🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 12

  • 55 470
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 157
Злати Hug, уви, срещу природата сме безсилни. Бог да дава сили на оцелелите!

# 706
  • Мнения: 41 964
Ели ,Профи ,благодаря!

Скрит текст:
Всички близки са добре и намат наводнени етажи.Само първият ден,когато стана наводнението зетят беше в с.Резово по работа.Отначало нямаше връзка с него по тел.,но после се обади, че е добре.Нямаше как да се прибере,но до вечерта успя с военни камиони и заобиколни пътища,тъй като мостовете бяха вече разрушени.На ММ сестра му също живее в Царево.Тя пък работи лятото в Китен.И там имаше проблем с прибирането.Ако сте гледали новините даваха р.Караагач,която беше преляла и заля пътя.



# 707
  • Козлодуй
  • Мнения: 785
Злати, прегръдка и от мен Heart Радвам се, че твоите са добре.
Благодаря ви, момичета, за всичко споделено Heart
Нямам какво ново да добавя, само минавам да се запиша. И да ви оставя тема за лека нощ:
(разбира се, снимката я гепнах от Туитър Yum )

Какво ли е чувството да целуваш тези устни...?

# 708
  • Мнения: 3 871
И от мен една голяма прегръдка Злати Revolving Hearts

Аз все още съм заседнала тук:
Скрит текст:
и не мога да спра да мисля за това!
...и никой (Бирсен) нищо не казва Sob

Стоя си спокойно в очакване на новините! Joy


Сънчо Hug
Ее, какви са тез' въпроси (и с тази снимка) сега по нощите мЪ жена? (разстроих се) Sweat Sweat Smile
Какво може да е чувството? Thinking Rolling Eyes някакво неизвестно нам ще да е.. и такова ще си остане!! Joy
Елка Hug може да знае?!, тя е романтична натура. Ако стане (по нужда) през нощта, нека да отговори!

Лека нощ и спокойни сънища, рагаци!
И не искайте толкова много, стига да отворите очи и да сбъднете мечтите си - ще е достатъчно! Heart Eyes Joy

# 709
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 157
С риск да ме линчувате, но не понасям брада и мустаци, та дори и да е Джан, не бих го зацелувала. Освен това специално устните му хич не ги харесвам. Което никога не ми е пречило да харесвам целия комплект "Джан Яман" Wink.

# 710
  • Мнения: 10 961
Аууу, един мъж няма ли поне леко набола брада, не ми го хвали Joy Просто се променя  целия вид на мъжа, някак си по-мъжкарски изглежда. И най-големия смотльо с малко брада може да заприлича на нещо Joy

Иначе за целувките, както казало Гроздето, никога няма да разберем Joy

# 711
  • Козлодуй
  • Мнения: 785
Няма да разберем, но не пречи да си помечатем Broken Heart Laughing
Само мустаци или само брада не мога да понасям, не бих погледнала такъв, бляк. Но с двете много харесвам, имах такова гадже преди 30 години, ех...Висок, чернокос, с изящни пръсти като на Джан...божее, къде ме върнахте Satisfied
Профи, няма да те линчува никой, ама все пак в тази тема това дето казваш е светотатсво. Джани е съвършен и точка!
Добро утро, дето се вика Flowers Hibiscus

Последна редакция: сб, 09 сеп 2023, 09:18 от Lunen_sun

# 712
  • Мнения: 41 964
Добро утро,момичета!



Сънчо Hug...Грозде Hug,благодаря ви! Revolving HeartsRevolving Hearts

А и аз съм против мъже с мустаци и брада! WinkВ рода ни нямаме такива.Само баща ми на времето беше с мустаци(да почива в мир).Дори на сина понякога се карам,когато ни посети и няколко дни не се е бръснал.









Желая ви приятна събота!

# 713
  • Мнения: 3 871
Добро утро, рагаци! Purple Heart

Вчера бях ядосана и не ми се пишеше в темата Rage
Не ми се носят такива новини, но предполагам ще има отзвук няколко дни, а може и месеци..
Направих скрийншот на една от многото вчерашни статии (за по-лесно), че още не съм се разсънила.
Скрит текст:








А ето и една по-подробна (взех я от ВК наготово)
Скрит текст:
✅ 🗞Италианско издание:
Джан Яман нападна собственик на магазин в Чивита Кастелана: „Те трябваше да го задържат с четири от тях, защото пуснах силна музика.“
Актьорът беше с Франческа Килеми в града в провинция Витербо на снимачната площадка на филма "Viola come il mare 2".

Gan Yaman е обвинен в нападение срещу собственик на магазин в Чивита Кастелана. И това не е нова роля за известния турски актьор, това съобщи собственик на магазин от Тосия, за който се твърди, че страда от инконтиненцията на звездата, която дойде в града, за да снима сериала „Viola come il mare 2“.

„Буквално бях заловена в магазина си и след това нападната“, каза Барбара Нели, магазинер на Пиаца Матеоти, все още потресена. Според официалната жалба до полицията причината за яростта на Яман била музиката, която актьорът намирал за твърде силна, толкова много, че попречила на главните герои от сериала, включително бившата Мис Италия Франческа Килеми, да се концентрират върху техните линии. "Четирима трябваше да го удържат, защото искаше да ме нападне. Дори ритна един от тези, които се опитаха да го удържат. Много се изплаших", продължава жената. След оплакването продуцентът предложил на Нели 600 евро, които тя отказала.

В понеделник, 4 септември, снимачният екип на филма „Viola come il mare 2“ пристигна в Чивита Кастелана. За случая целият площад Матеоти беше затворен за движение, както и капаците на магазините. Това обстоятелство вече причини неудобство на Барбара Нели: "Магазинът ми", обясни собственикът, "се намира точно там, където се провеждат снимките. Следователно от понеделник не мога да приемам клиенти и не мога да получавам колети от куриери. Многократно подавах оплаквания относно тази ситуация", както на филмовата компания, така и на градската администрация. Поисках парично обезщетение за загубата на доходи тази седмица. Готова съм да покажа дневен доход, тъй като нямам намерение да се възползвам от ситуацията." След това, рано сутринта в четвъртък, жената влезе в магазина, за да почисти, но след като влезе вътре, не успя да излезе и да поздрави клиентите. за да не пречи на работата на декорите. Затова пусна радиото, за да не я безпокои: "Малко след това двама души дойдоха и ме помолиха да изключа радиото. В това време, докато говорех и учтиво обяснявах причините си, Яман побесня и ме нападна словесно". В този момент се намеси Франческа Килеми, която й се притече на помощ и я успокои.

Те се опитаха да компенсират нападението с обезщетение, казва адвокат Джузепе Романо от адвокатската колегия в Лече. Но без да искаме да спекулираме с този инцидент, трябва да признаем, че не всичко беше организирано по най-добрия начин. Оставянето на търговците без обезщетение за четири дни беше погрешно. Точно както беше погрешно да се предлага обезщетение само след тъжно събитие. Между другото, в края на вечерта моят клиент също откри, че вратата на магазина е повредена, вероятно от ритник", добавя адвокатът. От филмовата компания не пожелаха да коментират случилото се. Предполага се, че нападението е станало пред други собственици на магазини в района, които могат да бъдат призовани като свидетели и показанията им да бъдат изслушани от полицията


Няколко мнения ви подбрах:
Скрит текст:











Аз мисля, че скоро ще прочетем някакво обяснение/опровержение! Ако тези събития бяха реални не мислите ли, че щеше да има хиляди снимки и видеа в мрежите, като знаем, че телефоните на всички са винаги под/в ръка?! Може да е имало разправия, но не в тази форма (описана от продавачката).. Знаем си го нашия, че е малко избухлив и нервен, но едва ли е ритал хора и врати. Интересно къде са били Роби и Франси (които са му като опашка), или те са го "удържали", а той ги е ритал Grinning
Явно вратата на лелката е била за смяна и е решила, че е идеалното време да я смени с по-ЛУКСозна  Grinning Според мен Лукс или Николета (прес-аташето) трябваше да се намесят още вчера. А Джан дали ще мълчи, или ще реагира с някой пост, не знам кое ще е по-добре.. Кой знае как се чувства, толкова ми е мично........
Не ми харесва всичко това, което се случва, против насилието под всякаква форма съм, но и против лъжата и клеветата. Най-лошото е, че днес и турските жълтури ще го подхванат..
А хейтърите веднага реагираха, направо са във вихъра си - на първа линия са феновете на Демет и Керем Grinning днес ще има включване и от "тежката артилерия" Чачовите от Тийми-то, милата Инеса само трябва да им пусне поле за изява - един хубав провокативен пост (тази е за разстрел) Grinning

# 714
  • София
  • Мнения: 556
Ooooop

# 715
  • Мнения: 41 964
Добро утро,момичета!



Грозде ,благодаря за инфото.Вчера не бях влизала във ВК,че имах друга работа през деня.Вечерта изморена гледах друго.Само видях,че нямаше пост след моя.Съгласна съм с твоя коментар за случилото се.Всичко ще се преувеличи и т.н.!


✅ От акаунта на CanYaman Media
♦♦♦
Да останеш себе си в свят, който непрекъснато се опитва да те превърне в нещо друго, е най-голямото постижение." - Ралф Уолдо Емерсън
Емерсън https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Emerson,_Ralph_Waldo



Желая ви спокойна неделя!

# 716
  • Мнения: 10 961
Ох, айде пак.. няма лоша реклама, нали? Grinning Тъпо е да им спират клиентопотока на магазините, платили наем, ама надали покрива приходите от продажбите. Жената сигурно се е изнервила и си отмъщава. Отделно Джан може и да се е ядосал на тази провокация. Сега четох коментари, че той не би направил това. Като цяло само Джан си знае колко е спокоен и дали вече не му е преляла чашата. Не го обвинявам, не го защитавам, общо взето тези статии и случката няма ми повлияят на мнението за него. Едно е сигурно, ще го направят на мармалад по сайтовете и форумите... нищо де, всяко чудо за три дни.

# 717
  • Мнения: 10 497

Здравейте!
за мен тази история е съшита с бели конци
и магазинерката Барбара скоро ще разбере че
вербалното нападение е от нейна страна,
а другия анонимник ме разсмя с приказката че
на Джано не му е за първи път..
явно някой им е дал грешен съвет
и като изключим другите измислици
са забравили че агресора* е с юридическо образование..
като фен бих и напълнила профила с
турски маанета, да слуша когато Джано не снима
JoyJoy

# 718
  • Мнения: 41 964
Добро утро,момичета!




Ново пуснато вчера...

🆕
Viola Come Il Mare 2 ще бъде заснет в Монтеротондо от понеделник, 11 до сряда, 13 септември
Историческият център ще бъде фон за новите епизоди на сериала и ще засегне историческия
център на града, където ще има много затваряния и забрани за паркиране.🎬.


Скрит текст:







Приятен ден и успешна седмица!

# 719
  • Мнения: 3 871
Привет, рагаци! Simple Smile

Нека започнем седмицата така:
Джан Яман отново е на върха на класацията! Nature Star Nature Boom

Can Yaman е номер 1 от всички турски актьори и актриси
в седмичната класация на IMDb, започваща на 11/09/23.
Той е позициониран като номер 3167 от 11 милиона артисти,
наблюдавани по целия свят. Trophy
Топ 3 за 30 седмици (2023) Nature Star
Топ 5 за 36 седмици (2023)









Вчера заглавията бяха такива:
(както се очакваше, рагаците са се поизнервили малко)

Скрит текст:





Засега нито една Турска медия не е отразила тази глупост!

Ето ИГ на магазинерката -> https://www.instagram.com/p/Cw7JNNHsvQy/
Вчера й разгледах страницата, писали са й само на последната публикация. Прочетох някои от коментарите и не видях кой знае какви обиди.. 
Ето подбрала съм ви няколко видеа:
дребно и вредно, личи си че е цапната в устата и я пере съчмата.. Grinning

Злати Heart благодаря за споделеното!
Ели, Софи Heart Heart вчера ми оправихте настроението, благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт