🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 12

  • 55 467
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 871
Да, Бирсен можеше да й направи комплименти без да прави сравнения "защото е Туркиня", наистина много тъпо звучи Grinning може би от вълнение и гордост е сгрешила Grinning
А разголеното даже не го забелязах, Йозгето има много чиста красота, истинска/натурална красота и излъчването и е благородно и смирено, затова не ми изглежда пошло и е далеч от вулгарността. Дори сега като я поогледах виждам, че не само е отворена отпред роклята, ами е и доста прозрачна, но пак ми е чиста като вода..

И каква горда и царствена осанка има, на уверена в себе си жена.. абе класа е!
















Joy Joy

Последна редакция: ср, 06 сеп 2023, 02:09 от grozdence.

# 691
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 156
Грозде Hug, никъде не съм казала, че има нещо пошло в тоалета на Йозге. Не ми харесва, че е толкова широко по корема изрязан. Мисля, че щеше да изглежда по-добре, ако това отпред пак си е отворено, но по-тясно. Hands V

# 692
  • Мнения: 3 871
Профии и аз не съм казала, че ти си казала! Grinning
И според мен би било по-добре както ти си описала кройката, но Пинко не са ни попитали да им дадем акъл Grinning Отворена и прозрачна е роклята и си представям на друга, как би й стояла по друг начин..
Има много клипчета и в движение роклята е много нежна и ефирна, а Йозге се носи като вятър с нея, истинска фея Simple Smile -> https://www.instagram.com/p/Cw0wkWmIZBU/

# 693
  • Мнения: 10 959
Да, да Бирсен малко се е объркала. То и Демет и онази неадекватната са туркини, ама са минали покрай класата на Йозге. А Йозге е като порцеланова статуетка, това и друг път сме го коментирали. Много е красива, роклята е прозрачна направо, но Йозге я прави хубава и я носи с финес. На друга актриса тази рокля би стояла нелепо най-вероятно.

Просто прелест! Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 41 964
Добро утро,момичета!



Честито Съединение!Честит празник! 🇧🇬

Благодаря за споделеното. Two Hearts Красива Йозге.За тоалета съм съгласна с вас. Hands V

🆕 🇮🇹 📸
от Джанлуиджи Барбиери
✅Снимка на Can Yaman от снимките на сериала "Viola Like the Sea".



https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456255530%2Fa3f8fa19605324cb1e





Приятен ден ви желая!

# 695
  • Мнения: 10 959
Честит празник! 🇧🇬

Попадна ми тази снимка на София Лорен от Фестивала във Венеция от 1955... красота и класа!

# 696
  • Мнения: 3 871
Ооп, Йозге има интервю, нейното присъствие в Италия не остава незабелязано Simple Smile



Тъкмо пишех за това и Бирсен ме изпревари, ех.. Grinning

От Бирсен:

Йозге Гюрел ослепи във Венеция

Йозге Гюрел, която има много фенове в Италия с телевизионния сериал, в който участва, впечатли с красотата и елегантността си на филмовия фестивал във Венеция.

Йозге Гюрел, чиито роли в "Сезонът на черешите", "Пълнолуние" и "Грешен г-н" привлякоха голямо внимание , предизвика буря на 80-ия филмов фестивал във Венеция. Гюрел мина по червения килим като посланик на марката Pinko. Успешната актриса впечатлява със своята красота и харизма.

Гюрел, който има голяма база от фенове в Италия с телевизионните сериали, в които участва, също даде ексклузивно интервю за най-популярния италиански канал Canala 5. Йозге Гюрел също присъства на специална вечеря, организирана след церемонията по червения килим.
https://www.birsenaltuntas.com/magazin/ozge-gurel-venedikte-goz-kamastirdi/31049/


Ели, Злати, Профи Heart благодаря ви за споделеното!
Все да ви попитам и забравям, за Ел Турко няма ли излязло някакво инфо докато отсъствах? Четях всичко, което споделяте, но ако сте прочели някъде нещо, моля, споделете Simple Smile Аз се поразрових със задна дата, но нищо не откривам. Иначе в ИМДБ стр. на Ел Турко екипа все още продължава да се вписва (доста голям екип от специалисти работят по проекта), но все още си стои със статус "Post-production"

# 697
  • Мнения: 10 959
Нищо не съм чела за Ел турко след драмата с Дисни...

# 698
  • Мнения: 32
Явно е сезона на пердетата, но момичето се справи със стил и с това. Прекрасна!!!

# 699
  • Мнения: 10 959
Попаднах на един коментар колко ли много се е забаелявал Джан да гледа всичките си партньорки на червения килим Grinning Та той се е целувал с 1/2 от присъстващите на фестивала Joy (преувеличено казано, разбира се). Наистина липсваше там, петелът да си събере кокошките Animal Rooster Animal Smiley Cat

# 700
  • Мнения: 32
Ciao ragazze,
Тъкмо си гледах снимките от работно посещение в Истанбул и какво установявам- била съм там по същото време по което и нашето момче и наблизо до мястото където се е снимал, и като се размечтах.........
p.s: Админ ако прецени да трие снимката

# 701
  • Мнения: 41 964
Добро утро,момичета!





Благодаря за споделеното от вчера! Flowers Hibiscus И аз нищо не съм срещнала за  Ел турко!







Приятен ден да имате!

# 702
  • Мнения: 3 871
Явно темата Ел Турко е табу (засега)!
Но преди малко Илкер пусна Стори, че е в Ай Япъм,
така че СКОРО ОЧАКВАМЕ НОВИНИ ЗА ЕЛ ТУРКО!! Hands Pray Flowers Four Leaf Clover


Още едно стори на Илкер от сградата на АЯ People Eyes
-> https://twitter.com/NicolettaVillaJ/status/1699745290767495255

Иначе снимките на Виола са в разгара си, ето го и Франческо Sunglasses






Рагаци, благодяря ви за споделеното! Злате Kissing Heart Мина Kissing Heart Елке, не можах те позная с новия аватар Heart Eyes Kissing Heart

Joy Joy
Попаднах на един коментар колко ли много се е забаелявал Джан да гледа всичките си партньорки на червения килим Grinning Та той се е целувал с 1/2 от присъстващите на фестивала Joy (преувеличено казано, разбира се). Наистина липсваше там, петелът да си събере кокошките Animal Rooster Animal Smiley Cat

Последна редакция: чт, 07 сеп 2023, 14:49 от grozdence.

# 703
  • Мнения: 41 964
Добро утро,момичета!



От вчера нови снимки на Джан с фенове в Чивита Кастеллана...









Скрит текст:









Момичета....
Скрит текст:
Днес е ден на национален траур за загиналите в наводненията по Южното Черноморие.Някои от темата може да не знаят,че дъщерята със семейството си живее в гр.Царево(зетят е оттам).ММ също е от село на 12 км. от града и също пострада.Вчера даваха в новините как им носят мин.вода.Аз съм била там 10 г. учителка(на времето ни пращаха по разпределение от Бургас) и знам целия район.На къмпинг ''Нестинарка'' често ходехме на плаж,когато децата бяха малки.Много се разтроих като даваха какво е станало.

Желая ви спокоен ден! Two HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 704
  • Мнения: 10 959
Злати Hug Надявам се всички твои близки и познати да са добре. Наистина голяма трагедия...

Общи условия

Активация на акаунт