🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 12

  • 55 476
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 962
Аз от цялата работа искам да разбера дали Джан ще отблокира Франческа в ИГ Joy Съжалявам, че не съм достатъчно извисена и все ме интересуват жълтите клюки Grinning

# 76
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 157
То пък голям келепир да си извисен! Joy
Особено в сферата на "гледам-тука-нЕкви-филми". Да не сме кинокритици! Wink

Отсвирила съм ги всички турски канали, не само ДЕ-то. От Мистър Грешен насам им имам зъб. Не мога да им простя, че спряха набързо сериал, който беше единственият с европейски облик. И нямам предвид повърхностното фокусиране върху визията, а далеч по-дълбоки неща. Например еманципираната главна героиня, невписващият се в общата рамка на момче-турче главен герой, родители подкрепящи кариерното развитие на дъщеря си и европейския ѝ начин на живот, липсата на лели и каки със забрадки, вечно чистещи леща, злословещи де що има комшия и комшийка, и въртящи интрига след интрига. Мога още да продължавам, ама няма смисъл. Както и да са ги осъдили Д-Каналджиите, каквито и глоби да ги одерат за това, няма да ни върне сериала. А можеха да излязат с достатъчно обемен супер продукт, разбираем и продаваем по целия свят. Язък!

Виолата донесе дивиденти на Джан, а той не е глупак, който би си ритал канчето. В тези среди и върли врагове са участвали заедно в проекти. Преглъщат си егото. Както може да се очаква е и за пари, и за слава.

# 77
  • Мнения: 10 962
Профи, много хубаво ги описа масата турски сериали Grinning не мога да го кажа по-добре. Точно заради това не ми представляват интерес вече.

# 78
  • Мнения: 41 969
Добро утро във вторник!



Нека денят звучи като мелодия и ни върви по ноти!
Да си сътворим прекрасни емоции и чудесно настроение!


Благодаря за инфото от вчера! Flowers Hibiscus
Още да губят каналите след като спират стойностни сериали!



Програмата на Джан до края на април.Очакват ни много снимки!


Днес Илкер има РД.Да е жив и здрав!
Гюлдем го е поздравила...от ИГ...


поздравление и от Джунейт в ИГ..
https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456251067%2Fe4c77dabd77562beb8



Приятен пролетен ден!

# 79
  • Мнения: 3 875
Добър вечер, момичета! Simple Smile



Ели Hug (за коментар # 75) Sob Joy
Злате Hug мерси за споделеното!
Профи Hug напълно съм съгласна с мнението ти за комшийските сериали.. хареса ми и как си ги описала Grinning

Да си кажа, кое как е при мен:
Чувството, което ме завладява, гледайки турски сериали през последните години е.. скука!
С разтягането и пълнежите вече съм свикнала и при тях играе мишката, но при условие, че имат толкова добри, доказали се актьори, които с лекота биха изиграли всичко - те все по-често някак несполучливо вкарват пресилен драматизъм и емоционални моменти, които не ми носят нищо друго освен въртене на очи и прозявки (не обвинявам актьорите, а сценаристите и режисьорите). И всеки път се питам "абе аз защо продължавам да гледам?" - ами с надеждата дано се случи нещо, което да разсее досадата, а и за да не съжаля за изгубеното, отделено време. Истината е, че продължавам да ги следя повече по навик, отколкото от нужда (при условие, че в нета ври и кипи от качествени сериали/филми). За съжаление турските сериали вече нямат нищо общо с енергията, която носеха предишните..

При Джан тези дни няма нищо ново, най-вероятно до 27-ми ще си почива и ще събира сили за предстоящите "делириуми" на емоционалните си фенки.. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 10 962
Така е, актьорите играят каквото им предложат. А като куца сценария, колкото и добър да си, не става сериала.

Джан си почива сигурно някъде на тишина и спокойствие. Не мога да си представя какво е хиляди истерясали жени да те дърпат и да ти викат в ухото...

# 81
  • Мнения: 41 969
Добро дъждовно утро!



Магията е да се научим да живеем днес!
Днешният ден е всичко, което имаме...


Ами то турските сериали са като съветските на времето.Аз израснах с тях,задължително под строй на кино!
После американски,европейски,латино,корейски.Всички минаха по реда си! Grinning







Имайте приятен ден,момичета!

Последна редакция: ср, 26 апр 2023, 14:53 от Zlatina3

# 82
  • Мнения: 3 875
Нашето лъвче Animal Lion



Той знае, че е неустоим... Sunglasses



Програмата на Джан за утре ще е натоварена. Преди обяд ще има две срещи с ученици/студенти, а вечерта ще е в заведение на плажа. Прочетох, че ще има "ограничен брой места" само 150.. Защо ли си мисля, че този "бийч" ще бъде под обсада от рагаци, които са артисали с това кофти ограничение Grinning Като за плажно парти, очаквам Джансито да заложи на бял аутфит и да си остави немирните къдрици да се развяват на морският бриз, ехх...... Innocent лягам, късно стана! Grinning

# 83
  • Мнения: 10 962
Ти лягаш, че е късно, но Джано не! Към 3 часа е постнал това стори. Беше трудно да разбера какво е това в чинията.. явно някакъв десерт. Като видях количеството и пак си казах, че ще го уморят от глад с тези гурмета Joy Явно са останали изрезки от козунака/ панетонето за Великден и ги сервират като десерт Joy Важното е, че пише Джан Яман на чинията! Дано да е написано с ягодов сироп, а не с кетчуп Joy

# 84
  • Мнения: 41 969
Добро утро,момичета!



Ухае на кафе и още нещо!Имайте прекрасни случвания и не забравяйте...
       човек е това, което мисли в течение на деня. Мислете цветно!




🆕 🆕 🆕
от Даниела Русо в #IG (място за сватби)
Black NibПерсоналът е готов. Слънцето огрява плажа Оази дори в полунощ.






Приятен ден ви желая!

# 85
  • Мнения: 3 875
Слънчево добро утро, рагаци! Simple Smile

Ели, просто скандално Open Mouth те хранят нашия човек, не разбирам с какво?! Rolling Eyes прилича ми на сух 'лЕб.. Grinning

Снимка на Джан от нощес с персонала на ресторанта, където довечера ще се състои благотворителната вечеря Simple Smile

ИГ @/oasibeach_restaurant:






На тази компания от снимката желая голямо забавление довечера, а на вас рагаци, прекрасен ден! Simple Smile
Ели Revolving Hearts Злати Revolving Hearts

# 86
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 157
Екстра си е десертчето. Grinning
Скрили са му в козуначена коричка пухкаво и сочно кремче, гарнирано със захаросани портокалови корички. eat
Така де, и ние знаем как се прави шарлота. Wink

# 87
  • Мнения: 10 962
Ако не е яко шоколад, не ми го хвали Joy Надявам се поне Джан да е останал доволен от десерта Simple Smile

# 88
  • Мнения: 3 875
"Пристигане на Can Yaman тази сутрин"

Походкатаа..... Sunglasses Wear Crown https://twitter.com/CYworldteam/status/1651546221687783424 Wear Crown

 

"И тогава той пристига! 💙" (в целия си блясък..) Heart Eyes
https://twitter.com/CYworldteam/status/1651539575343398913

 





# 89
  • Мнения: 41 969
И още от срещата на Джан със студенти в образователната институция
Instituto Secondario в Margarita di Savoia (BT) като част от турнето Break the Wall!









Общи условия

Активация на акаунт