242 ентусиаст(к)и берат левурда и коприва- НЕМСКАТА тема

  • 25 440
  • 731
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7 250
Край щорите има кухина или монтажна пяна . Там много обичат да правят гнезда. Едни оси бяха направили преди години в градината дупка в земята и някакво огромно гнездо отдолу точно където ни е масата и столовете ... наложи ни се да се преселим с всичко надалече. На есен изчезнаха и повече не се заселиха там.

Последна редакция: ср, 24 май 2023, 02:49 от bella-ciao

# 646
  • Мнения: 9 460
За външни щори, тип жалузи ли говорим?

# 647
  • Немция
  • Мнения: 7 003
Да, за външни щори става дума при нас.

# 648
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 181
Мьос, бързо и напълно възстановяване на младежа.

# 649
  • Мнения: 7 246
Мьос, много неприятно. Дано има шанс за друг абитур, стискам палци! Бързо възстановяване желая!

# 650
  • Мнения: 11 340
Леле, че неприятно това с големия, Мьос! Дано се възстанови бързо и намерят решение за изпита.

# 651
  • Germany
  • Мнения: 8 027
Мьос, много силно стискам палци за младежа! Дано не са скъсани връзки и се възстанови бързо! И дано намерят най-доброто за него решение за изпита!
Бибит, да и при нас беше в кутията на външните щори. Като станаха много ги чувах вечер през стената как се движат вътре, а сутрин като дигнех щората почваха да атакуват мрежата на прозореца. Беше ужасно!

# 652
  • Мнения: 9 460
След тези разкази - никакви външни щори за мен.

# 653
  • Немция
  • Мнения: 7 003
При нас не е в кутия на външните щори, а близо до тях, има малка дупка в цимента между 2 тухлички. Може би е имало някога някаква незапълнена дупчица в цимента. Не знам, не съм видяла преди как е изглеждало.
Общо взето е случайност къде ще си направят гнездо.

# 654
  • Мнения: 7 487
Ние сме с външни щори, така купихме апартамента. Много ми харесват, много уют и удобство създават.

# 655
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 907
Ех, Мьос, горкото дете Sad Съчувствам искрено, ние сме след трета операция на първородния. Чакаме контрола, да ни кажат добре ли се развиват нещата и дали може да спортува. Дано при вас да няма нищо скъсано и да може детето да си сбъдне мечтата!

# 656
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Möß стискам палци за момчето! Нека да оздравее бързо!

# 657
  • Мнения: 9 152
И от мен пожелания за пълно оздравяване, дано не са скъсани връзките! Flowers Four Leaf Clover
Сега детето има нужда от голяма морална подкрепа! Пожелавам на майката и на бащата сплотеност и сила на духа!

# 658
  • Germany
  • Мнения: 2 039
И аз стискам палци за момчето на Möß, дано се намери решение 🤞
Предметите, които се избират за абитур обвързани ли са с това, което ще учиш евентуално после или просто така, да се попълни бройката (без дойч и мат разбира се)?

# 659
  • Немция
  • Мнения: 7 003
Предметите, които се избират за абитур обвързани ли са с това, което ще учиш евентуално после или просто така, да се попълни бройката (без дойч и мат разбира се)?
И мен ме интересува това. Още не сме стигнали до този етап, има детайли покрай матурите, които още не са ми ясни.
Има Leistungskurse, които също играят важна роля.

Общи условия

Активация на акаунт