🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 12

  • 55 220
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 41 823


Грозде, интересни снимки и инфо си донесла! Two Hearts
И аз очаквам каква ще е новата роля на Джан!Но като знам колко време трябва за
подготовка и заснемане ще измине година!Така,че дано ЕлТурко пуснат по-рано!
Доста голям е екипа на  CanYamanMania! Hands Plus1Hands Clap

# 61
  • Мнения: 3 833
Среднощен привет и добро утро! Simple Smile

Злате Hug като свърши турнето, предполагам, че Джан ще ни даде "отчет" какво следва Simple Smile а междувременно ще ни радва и ще ни кара са се гордеем с добрите му дела Revolving Hearts

Има безброй новости около Джан, ще излиза нов (засега неизвестен) продукт Мания, нови дати, красиви инициативи, гостувания - канят го навсякъде, със сигурност едвам смогва милия.. А аз пък няма как да смогна да публикувам и една десета от тях.. наистина няма никакви спирачки неуморимото ни и добро момче. Simple Smile В италианските медии е фул с новини за Джан, първо пишат какво предстои, после като се случи описват какво е било.. Джан е навсякъде, скоро и уличните кучета в Италия ще го познават Wink Grinning
Ще слагам в спойлер, че да не ми стане поста 1 метър Wink Злати утре ще допълни, а пък Елка е в командировка и сега си има други приоритети и забавления.. Grinning
Сънчо Hug да идва на помощ (стига е спала)!! Grinning
Ели Hug да не ни забравиш.. и Джан също!

----------------------------------------

Стори Джан:

"Доволен съм от следващите етапи, в които ще се развие „Mania“
и от всички неща, които решихме на срещата.
Беше ефективно, нямам търпение да постигнем това, за което мечтаем."




--------------------------------------

Италианските медии за Джан и Мания:

Джан Яман обяви еволюцията на марката си "Mania": "Нямам търпение"

Скрит текст:
Can Yaman обявява еволюцията на своята марка "Mania": ето изявленията на актьора, публикувани в Instagram.
Can Yaman се завърна на турне в Италия с красива и специална инициатива за солидарност. Актьорът и модел след огромния успех с неговата асоциация "Can Yaman For Children", отново излезе на полето, като стартира ново събитие. "Break the Wall Tour" стартира миналия март и вече е спрял в няколко италиански града. Турнето е обогатено с нови дати, а междувременно следващия четвъртък, 27 април, актьорът ще може да се срещне с феновете си в Пулия от 20:30 на Oasi Beach.

Съобщението пленява феновете, ето думите му:

След дълъг престой в Унгария, актьорът се завърна в Италия с много нови неща за разкриване. Яман е все по-зает и в движение, преминавайки от един проект към друг. Любимият Яман не само се разделя между фотосесии, телевизионни и филмови декори, но е и основател на марката си "Mania".

От публикуването на първата си книга до представянето на своя парфюм, марката е готова да претърпи прекрасна еволюция, която ще плени всички фенове. Основателят го съобщава директно в профила си в Instagram. Блестящият Джан сред своите истории преди минути съобщи изненадваща новина, свързана с марката "Mania". Очаква се еволюция по пътя, заявява актьорът с непубликуван кадър:

„Доволен съм от следващите етапи, в които ще се развие „Мания“ и от всички неща, които решихме на срещата. Беше ефектно, нямам търпение да постигнем това, за което мечтаем”.

С тези прости думи Джан вече омагьоса своите привърженици, които са готови да го подкрепят и в това ново приключение. Феновете, както винаги, след като чуят прекрасните новини, очакват с нетърпение да разберат всички подробности, които със сигурност ще бъдат разкрити през следващите месеци.
https://361magazine.com/can-yaman-annuncia-levoluzione-del-suo-b … n-vedo-lora-foto/



------------------------------------

Списание CHI:

"EL TURCO СЪС ЗЛАТНО СЪРЦЕ"


Скрит текст:
Актьорът подкрепя кръводаряването на полицейското празненство на Пиаца ди Спаня. Междувременно той е на турне със своята фондация, за да повиши осведомеността за младежките разстройства.

Огромна тълпа за Can Yaman в Piazza di Spagna в Рим, гост на Държавната полиция на тържествата по случай 171-годишнината от нейното основаване. В рамките на този ден актьорът, който току-що приключи снимките на новия, дългоочакван сериал на Disney+ El Turco, посети инициативата на държавната полиция с цел насърчаване на културата на кръводаряване. И той подкрепи инициативата, като отправи публичен апел и подписа обещанието си за дарение.

Така за сетен път Can Yaman доказа, че е не само икона на стил и красота, но и посланик и носител на солидарност и щедрост.
Още в миналото, всъщност със сдружение "Can Yaman for Children", той даде живот на важни проекти, които се отнасяха предимно до децата: за целта многобройни посещения в онкологични отделения, дарения и лични изяви, за да се привлече вниманието към проблемите на малките. Точно както след земетресението, което опустоши родната му Турция, той веднага предприе действия с набиране на средства.

А от началото на март – завръщайки се от Унгария, където прекара 7 месеца в снимки на El Turco, и в очакване да започне снимките на Viola come il mare 2 през лятото – той е зает с нов проект с неговия Can Yaman for Children. Това е Break the Wall турне за повишаване на обществената осведоменост за психологическия дискомфорт на подрастващите, който се е увеличил след пандемията.

Спонсориран от Института по детска невропсихиатрия в Рим, център за върхови постижения, основан от професор Болеа през 70-те години (на която ще бъдат дарени средствата от турнето) и със спонсори Mercedes Benz и Dolce & Gabbana, турнето започна на 9 март в Policlinico Umberto I в Рим, където актьорът посети отделението по детска невропсихиатрия. След това отиде в Милано, Лавертецо (в Швейцария), Ливорно и други градове, между училища, болници, клубове.




Браво на италианците за признанието, любовта и уважението, което показват към Джан! Hands Clap
Въпреки че следим и знаем всяко негово движение, аз съм доволна да видя публичното признание за благородната му благотворителна дейност. Красивото заглавие в списанието е много подходящо за нашето момче, защото той е такъв, той има огромно сърце, пълно с любов към другите, той има златно сърце, както пишат в заглавието, той е един нежен великан, който с огромната си доброта помага на тези, които страдат и се нуждаят от помощ, като влага много труд и енергия за да върши тези добрини..
Както една рагаца писа: "Той не може по друг начин! Много активен човек с добро сърце, той не може да седи безучастен, когато наоколо има толкова много проблеми. Той иска да помогне, да даде!"[/b]

----------------------------------------------

Още едно страхотно НОВО СЪБИТИЕ:
Благотворителен търг на изкуство в Migliorono Space Art Gallery - Viale Don Luigi Sturzo 63, Andria


Изложба Space Art Gallery в Migliorino: Актьорът Can Yaman е поканен да участва с благотворителното си турне

Migliorino Design на Viale Don Luigi Sturzo 63 прави изложба в галерията си Space Art Gallery и по този повод кани като гост, актьора Can Yaman с благотворително си турне „Break The Wall Tour“. Срещата ще се проведе на 12 май от 18:00 часа.
Скрит текст:
В новото пространство, разположено във водещия магазин за интериорен дизайн, изгряващи художници от ранга на Мартин Лукини, Сабино Галанте и Моника Фолия ще покажат своята работа, както и тази на Джанлука Миглиорино. Изложбата ще бъде реализирана в сътрудничество с художествената галерия Laura Tartarelli Contemporary Art в Пиетрасанта.
По време на събитието ще има благотворителен флаш търг на произведение на изкуството, озаглавено „Дигитална истерия“ от Джанлука Миглиорино, главен изпълнителен директор и творчески директор на Migliorino, насочено към чувствителния въпрос за злоупотребата в социалните медии, особено сред младите хора, приходите от който ще бъдат дарени изцяло на Can Yaman For Children (творбата ще бъде с автограф от самия актьор). Новото пространство е предложено като отправна точка за артистични и културни събития, в които циклично ще участват различни престижни национални и международни гости, като по този начин се стреми да представи не само място за срещи, но и място за обмен на красота и съвършенство.



Дори не знам какво да кажа... Днес се ограничавам само с възхищение, защото наистина нямам повече думи.. за да определя физическия и психическия катаклизъм, който създава този прекрасен човек! Heart

------------------------------------

Can Yaman се среща със студенти в Маргарита ди Савоя
Четвъртък, 27 април, 11:30, среща в аудитория „Алдо Моро“ на IISS


Can Yaman се среща със студенти в Маргерита ди Савоя като част от „Break the Walk Tour“.
Уговорката е за 27 април, четвъртък, от 11:30 ч. в аудитория на IISS "Aldo Moro". Ще се включат учениците от гореспоменатото средно училище и от ИК „Джовани XXIII – Пасколи“. Събитието ще се проведе при закрити врати.



https://www.margheritaviva.it/notizie/can-yaman-incontra-i-ragaz … F_XipnT-hFImqzw_c

------------------------------

АКТУАЛИЗИРАНЕ на Break The Wall Tour 2023 с Can Yaman за Can Yaman For Children  
Досега известни дати за Април за регионите Кампания и сега Барлета-Трани:
27, 28, 29, 30 април 2023 г. Места:


♦️ 27 април - 10:30 ч. - ученически срещи в Instituto Secondario в Маргарита di Savoia (BT) и среща със студенти от Instituto Comprensivo Giovanni XXIII Pascoli и IISS “Aldo Moro”

♦️ 27 април - 22:30 pm - Гала вечеря Margherita di Savoia (BT) - OASI Beach Restaurant

♦️ 28 април - Caserta -  BOLA Caserta  

♦️ 29 април - Pompei - So Zen (Arabian Lounge Bar)

♦️ 30 април - Salerno - MODO Salerno

# 62
  • Мнения: 41 823
Добро утро,момичета!



Всяко утро си повтаряй - днес ще бъде прекрасен ден!
И няма значение къде си или с кого си!
Какво имаш и какво нямаш!
Кажи си го и хубавей отвътре!


Грозде Hug,благодаря за информацията за Джан! Two HeartsМного мероприятия,много неща. Hands V



Допълвам с колажи за срещата на 27.04.




🆕🆕🆕
IG история Can Yaman Mania World

✒Ние мислим за вас.

Какво бихте искали да намерите след това в Mania World?
...................

Продукти за грижа за кожата

Продукти за грим

Аксесоари (гривни, колиета и др.)

Нито едно от посочените

Някакви други предложения? запишете ги тук....





🆕🆕🆕
Историята на IG на Гювен

✒Да, голям съм късметлия Wink






Слънчев, цветен петък на всички!

# 63
  • Мнения: 3 833
Среднощен привет Simple Smile

Злате, благодаря за споделеното Gift Heart

Днес няма нищо ново от Джан.. Роби сутринта пусна много красиво Стори, италианките казват, че е езерото Bracciano. Най-вероятно е с Джан и са решили да си починат за уикенда. Simple Smile

Много красиво място - релакс, тишина, спокойствие.. водата е прозрачна като сълза Heart Eyes
С удоволствие бих се разходила с Джансито там Wink ей сега като заспя, може и да се разходим.. Sleeping Joy

Стори Роби ->https://twitter.com/Mariagenn59/status/1649464474103848964



Сега видях, че и Франческо (мениджъра) от екипа на фондацията, е пуснал тази вечер Стори от там, явно целият екип релаксират заедно Simple Smile
Скрит текст:

-------------------------

Все гледам публикациите и сторитата на екипа и каскадьорите от Ел Турко, с надеждата да пуснат нещо..
Той нали е същият като на ПК - постоянно споделят задкадрови видеа от последния им филм (излезе на 14-ти по Нетфликс)
Дано като дойде време напускат толкова много и с нашите.. Simple Smile
Искам да видя и Джан да прави такива "забавни неща" като Сашко Heart Eyes Grinning
-> https://twitter.com/Irisflorecilla/status/1649346704867577856 Nature Fire Sign Underage
(изгледайте видеото, няма да съжалявате!!) Wink Grinning

# 64
  • Мнения: 41 823
Добро утро,момичета!



Грозде,благодаря за пуснатото. Revolving Hearts На Роби сторито се вижда,но др.за което пишеш да го изгледаме не може.Излиза с надпис: ''Не можеш да видиш този туит, защото собственикът на профила е ограничил потребителите, които могат да виждат туитовете му.''




🆕 🆕 🆕
Officina 31 - Алкохолни напитки и храни
(Храна и напитки
Tropical Drink Място, където да се насладите на уникални напитки и вкусови изживявания в магическата обстановка на Ragusa Ibla! Открийте нашето меню )
Black NibСамо турски ястия тук!
По време на спирката си в Рагуза Ибла, известният актьор @canyaman избра #Officina31 за своя незабравим аперитив в събота вечер.
Разбира се, нямаше как да не го поканим да опита нашите коктейли и някои типични специалитети, давайки всичко от себе си както винаги.
Беше приятна изненада, до скоро! Hands V



Щастлив и благословен ден ви желая!

# 65
  • Козлодуй
  • Мнения: 778
Здравейте, момичета! Heart
Грозденце, не спя бре, нямам време тези дни за нищо. Нали знаеш, че съм баба "на повикване", чудя се как се оправят хората, дето не разчитат на никакви баби 'начи... Не се оплаквам, обичам да съм с внучетата, ама майка им и баща им хич не ги е грижа понякога, че и аз съм човек и си имам личен живот и нужда от почивка чат-пат Satisfied
Времето се пооправи, та и китките трябва да изнасям навън, и за поливане има колкото щеш, няколко поръчки дойдоха, и последните два дни май даже не съм надниквала в темата. В малкото ми останало свободно време успях да изгледам Вещерът, той само 2 сезона по 8 серии, само дето ударих на камък с последния епизод, в сайта на Нуши не е преведен.
Сайта за Последното кралство още не бачка, Грозденце, къде го гледаш?
За нашето момче не съм забравила, разбира се. Така или иначе отвсякъде ме заливат негови снимки, и на лаптопа където и да вляза, и на телефона Satisfied
Черпя ви с една вандичка, която ми цъфна наскоро и ви пожелавам усмихнат ден Heart

# 66
  • Мнения: 10 916
Хахах, Сънчо, хич не ги е грижа, че трябва да съвместяваш внуците с любовта по Джан Joy

Грозде, Злати, мерси за всичко публикувано! Hug

# 67
  • Мнения: 3 833
Привет и от мен, рагаци! Simple Smile



Злати Sparkling Heart не знаех, че и в ТТ има опция с ограничения.. сега ще сложа друг линк! Simple Smile

Гледала съм го само веднъж. Може би два пъти........… Nerd Grinning
-> Sign Underage Nature Fire https://twitter.com/TheOtherSH/status/1647466592110886912 Nature Fire Sign Underage

Веднага си представих Джано на негово място... Mask Sweat Smile
Аз видях видеото при една от гардероберките на Ел Турко, но той и Александър си го е бил публикувал сега видях, даже нашия Магнус го е коментирал Simple Smile Чакам си и Ел Турко-вите задкадрови, като им дойде времето.. Simple Smile
Скрит текст:
ИГ Александър: https://www.instagram.com/p/CrBiC5HKUXC/

Сънчо Sparkling Heart
Скрит текст:
Сайта Филмсуб ще го пуснат скоро, аз така и не изгледах 5-ти сезон, пробвах на др. места, но са мн. бъгави..
После ще ми разкажеш Вещерът дали ти е харесал, добре ли е сниман и има ли яки ефекти Simple Smile

Ели Gift Heart



========================
допълвам..

Стори @/silvialeuzza (сценарист на Виола):
"Най-накрая уикендът!"
Уикендът: #ViolaComeIlMare




Виждам, че има реплики на Франческо Демир, нашия със сигурност ще участва във Виола 2.. Simple Smile

Последна редакция: сб, 22 апр 2023, 19:48 от grozdence.

# 68
  • Мнения: 10 916
Грозде, сега линка от ТТ се отваря. Този Сашо може да танцува, знаем си го нашичкият как е с танците Grinning

Супер за Виола, дано да измислят още по-интересен сценарий.

# 69
  • Козлодуй
  • Мнения: 778
Той бил сладур Сашко бе Satisfied Все така не ме вълнува като мъж, но се кефя на чувството му за хумор.
Вещерът ми е много по-секси...Филма на мен ми хареса, но аз винаги съм обичала приказки Simple Smile Вещици, чудовища, принцеси, има интрига, има и ефекти, като се има предвид, че качеството в тоя сайт дето го гледах не е кой знае колко добро, но бива...Интересен ми беше, не съм се напъвала да го гледам. Ще има поне още един сезон, доколкото знам.
Дано го пуснат тоя сайт, че искам да зяпам.
Лека нощ, момичета Heart

# 70
  • Мнения: 3 833
Просто Джан Heart



Очаква се в понеделник в Дисни да има масови съкращения/уволнения на всички нива, става въпрос за 7000 служители.. Както казват в САЩ: "Get woke, go broke" Grinning Какво няма да уволняват.. от Турските им проекти до сега, само тъпотии (бози) направиха, хеле пък тази последната глупост с Коч.. Animal See No Evil Grinning 

Сънчо, мерсаж за коментара за Вещерът Flowers Rose ще видя кога (и дали) ще успея да го загледам. Simple Smile
И за благодарност, заповядай линк към новия сайт на Филми Суб -> https://filmisub.cc/ 
ПК ги има качени всички сезони + новия им филм (и лека-полека ще добавят..)

# 71
  • Мнения: 41 823
Добро утро,момичета!



"Въпреки, че не винаги може да сме доволни от живота си,
     важно е да бъдем благодарни за всеки нов ден."




Благодаря ви за споделеното от вчера!  Flowers TulipFlowers RoseFlowers Tulip
Сънчо Revolving Hearts
Скрит текст:
Много ми хареса цъфналата ти орхидея! Hands Plus1Трудно се гледат и се отказах. Simple Smile
Грозде, Revolving Hearts втория линк от ТТ се отвори.Много съм се смяла. Grinning
Ели Revolving Hearts

Да пусна няколко от многото нови снимки,които се появиха от Дискотека "Аркадия", Рагуза/15.04.








Скрит текст:







Желая ви щастлива,слънчева неделя!

# 72
  • Козлодуй
  • Мнения: 778
Злато си, Грозденце! Благодаря ти Heart Малее, пак ще страдат китките, като се заплесна със сериала Satisfied

Злати, благодаря ти Heart И аз много си я харесвам, още повече, че дойде без цвят миналата година и сама я цъфнах. Не е толкова трудно, щом аз се справям Smiley Лошото е, че е много зарибяващо. Като цъфнеш една, искаш още и още...моите отдавна спрях да ги броя.

Благодаря, че ви има, момичета Heart Heart Heart Всички, които поддържат това уютно местенце. За да се извиня, че не съм по темата, ще метна две усмивки.

# 73
  • Мнения: 41 823
Добро утро,момичета!



Кафето подканва да бъде изпито, а задачите за деня започнати.
Нека всеки ги реши успешно и си донесе радост, спокойствие
  и сбъднати мечти.Нов ден,нова седмица-нов късмет!







✅От фенка #JanYaman с подпис....
Аз не вярвам, че има "право" на щастие в момента. Ако се случи така, че сме
доволни, нека благодарим на този момент!Мечтата ни прави щастливи,
ако имаш мечта, дръж се за нея... и никога не спирай да вярваш в нея!





Приятен понеделник на всички!

# 74
  • Мнения: 3 833
Привет, рагаци! Revolving Hearts

ИГ публикация @/sergiofabi2016:

Серджо Фаби е журналист и собственик на медии за филми и сериали. От своя ИГ той съобщава, че Виола сезон 2 започва снимките през юни, които ще продължат 6 месеца и ще е 12 епизода от по 50 минути. Има и нов режисьор, Алексис Суит.
Снимката на публикацията е с Джан, което още веднъж потвърждава участието му Simple Smile Малко съм разочарована от тези 6 месеца ама......





Алексис Суит:



"Алексис Суит, известен също под псевдонима Алекс Кейхил (Рим, 4 март 1963 г.) от майка италианка и баща англичанин, Суит живее и израства в Лондон. Започва работа в британското кино през 1981 г. и първоначално изпълнява роля на асистент-режисьор и сътрудник; през 1983 г. е асистент на Нийл Джордан за филма "The Company of Wolves", на следващата година работи за "Индиана Джоунс и Храмът на обречените" на Стивън Спилбърг, под ръководството на Мики Мур. Алексис е режисьор на телевизионни сериали, реклами и документални филми. Дълги години режисира световните реклами на Pampers. От 1995 до 2003 г. той се посвещава на множество документални филми в Африка за национални паркове и проекти, финансирани от Европейския съюз. През 2005 г., след среща с продуцента Пиетро Валсеки, Суит режисира два сезона на "RIS – Delitti imperfetti" ("Веществени доказателства").
От последните му творби са:
"Дон Матео" (2018), "Румънската кралица Мария" (2019) и "Леонардо" (2021)".


Това за новия режисьор е СТРАХОТНА новина! Hands V

--------------------------

НОВО| Can Yaman е номер 2 от всички турски актьори и актриси в седмичната класация на IMDB,
започваща на 24/04/23. Той е позициониран като номер 3364 от 11 милиона артисти,
наблюдавани по целия свят.
Trophy Hands Clap





----------------------------------------

Има новина и от нашата приятелка Бирсен Simple Smile



цялата новина тук -> https://www.birsenaltuntas.com/dizi/kanal-dye-mahkemeden/20747/

Повечето коментари за тази новина са подобни на този:


А моя е:
Жалко, трябваше да одерат кожата на старата лисица, алчния Фарук! Но пък сега има да плаща солена глоба за Шербета, отделно има и голяма загуба заради тези 5 седмици пауза.. Еех, много се радвам за нещастния му бизнес през последните три години, няма един нормален проект.. на кърък му тръгна след МГ, все така да му върви и занапред! Grinning
Те се опитаха да навредят на този сериал по всякакъв възможен начин, но за сметка на това, Джан от този ден също печели по всякакъв възможен начин, ии вижте го къде е сега... Wink Grinning

Общи условия

Активация на акаунт