Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 133 - април 2023)

  • 104 081
  • 1 437
  •   1
Отговори
# 1 395
# 1 396
  • Б
  • Мнения: 598
Обадиха ми се от ZeWA . Печеля ваучер.

# 1 397
  • Пловдив
  • Мнения: 1 568
Потърсих от любопитство снимката на победителя от играта без покупка:Иван Иванов във фейсбук и инстаграм с #zewabulgaria. Такъв участник не открих... Аз ли нещо греша или организаторите не са коректни?

# 1 398
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 624
Потърсих от любопитство снимката на победителя от играта без покупка:Иван Иванов във фейсбук и инстаграм с #zewabulgaria. Такъв участник не открих... Аз ли нещо греша или организаторите не са коректни?
И аз не открих.

# 1 399
  • Русе
  • Мнения: 633
Играта на ZEWA ми е леко недовършена, ако мога така да се изразя. Правим снимка, качваме я с # , но не знаем дали сме споделили правилно линка и дали е одобрена и допусната до томболата. Липсва ми обратна връзка.
Да, и сега виждаме едно име - може би най-често срещаното в България, но не виждаме с коя снимка дадения участник е спечелил.

# 1 400
  • Мнения: 669
Може в инстаграм да е с друг ник.
А при регистрация да си пиши реалните имена.
/за zewa става въпрос/

# 1 401
  • Мнения: 705
    Здравейте, реших да участвам в играта на Милка. От кварталния магазин купих  Милка стикс/шоколадови пръчици/ но на бележката пише "пури крава. пълноз." и се чудя дали мога да участвам. Не e споменато в  условията на играта изрично да е написано на бележката Milka, така че ще пробвам.О, чак сега видях, че при предаването на печелившата бележка, ако не пише  Milka, трябва да има подпис и печат на търговеца.

    Последна редакция: сб, 29 апр 2023, 08:03 от rab

    # 1 402
    • Мнения: 115
    Здравейте. Имам въпрос. Поръчах си с точките от Потребителския панел една награда. Първата от там. При поръчката имаше имена и адрес,но нямаше поле за тел.номер. Аз разбила се загрях след дъжд качулка. Дали от профила го вземат. И другия въпрос ми е, за колко време пристига.

    # 1 403
    • Мнения: 3 813
    Здравейте,някой дали се сеща как беше онзи сайт където от време навреме пускат игри с въпроси за филм и награди от него-билети и предметни?Мярна ми се игра за отмъстителите и се скъсах да го търся и не го намирам.

    # 1 404
    • Стара Загора
    • Мнения: 1 442
    Здравейте. Имам въпрос. Поръчах си с точките от Потребителския панел една награда. Първата от там. При поръчката имаше имена и адрес,но нямаше поле за тел.номер. Аз разбила се загрях след дъжд качулка. Дали от профила го вземат. И другия въпрос ми е, за колко време пристига.
    Ако става въпрос за GFK заявих ваучер за Техномаркет или Технополис, не помня, ноември месец и ми звъннаха преди два дни, че го изпращат по български пощи. Честно казано го бях отписала, та не съм разпитвала защо се забавиха с 5 месеца.

    # 1 405
    • Мнения: 3 025
    Здравейте,някой дали се сеща как беше онзи сайт където от време навреме пускат игри с въпроси за филм и награди от него-билети и предметни?Мярна ми се игра за отмъстителите и се скъсах да го търся и не го намирам.

    Може би това търсиш: https://kino.nova.bg/film

    # 1 406
    • Мнения: 639
    Снощи ми се обадиха от Ариана да ми искат адрес-печелите шапка.То хубаво,но след като си потърсих кодовете на двете скромни езичета,с които участвах и не ги открих сред стотиците публикувани,ги изхвърлих.Обясних на дамата,че обявяването на спечелилите по кодове е изключително неудобно и както в случая води до обърквания.Тя ми каза,че имало още много други като мен,които са си изхвърлили капачките и ще се свърже със Загорка да поиска разрешение да изпращат награди без ангажимент за връщане на код...което ме съмнява.Играх за риза и се радвам,че е било шапка,иначе щеше да ме е яд Joy
    Така че,ако още си пазите капачките-пазете ги,имате огромен шанс да ви изтеглят!

    # 1 407
    • Мнения: 472
    Аз се ядосах и ги изхвърлих съвсем нарочно, въпреки че очаквах, че повечето хора няма да си ги пазят. Абсолютно малоумно беше измислено всичко в тази игра, най-вече наградите  Expressionless

    # 1 408
    • Под Слънцето
    • Мнения: 3 761
    О, страшен аутфит измислиха от Ариана. За непукисти. Мъжо се помайтапи, че иска риза, за да дразни колегите по бира пред кварталния магазин.  Но, за съжаление при проверка на печелившите , не открих "нашите кодове".

    # 1 409
    • Мнения: 883
    Аз също очаквах да се открия в Ариана, имаме 18 кода, а на ММ щях да му се смея от сърце като тръгне по улиците с тази риза 🤣 но и аз не се открих в списъка, а мислех че няма да има толкова участници

    Общи условия

    Активация на акаунт