Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 20

  • 49 695
  • 728
  •   2
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Каза само, че 480 кубика ще изглеждат идеално на фигурата ми и аз се съгласих, защото ме е страх да не се обвинявам после, а и нали имат преценка хирурзите. Надявам се да са добре. Ще снимам след операцията.

# 661
  • Мнения: 132
Еха, това е солиден и забележителен размер. Но зависи от старта и от тялото , разбира се ! Ако старта е чашка А , не препоръчвам такъв голям размер , ако ще и да е да е за много висока жена , пък и си тежат .

# 662
  • Мнения: 5
Здравейте,искам да ви попитам дали имплантите се напипва  след поставянето им в гърдите?

# 663
  • Мнения: 37
Здравейте,искам да ви попитам дали имплантите се напипва  след поставянето им в гърдите?

Аз нямах почти никакъв старт, едва пълнех чашка А, и сигурно затова леко се напипват по ръба, но не е нещо неприятно или грозно.

# 664
  • Мнения: 91
Леле, момичета, помагайте!!!
Пред страшна дилема съм… Д-р Георгиев или д-р Хатър? И при двамата лекари бях на консултация, и вече месец умувам, мисля, чета и не мога да реша!
И двамата са на мнение смяна на имплантите и повдигане тип “котва”. Д-р Георгиев работи само с “Mentor”, каквито аз искам, а д-р Хатър работи с “Motiva”, но каза, че щом държа на “Mentot” ще ми сложи тях. Д-р Георгиев е категоричен 450кубика без да ми прави никакви измервания и изобщо не е коментирал друг размер, каза, че за него това е размера за мен. Д-р Хатър след обстойно измерване на телосложението ми каза 375-400 максимум…
Моля ви по- запознатите и по- врели и кипели в тази област момичета за мнение и  препоръка! Благодаря

# 665
  • Мнения: 219
Здравейте,искам да ви попитам дали имплантите се напипва  след поставянето им в гърдите?
Аз си имах старт,почти чашка Б и не ги напипвам,знам,че са някъде там...ама къде...🤷😅

# 666
  • Мнения: 591
Аз моите импланти ги напипвам , но съм доста слаба и имам и тънка кожа.. а относно горния коментар , по - скоро май бих се доверила на Хатър отколкото на георгиев.

# 667
  • София
  • Мнения: 2 968
Леле, момичета, помагайте!!!
Пред страшна дилема съм… Д-р Георгиев или д-р Хатър? И при двамата лекари бях на консултация, и вече месец умувам, мисля, чета и не мога да реша!
И двамата са на мнение смяна на имплантите и повдигане тип “котва”. Д-р Георгиев работи само с “Mentor”, каквито аз искам, а д-р Хатър работи с “Motiva”, но каза, че щом държа на “Mentot” ще ми сложи тях. Д-р Георгиев е категоричен 450кубика без да ми прави никакви измервания и изобщо не е коментирал друг размер, каза, че за него това е размера за мен. Д-р Хатър след обстойно измерване на телосложението ми каза 375-400 максимум…
Моля ви по- запознатите и по- врели и кипели в тази област момичета за мнение и  препоръка! Благодаря

Д-р Хатър

# 668
  • Germany
  • Мнения: 116
И аз съм за Д-р Хатър. Много добро впечатление ми направи

# 669
  • София
  • Мнения: 1 799
И от мен категорично ЗА Хатър.

# 670
  • USA
  • Мнения: 7 369
Моите импланти не ги напипвам(тоест напипвам,но са много мекички),но ясно ги виждам като се погледна в огледалото.
Просто тръгнах с 0 старт и като няма собствен материал,имплантите си изпъкват.

Нямам никакъв личен опит с докторите,но за Др Хатър чувам много добри отзиви.От друга страна ще избера Ментор пред Мотива.
Да се хвърлят размери наляво и надясно без елементарни мерки ми звучи безотговорно.
Не е просто да напъхаме силикона там и ето ни - първи Убавици на селото.Нали трябва размера на гърдите са си съответсва на тялото..

# 671
  • Мнения: 13 068
Момичета някой имал ли е проблем със образуване и задържане на течност около импланта? И ако да, какво беше лечението?
Къде бих могла да прочета нещо по въпроса?

# 672
  • Мнения: 3
Привет, мили момичета,

Включвам се с по-особен случай от всички останали. Имам силно изразена асиметрия на бюста, толкова голяма, че говорим за близо два размера разлика между двете гърди (чашка B и C/D). Дълги години умело успявах да прикривам разликата, но с времето тя ставаше все по-голяма, намирането на дрехи и сутиени силно ограничено, а разкриването пред някого ме караше да се чувствам все по-неуверена. На 23 години съм, което е сравнително крехка възраст, но това е напълно осъзнато мое решение, обмисляно в продължение на 7 години. Разбира се, изпитвам вълнение от предстоящото, но съм твърдо решена и сигурна в избора си.

Спрях се на д-р Стоянов, след проучвания и допитвания смятам, че той е най-подходящият лекар за интервенция от подобен тип. Тъй като не желая голям бюст, на консултацията си с него стигнахме до решението по-голямата гърда да се намали и повдигне. Наясно съм, че пълна симетрия вероятно няма да може да се постигне, но всичко би било по-добре от сегашното ми състояние. В заключение – имплант няма да се поставя и ще се работи единтсвено над едната гърда.

Това беше накратко историята ми, операцията ми е насрочена за 13.09 тази година и въпросът ми е следният към хората от София: всички предоперативни изследвания са новост за мен, досега не съм се подлагала на подобни, затова:
1.   Има ли изследвания, които могат да минат през здравната каса с направление от личен лекар?
2.   Къде препоръчвате да се направят изследванията? Препоръки за клиники/лекари/лаборатории в София? (кръвни изследвания, рентгенография на бял дроб и сърце, ехография на млечни жлези, ЕКГ)
3.   Какво е общото време и грубо цена за направа на всички изследвания?

Благодаря ви предварително за помощта, пожелавам си и аз някой ден да се разхождам с увереност по плажа Simple Smile

# 673
  • Мнения: 416
Чела съм, че някои са си вземали направление за част от изследванията, има и пакетни цени в лабораториите и така излиза по-изгодно.
А снимка на бели дробове и преглед при кардиолог, също и ехография на млечни жлези си струват минимум по 50-60 лв, колкото струва един частен преглед. Трябва и да споменете, че прегледите ви трябват за операция.

# 674
  • USA
  • Мнения: 7 369
ineedsomemilktomycoffee, разбира се,че ще се подложиш на операция.Говорим тук за сериозна асиметрия,проблем,който може да бъде разрешен.
Мога да си представя колко неудобно се чувстваш,ние тук почти всички сме били с подобни чувства - едни заради малки гърди,други заради асиметрични,трети пък зааради големи и провиснали...
Не само,че ще се почувстваш по-добре,но и живота ти ще се улесни на ниво битовизми,ако искаш ги наречи - купуване на бельо,събличане пред хора,носене на бански и тн.

Никоя жена не заслужава да живее с комплекси заради едни гърди.
Успех. Септември е съвсем наблизо. За доктор Стоянов се е писало много - аз лично ако бях в Бг и трябваше да се оперирам,бих се спряла на него без колебания.

Общи условия

Активация на акаунт