Разделно Хранене- 4 част

  • 21 392
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 958
Калида ще раждам в майчин дом и без половинки че иначе и него трябва да го мисля Simple Smile))
Ианче мислех да заменя кафето с инка бях чувала че даже е полезна и много вкусна но баща ми каза че чел че била токсична  newsm78
и сега търся информация баба ми навремето само инка пиеше и доста години доживя лека и пръс

Днес до обяд като вчера плодчета
на обяд хапнах бекон (ама нямаше грам сланинка) и сръбска наденица на скара да и излезе мазнината, след 2 часа малко кашу и за вечеря две пържолки ама нямаха мазно по тях  Embarassed
Утре ще ми е млечен ден дали мога да смесвам сирене кисело мляко и кашкавал момичета ?

# 241
  • Мнения: 513
И аз не съм от редовно пишештите, но пък съм от редовно четящите.
  Peace Вече имам повод и аз да се похваля - днес кантара вече показа - 1 кг.  Thinking Мисля, че е добре за 1 1/2 седмици, като се има предвид, че не съм все още от стриктно спазващите.
 newsm78 За половинката не мога да дам информация, защото той не иска да ползва кантара, а казва че неговия кантар е коланът му - щом започне да се закопчава с една дупка навътре значи има резултат. Инъче е и по-стриктен от мен в спазването, само дето кафето още не е отказал.
 Thinking Искам да попитам, а РХ дава ли  добри резултати при акне, понеже синът /вече е студент/ ме пита и ако е така да се включва. А също и дъщерята - тя е 9 годишна и има колит и  ме пита-мамо моя колит ще мине ли ако  се храня като вас?
Който има  опит с такива пролеми или е  чувал че могат с РХ да се оправят моля нека ми отговори.  bouquet

# 242
  • София
  • Мнения: 3 787
Ей,днес цял ден форума е под всякаква критика.Направо ми скъса нервите Crossing Arms
Калида,книжката отдавна я взех.Сега остава и милото да ми дава да карам,ама нещо много му се свиди колата-съвсем нова е,на година и половина само.Ама ще дава,къде ще ходи Mr. Green.Плановете бяха да ми вземе друга,само за мен,но сега с този апартамент май няма да ме огрее Crossing Arms
Реге,спокойно.Не бързай.Вече сто пъти съм го казвала,но при мъжа ми РХ започна да действа чак след втория месец стриктно РХ.Ама като започна-стопи 20 кг. за нула време.При всеки е строго индивидуално,така че,смело напред.Организма рано или късно ще ти се отблагодари за щадяшия режим,в който е сега:lol:
Джоя,сиренце/кашкавал,извара и т.н/ с кисело мляко не се смесва,дори е една от най-лошите комбинации Peace
И аз раждах в МД и съм много доволна от персонала.Сградата е кофти,но това е най-маловажното нещо Wink
Леко раждане,че то съвсем малко остана Hug

# 243
  • Мнения: 10 299
И аз да се оплача също съм от нередовно пишещише но съм от редовно четящите, като гледам някой какви умопомръчителни резултати са постигнали направо се скъсвам от яд че не мога да махна 2-3- скапани кг. Стриктна съм във всичко през деня както си е по устав, но вечер ми иде да  #2gunfire vici75;пак си ям разделно но до дупка и от там май ми идва проблема. Дайте сладурани рецепта с какво да си потуша вечрния глад-наливам чайове, гриза плодове и що ли не, но като си е глад още по-голям става с тях, че и гастрита взе да ме тормози като че ли.

# 244
  • Мнения: 2 959
Джоя, а багажа за болницата готов ли е? А за заместител, какао не харесваш ли Тонимирка му беше голям почитател? Успех с млечният Ти утрешен ден, това означава ли че няма да приемаш никакви карбсове?
Ками, честита Ти книжка, Ти беше писала че ще я вземаш след НГ но вече явно е факт. Дано 1/2 се премисли и скоро Те изненада с возило за Теб и Калоян.
...днес кантара вече показа - 1 кг. ...за 1 1/2 седмици,...
НелиВБ, поздравления за бързите резултати, но кажи как се чувстваш, остави кантара той рано или късно ще отчете свалените кг, по- важното е как е самочувствието? А мъжът Ти има много добър показател, и аз го ползвам, защото кантарчето понякога не отчита някой прегрешения, да не забравиш да се похвалиш с неговите постижения. А колкото до кожата, не беше отдавна когато Момичета писаха че РХ им се отразява добре на външният вид на лицето, но то няма начин как да не е при условие че се набляга на плодове, зеленчуци, много течности това води до хубав свеж тен. РХ няма как да навреди, на младежа, може само да помогне, защото не изисква никакви диети, само хапване на здравословни храни. А колкото до стом. проблеми на дъщерята, Алексчето имаше стом. проблеми и може да Ти каже утре.
...като гледам някой какви умопомръчителни резултати са постигнали направо се скъсвам от яд...
Вики75, а защо се водиш по чужди резултати?! Не гледай другите, всеки си е една индивидуалност, стреми се Ти да се чувстваш добре. А как разпределяш храната през деня? Кога вечеряш?

# 245
  • София
  • Мнения: 17
Привет на всички!
Джоя, и аз родих в МД. Много съм доволна от персонала и отношението им към мен. Сега са направили и ремонт на следродилните отделения, така че и битовите условия са много добри. Остава ти още малко. Дано да мине леко.
Вики75, и аз вечер имам вълчи апетит. Потискам го с вода или някакъв сок, ама е много трудно
Калида , ако знаеш само колко ми е трудно  без кафе. Мога да го заменя с кока-кола или енергийна напитка, но не мисля, че е по-добре. Обещавам да опитам да го намаля. Тази нощ моя принц Деян изобщо не мигна и сега съм като пребита.
Иначе снощи направих печено пилешко филе с доматен сос и гъбки. Стана хубаво.
Днес до обяд съм на портокалов фреш, а за вечеря ще спретна едни "дупени" картофи със зелена салатка.
Усмихнат ден!

# 246
  • Мнения: 861
Калида, Ками, благодаря ви за милите думи и окуражаването! Вчера като разправям на моята масажистка (ходя на антицелулитни масажи) за моите неуспехи в борбата с пустите му няколко кг и тя ме посъветва да се наям прилично един ден и после пак да продължа. Та аз като реших че ще хапна някои ден любими калорични неща и ми стана едно спокойно и сякаш загубих апетит...т.е решила съм че мога да го направя и сега на бързам, отлагам го де. Мдааа, всичко е в главата. Но моята масажистка се видя в чудо с мен, признава си го. Като започнахме процедурите ми обеща да ми направи краката по-саразмерни, защото те са слаби над коляното, а в горната част на ханша по-закръглени. Та точно това не си харесвам на тялото, де. И вчера ме мери и... Shockedобиколката в горната част на бедрата си стои все същата, а по-долу на 12 см от коляното hahahaс по два см по-голяма. Е това какво е ми кажете?  newsm78. И и казвам на жената : "Слушай какво бяхме се разбрали да ми направиш краката по-симетрични и виждам успяла си, ама идеята беше да отслабнат горе а не да напълняват долу, нали?" Crazy

# 247
Добро утро момичета...

Джоя добре си избрала МД..там раждат като на конвейр и екипите са подготвени за всичко...наистина условията са супер, особенно на 12 етаж има 4-5 ВИП стаи с телевизор, хладилник, меко кресло за кърмене, отделна баня и тоалетна...цената е 35лв. на ден...но май трябва да поразпиташ....ти ангажирала ли си си лекар, който ще води раждането?

Дас браво на ентусиязма за РХ ...да ти кажа аз кърмя и си пийвам по едно кафе сутрин....просто много добре ми действа на тонуса...дори по новите изследвания казват че кафето в малки дози е полезно...онези другите енергийни напитки са боклуци....виж за цигарите съм категорична че и малките дози вредят...добре че ги отказах като забременях и не смятам изобщо да ги почвам...

Вики75 май последните 2-3 килограма са най-трудни за сваляне....найстина изненадай организна си с нещо неочаквано за него.....да речем лунна диета или нещо което не си правила досега ...може и да помогне..

Ками честита книжка....незная ти как си, но аз като я взех преди около 10 г. в началото си спомням че ме беше доста страх да карам.....започнах постепенно само по малките улички и винаги предварително си съставях маршрут...и гледах да нямат завои на ляво Embarassed

Алексче благодаря за 6-тицата...много е ценна и окуражаваща получена от теб...

Калида аз Дафи я кърмих до 11 месеца...да те попитам ти вода даваше ли на твоята Даничка и кога ти дойде цикъла, защото се чувствам като климактеричка...

# 248
  • Мнения: 6 167
здравейте!
момичета имам един въпрос за растителните протеини.
трябва да направя списък на растителни протеини....

кои са?
боб, леща....

разгледах таблицата в началото, но при протеините са 'зърнени", което според мен е неточно  newsm78

ще съм мнгоо благодарна някой да ми обясни ..   bouquet

# 249
  • Мнения: 285
Момичета, здравейте.
Днес ми е трети ден на РХ. До днес сутринта бях свалила 1 кг, което ми се стори добър резултат. Освен това, корема продължава да ми стои плосък през целия ден, и аз му се радвам много. Не е бил такъв от (я да си помисля) последните 2 години... Е, като седна се получават едни "мишелинчета", но с малко спорт и те ще се скрият (сигурно!?!).

Пуснах нова тема с категоризация на всичките разделни рецепти:
***РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ - РЕЦЕПТИ***

# 250
  • Варна
  • Мнения: 870
може ли във едно хранене -супа спаначена със малко ориз вътре и картофи по родопски.Защощо все пак ям два въглехидрата на едно хранене newsm78

# 251
  • Мнения: 513
здравейте!
момичета имам един въпрос за растителните протеини.
трябва да направя списък на растителни протеини....

кои са?
боб, леща....

разгледах таблицата в началото, но при протеините са 'зърнени", което според мен е неточно  newsm78

ще съм мнгоо благодарна някой да ми обясни ..   bouquet

  newsm78 Аз обяснение не мога да ти дам, защото съм още начинаеща, но виж  тази табличка, която открих пак из форумите за разделно хранене. Тя е по-подробна и малко се разминава с табличката, която се дава в началото на тази тема, но като цяло се припокриват.

# 252
  • Мнения: 2 959
Lennie, радвам се че Те виждам тук, от известно време не сме си говорили. А колкото до въпроса Ти, към изброените от Теб аз бих добавила и граха, ориза, гриса и ядките/ не претендирам за научна правота, просто това са раст. храни които аз ги съчетавам единствено и само със зелената салата/. Скоро ще се включат и по- опитните Момичета и ще си кажат мнението. И отново радвам се че решението за прав. хранене на Твоето сем- во което взе преди време е все още живо и работиш по въпроса.
Дас, и сега като запали любопитството с тез "дупени" картофки давай по- подробно, моля! И да Си починеш таз вечер, какъв номер Ти е извъртял Деян, да не е нещо настинало детенцето или зъбки? И сношната Ти вечеря е била доста вкусна, харесаха ли я Ивана и Татито?
РеГе31, Ти си побъркала горката масажистка с тез Твой изисквания за перфектност. И поздравления за умният ход който си предприела, да излъжеш Измамника в себе си, видяли че всъщност това не е глад а просто навик?! Ако беше глад, нямаше да можеш да потиснеш нуждата на организма си само с едно обещание за голямо папане на предишни любими калорични нещица.
Лилиет, питаш за цикъла, ами още го няма при мен, доктора ме успокой че всичко е нормално при кърмене на поискване. А колкото до вода, Дана за първи път пропи чак след 14 мес, дотогава я успявах да й дам по няколко лъжички, я не! Докъде стигна с книжките, допадат ли Ти?
Снежи Съни, според мен няма да е голям проблем ако ги съчетаеш, но важни са кол- вата, но Ти го знаеш това по- добре и от мен. Дано са Ти били вкусни родопските картофки. Как е дъщерята?
НелиВБ, какво Ти учи студента?

# 253
  • Мнения: 903
Здравейте всички  Grinning
Калида, хубаво се зарадва за нас, че оздравяхме, ама щастието ми трая само 3 дни Cry Едната отново е с хрема и кашлица.
Надинка, страхотна си. Не знам колко прегръдки да ти пратя за добре свършената работа, книгата е супер. Всичко е перфектно систематизирано  bouquet  bouquet  bouquet
Момичета, наистина е супер в тази тема. Всяка една от вас допринася с нещо за успеха на всички Hug
Днес бяхме на зеле с ориз, а сега отивам да избирам от книгата нещо за утре.
Хайде лека вечер от мен, че народа крещи с цяло гърло.

# 254
  • Мнения: 285
Надинка, страхотна си. Не знам колко прегръдки да ти пратя за добре свършената работа, книгата е супер. Всичко е перфектно систематизирано  bouquet  bouquet  bouquet

Диди, благодаря ти  Heart Eyes Радвам се, че работата ми ще е полезна и на другите (освен на мен самата  Wink )
Но, естествено, нищо от това нямаше да съществува, ако не беше хубавата инициатива на Ками  Hug

Общи условия

Активация на акаунт