Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 13

  • 15 939
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 086
Малко съм назад.
Мъжът ми беше много симпатичен. Жалко.

От дивана го заковах Европейски съюз, но си беше подвеждащ въпроса.

# 31
  • Мнения: 41 456
Търсих и на английски - НИКЪДЕ не се казва, че ЕС е осми член на Г7, даже и при съзнателно търсене по ЕС. Казва се само, че председателят присъства. За мен това е тотално сбъркан въпрос, още повече, че Русия е била членка на Г8.

# 32
  • София
  • Мнения: 27 311
И двамата имаха лесни въпроси в интерес на истината.
Да видим сега дали и третия и последен за днес участник ще има шанс с въпросите. Simple Smile

Прокурора бе!

# 33
  • София
  • Мнения: 167
Не е ли главният прокурор?

# 34
  • Мнения: 314
Баш той.
Не е ли главният прокурор?

# 35
  • Мнения: 36 666
Жокерът беше полузаспал, но не му трябваше да мисли по този въпрос Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 27 311
Кой ги пуска тези мухи за 100 000 лв.
Май се опитват да генерират рейтинг, че тази година нищо не върви.

Пенсионер бил, днес трябвало да стане
бла бла

Ето го и този няма как да е. Такъв лесен въпрос  той иска жокер още на въпрос за 1000 лв.

# 37
  • Мнения: 41 456
Цитат
Днес, 18.12. 2019 г., новият главен прокурор Иван Гешев встъпи официално в длъжност на тържествена церемония в Съдебната палата. Той положи клетва пред оригинала на българската Конституция от 1991 г., която се съхранява в Народното събрание, и подписа клетвен лист.


https://www.vas.bg/bg/a/noviyat-glaven-prokuror-ivan-geshev-vstpi-v-dlzhnost

Пак ме хвърлиха в тъча...

# 38
  • Мнения: 36 666
За стоте хиляди самият Билалов го каза, в една реклама.

# 39
  • Мнения: 2 086
Аз запомних, че участникът за 100к ще се казва Любомир и сега следя внимателно представянията на участниците. 😄

Последна редакция: вт, 04 апр 2023, 12:18 от May_sea

# 40
  • София
  • Мнения: 27 311
Хмм, нека го видя и ще го повярвам. Дано, ама, не го виждам как ще стане.
Схемата е тази като човека дето отпадна на Русия за неофициална членка на Г7.

А Билалов може да пуска въдичка. Аз не съм я видал тази реклама, да не е стръв просто.
Много продуценти пускат въдички за нещо си в някой сезон на тв сериал или риалити, а после става нещо съвсем друго.

# 41
  • Мнения: 25 755
Не било компютри, ами компоти.
Не е спечелил 100 000, ами е отворил въпрос за 100 000. Т.е. е спечелил 50 000.
Да са му честити!

https://www.ploshtadslaveikov.com/zhurnalist-ot-bnr-otvarya-vapr … 2Gcj155wHtu2kIuiI

# 42
  • София
  • Мнения: 27 311
Еее, жалко.
Ама пак, 50 000 лв, се печелят веднъж на 5 години сигурно.
Има ли статистика кои са спечелили тази сума в България?
Ама защо толкова рано се изпускат тези неща и то съвсем умишлено. Знам, че за повече от вас спойлерите не са проблем, ама някак си не е същата тръпка. Нз де, специално за това не ми е драма, ще го гледам с интерес, аз така или иначе винаги си гледма. Simple Smile
Правят го с цел рейтинг явно. Да привлекат повече публика, защото това не се случва всеки ден.

# 43
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 000
Много хубаво, ще чакаме да го видим!
За тази вечер анонса беше, че ще видим как се пада от високо. Адвоката ли имаше в предвид, но той отпадна на 3000 лв. Май им е паднал рейтинга!
Въпроса за осмия член на Г 7 не беше правилен. То излиза, че България като член на ЕС е и член на Г 7. Ха-ха-ха! Голям майтап!

# 44
  • Манчестър
  • Мнения: 2 490
Доколкото си спомням, четох, че около Великден ще бъде въпроса за 100к. Пенсиониран журналист от 168 часа.

Общи условия

Активация на акаунт