На море в Гърция 2023 - I

  • 50 974
  • 739
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 782
Миналата година бяхме на Лименас. Както  е казала потребителка по-горе за плажовете трябва да сте с кола. Има къде да се разхождате, но  в разгара на сезона е пълно  с народ няма къде да стъпиш по улиците.  Въпреки това на мен ми хареса и тази година пак сме на Лименас.

# 316
  • Мнения: 697
И ММ искаше пак на Тасос, че много му хареса, но аз не искам да повтаряме.
Резервирах 8 нощувки в Сидари, Корфу, първата половина на юни.
За жалост Ахилион не работи, но си набелязах местенца за обикаляне.

Някой ходил ли е в Аквапарка?
Нещо да препоръчате да видим?

Последна редакция: ср, 26 апр 2023, 18:51 от djovana2

# 317
  • Мнения: 1 343
Е много ме е яд за Ахилион, ние от 20ти май сме там и ми беше основна цел.

# 318
  • Мнения: 697
Къде ще отседнете?
Да разкажеш после🙂

# 319
  • София
  • Мнения: 14 937
Още ли е затворен дворецът? 2021 работеше първият етаж и градините, миналата година е бил отворен само паркът, сега всичко ли са затворили?
Моите мъже ходиха в аквапарка, че аз на такива места не стъпвам😃 казаха, че било много яко, с добри пързалки, без да е голяма лудница.

# 320
  • Мнения: 697
Тайно се надявам да го отворят. В сайта им пише, че е затворен. Има отзиви в гугъл, че се посещава само градината.

Аквапарка мисля да го посетим. Планирам и връх Пантократор.

# 321
  • Мнения: 11 307
За Ахилион - миналата година работеха само градините, а тази изглежда е затворено всичко, съдейки по съобщението в сайта на двореца.
Но може пък да имате късмет и да отворят за сезона поне частично.

# 322
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 546
Аз направих резервации за Лефкада месец май и месец юни традиционно Корфу. Юли и август ще пропусна Гърция. Още ме боли главата от жега на Закинтос.

# 323
  • Мнения: 73
Много благодаря за насоките! Имаме желание да посетим Мраморния плаж, но ни притеснява пътя до там. Четох, че има няколко маршрута. Кой според вас е най-лек и достъпен? Благодаря!

# 324
  • Мнения: 3 289
Здравейте. Някой с отзиви за Сани? Нещо не мога да се ориентирам има ли село близо до този Сани бийч или само вили, няколкото хотела и бийч барове?

# 325
  • София
  • Мнения: 78
Много благодаря за насоките! Имаме желание да посетим Мраморния плаж, но ни притеснява пътя до там. Четох, че има няколко маршрута. Кой според вас е най-лек и достъпен? Благодаря!
Пътя до мраморния плаж е доста офроуд. Малко по-добрия път е откъм Лименас.

# 326
  • Мнения: 5 975
Здравейте. Някой с отзиви за Сани? Нещо не мога да се ориентирам има ли село близо до този Сани бийч или само вили, няколкото хотела и бийч барове?

Извън населено място е. До съседните се ходи с кола.

# 327
  • Мнения: 3 289
Някой може ли да препоръча места подходящи за дете на година и половина, на Халкидики? Ходили сме и на трите ръкава, но винаги на места, които не са били много ок за деца. Винаги сме обикаляли плажовете с кола. Сега ми се иска хотел с хубав плаж (фин пясък и без камъни във водата) и да е на пешеходно разстояние до заведения, таверни. Приемам препоръки и за други места, но не много на юг

# 328
  • Мнения: 128
Здравейте ,
Предстои ни семейна почивка с деца на 3г и на 1 .Ще бъдем две семейства.
Може ли да ми предложите нещо близо на плажа да отседнем(къща за гости).Гледах,най-близичко че се намира Паралиа Офронио .
Благодаря

# 329
  • Мнения: 7 191
Здравейте. Някой с отзиви за Сани? Нещо не мога да се ориентирам има ли село близо до този Сани бийч или само вили, няколкото хотела и бийч барове?
Отзивите ми са прекрасни. Не бяхме ходили 2 лета, но от тази година възобновяваме почивката си там
Не ви трябва нито село, нито град в близост. В комплекса има всичко необходимо. И към хотела, и към Сани Клуб, който е по-отдалечен си има магазинчета с най-необходими неща.
В Сани Марина има и супермаркет, а самото пристанище е прекрасно за вечерни разходки.
За удобсвто на гостите е на разположение безплатен бус, който тръгва от Сани Клуб на всеки 15 мин и минава последователно през Сани Марина, Порто Сани, Сани Дюнс и Сани Хотел.

Някой може ли да препоръча места подходящи за дете на година и половина, на Халкидики? Ходили сме и на трите ръкава, но винаги на места, които не са били много ок за деца. Винаги сме обикаляли плажовете с кола. Сега ми се иска хотел с хубав плаж (фин пясък и без камъни във водата) и да е на пешеходно разстояние до заведения, таверни. Приемам препоръки и за други места, но не много на юг

Отдавна се каня да дам препоръка за едно местенце, което открихме съвсем случайно преди 2 години.
Не знам дали точно отговаря на всички ваши изисквания, но ползвам поста да споделя за мястото.
Става въпрос за Barbagiannis House на втория ръкав.
Мястото е перфектно с уникална гледка. Има малък басейн, чудесен да шляпат и малки деца. Стаите са много уютни и подредени, почистват се всеки ден. На всеки три дни се сменя бельо.
Плаж Трани Амуда е на 1 минутка вляво по уличката от хотела. Вдясно от него също на минутка са няколко таверни, супермаркет, сладкарница, дюнери и малко площадче.
Към хотела има и ресторант, който е наистина прекрасен. Ние вечеряхме почти всяка вечер там.
Към цената на стаята е включена закуска, която също е много добра.

За последните две години посетихме Барбагиянис общо 6 пъти, като най-дългият ни престой беше за 10 дни.
И понеже му се насладихме, решавам да споделя препоръка.
А и Диапорос е наблизо. Може да се организира лодка под наем и разходка до островчето.

Общи условия

Активация на акаунт