмо навреме за седмичното чистене Simple Smile

# 1 394
  • Дупница
  • Мнения: 297
ZEWA са качили печелившите.

Общи условия

Активация на акаунт