Пролетно почистване и организация на банята. Включете се в дискусията и спечелете награди!

  • 4 653
  • 193
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 361
Почиствам банята веднъж седмично. Използвам препарати на основата на белина. Най-трудно чистя фугите между плочките. В банята  имам шкаф където държа повечето козметика, а препаратите за почистване са в шкафа под мивката.

# 181
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Почиствам банята 3-4пъти месечно с препарати, които гледам да не са от най-миризливите. За тоалетната ползваме тоалетни блокчета. Най-трудно се почистват плочките, защото водата ни е много варовита и фугите.

# 182
  • Мнения: 2 683
- Колко често почиствате банята си? - Веднъж седмично.
- Какви продукти използвате най-много: чиста белина, препарат за тоалетни, препарати със съдържание на белина и приятен аромат, блокчета за тоалетна или други? - Препарат, съдържащ белина. Блокчета за тоалетна никога не съм харесвала.
⚪ Кои са местата, които са ви най-трудни за почистване и се налага да им отделяте значително повече време? - Фугите на банята! Ужасно трудоемки и досадни са ми.
⚪ Покажете ни снимка на банята си след основно почистване. - Не разполагам в момента с такава. 😂
⚪ Имате ли съвети и идеи, с които сте направили банята си по-модерна, добре организирана и функционална? - Не бих казала. Освен стандартните шкафове и етажерки за баня, нямам никакви кой знае какви тайни.

# 183
  • Мнения: 278
⚪ Колко често почиствате банята си? Какви продукти използвате най-много: чиста белина, препарат за тоалетни, препарати със съдържание на белина и приятен аромат, блокчета за тоалетна или други?

Основно почиствам банята си веднъж седмично, но ежедневно се налага да се забърсва по нещо.. Ползвам препарат за тоалетни, препарати със съдържание на белина и приятен аромат, блокчета за тоалетна и препарати против варовик.

⚪ Кои са местата, които са ви най-трудни за почистване и се налага да им отделяте значително повече време?

Най-много време отделям на паравана.

⚪ Покажете ни снимка на банята си след основно почистване.


⚪ Имате ли съвети и идеи, с които сте направили банята си по-модерна, добре организирана и функционална?

Направихме банята по наш дизайн, за да ни е максимално удобна. Любима ми е голямата мивка и плота.

# 184
  • Мнения: 522
По-основно я почиствам веднъж седмично, но всеки ден се стараем да е в добър вид. Винаги има тоалетно блокче, използвам и течен препарат за тоалетна.
На кривините в тоалетната чиния отделям най-много време и ми е най-трудно.
Единствения ми съвет за по-организирана баня е да няма излишни и непотребни предмети в нея.

# 185
  • Мнения: 142
Почиствам банята си всяка неделя с доместос. Най-трудно се почистват фугите и ъглите.

# 186
  • Мнения: 133
Почиствам банята основно веднъж седмично. Използвам ароматизиращи блокчета и доместос за тоалетната чиния.
Най-трудни за почистване са фугите. След намазване на силно замърсените места с доместос  и изплакване с топла вода фугите са перфектно почистени.

# 187
  • Мнения: 1 920
Тоалетната почиствам всеки ден, а банята през 2-3 дни. Най-трудно ми е да почистя душ-кабината, но със специален препарат за тази цел, се получава.

# 188
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Колко често почиствате банята си? Какви продукти използвате най-много: чиста белина, препарат за тоалетни, препарати със съдържание на белина и приятен аромат, блокчета за тоалетна или други?

Банята почиствам веднъж седмично. Обичам миризмата на белина и ползвам препарати предимно на тази основа.

# 189
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
⚪ Колко често почиствате банята си? Какви продукти използвате най-много: чиста белина, препарат за тоалетни, препарати със съдържание на белина и приятен аромат, блокчета за тоалетна или други?
Всяка седмица я почиствам и използвам препарати със съдържание на белина предимно.
⚪ Кои са местата, които са ви най-трудни за почистване и се налага да им отделяте значително повече време?
Фугите и тоалетната са ми най-трудни за почистване.
⚪ Покажете ни снимка на банята си след основно почистване.
⚪ Имате ли съвети и идеи, с които сте направили банята си по-модерна, добре организирана и функционална?
Банята е нужно да има добра вентилация, която да се ползва при всяко къпане.

# 190
  • Мнения: 37
Банята почиствам веднъж седмично, използвам препарати с белина (харвсвам мириса и). Понеже водата е доста варовита, трябва да оставя препарата да подейства.
Най-много време отделвм на фугите, а нсй-трудните места са ъглите под шкафовете.
Трик при варовита вода-забърсване след всяко ползване на душа.

# 191
  • Мнения: 1 489
Банята ми е “най-омразното” за чистене място. Имаме много твърда вода и на седмицата поне два пъти я чистя с Пулирапид или зелен Доместос, иначе е “ДРОБ”. 😂

Няма фуги, няма мивка, всичко става ужас след едно къпане и миене на ръцете. Много ми е тегаво.

На цялата ми простотия, имам и стъклен параван, който с перо почиствам след всяко къпане.

Трикове нямам, защото просто нищо не работи срещу пустия варовик.

# 192
  • Мнения: 680
Основно почистване на банята веднъж седмично, ползвам препарат с белина и след него по приятен на аромат препарат.
Най трудни за почистване са ми фугите определено, но давам всичко от себе си.
Като трик, не знам какво да кажа, напръсквам с препарат и оставам малко да поседи така и се започва с търкането после.

# 193
  • Мнения: 1 569


Изтеглени са късметлиите, които печелят продуктов комплект за пълна грижа за дома. Това са:

Šunšhine
Важна клечка
Pandachina
CasaDelSol
JustMila


Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 13.04.2023 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com, като упоменат, че са победители в играта на Unilever и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, както и координати за получаване на наградата:

- три имена
- адрес за доставка (моля, отбележете само желан офис на СПИДИ)
- телефон за връзка


Благодарим на всички за участието!
Включете се в следващия етап на кампанията ТУК.

Общи условия

Активация на акаунт