Пролетта отново е дошла и орисва с безброй пухкави деца ! ~бебеправене 414~

  • 29 185
  • 815
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие на следващата тема:

Опции:

# 30
  • София
  • Мнения: 2 991
Моят фоликул е 22мм, ама каза утре да види резултатите и тогава ще каже кога да го слагам... Смахната работа

Едитвам, че се сетих: вкъщност каза, че на лигавицата й трябва още ден-два и не е тръгнало хубаво нещо си /забравих/ може би затова иска да види и хормоните утре до обяд, за да мога да сложа овитрела следобед.

Последна редакция: пн, 10 апр 2023, 20:18 от shan^tall

# 31
  • Мнения: 1 751
Благодаря отново на всички! Пълнолуние, теста е от AliExpress - и аз обичам да пазарувам на едро - One step first response. Да, пуснах, ЧХГ 0.4. На 12-ти ден от трансфер на 5-дневен. Това е положението.

# 32
  • Мнения: 207
Gellerbing И аз ходех при Йорданова, докато не решихме да имаме бебе. Първо споделих с нея и тя каза "ми работете", не ми обърна абсолютно никакво внимание, нито някакви изследвания, нито проследяване на О. Не че сега съм доволна от репродуктивната, защото както и Йорданова, казват млади сте.... Е да де, ама не става. Ако намериш някой от който си доволна, сподели и аз съм за същия район - Надежда. 🍀
А дали не ни е тематичен квартала Simple Smile)))

И да поздравя rave за прекрасната темичка!

# 33
  • Мнения: 3 176
Шантал и до 24мм, че и май 25мм може, моите на 24 се пукат, ако изобщо стане, като ги видят 25 и нагоре значи е ЗФ вече.

Мерси за новата тема на Рейв, която вече колко 3 години ли станаха или повече прави перфектни и късметлийски Flowers Four Leaf Clover теми!!

Рейче, много силни думи, аз нещо подобно изживях по трудния начин обаче. Все бързах, бързах да забременея, че нали няма време и накрая се разболях и абсолютно ми забраниха докато не се оправя и така се научих да не бързам. Та пожелавам на всички да намерят спокойствие без да им се налага да им го плесне живота Animal Cat2Animal Cat2Animal Cat2
Също ми беше много трудно да говоря за преживяванията си, защото самата аз не можех да ги смеля. Като сам се разбираш все и някой от другите ще те разбере.

Последна редакция: пн, 10 апр 2023, 21:37 от Одри ♡

# 34
  • Мнения: 105
Благодаря за новата тема, rave, чудесно е оформлението! Flowers Tulip
Rayy, Heart, колко хубаво си го написала!...
Силни прегръдки за Mandaria ! Heart
Fayona, тихичко честито и всичко да е наред! Flowers Tulip

Успех и късмет на всички, където и да сте по пътя! Flowers Tulip

# 35
  • Мнения: 1 904
Аз съм имала и 26 мм и не е бил задържан. Явно е до човека, а пък може и да не е бил измерен правилно, но даже на снимка ми го пише.
Много е кофти, когато лекаря не дава необходимото спокойствие, чрез информация и предразполагане на пациента. Специално за АГ специалист, това е задължително според мен.

# 36
  • Мнения: 327
Моята гинеколожка, също е от старата школа (дори е израждала ММ на времето 😀). Като цяло е много отдадена, насочи ме към репро, ЦС, хламидии и другите изследвания, но като я питах изрично, трябва ли да пусна някакви витамини, отговорът ѝ беше: Не, те не са важни.. Аз естествено пуснах, тези, които знам, че са важни (повечето информация получих тук, за което благодаря 🙏).
И с това малко ме разочарова, но сега като ви чета, явно наистина е някаква тенденция при старата генерация да неглижират витамините и да гледат само основните неща.

За фоликулите, само веднъж ме е гледала преди О и ми каза, че имам 19мм фоликул, след 3 дни имах + тест за О, ако това е някакъв ориентир.

# 37
  • Мнения: 220
Fayona толкова се зарадвах за теб, честитоооо. Пожелавам ти една лека и прекрасна бременност като моята, без нито един гаден симптом, направо песен. Сещах се че съм бременна като вземеше да рита.
До пухкав финал Heart
Надявам се да ме помниш , ако не здраве да е.
Момичета кураж на всички, когато дойде точния момент всяка една от вас ще гушка своята рожба.
Flowers Four Leaf Clover

# 38
  • София
  • Мнения: 2 991
аз досега не съм задържала фоликул, все ги пукам, но мисля, че 22мм е бил най-големият досега

# 39
  • Мнения: 2 451
Много съжалявам Манди. Надявам се все пак да се случи чудо и ситуацията да вземе положителен обрат. Дано е скоро. На мен ми заприличаха на Lady тест лентите.

Шантал При мен овулацията последните 2 месеца в на 13 ден. И при мен рядко са над 23мм. Вчера пуснах хормони и днес ми излязоха резултатите.



Странното е, че при мен LH обикновено е със същата стойност на 3 ден. Този месец само на 12 ден ми назначи хормони. Предните месеци не са пускали.

# 40
  • Мнения: 95
На мен поне ми пусна тсх, пролактин и каза да проследим овулация, но като цяло отидох след 9месеца неуспешни опити.
Ще споделя ако намеря. Simple Smile
Gellerbing И аз ходех при Йорданова, докато не решихме да имаме бебе. Първо споделих с нея и тя каза "ми работете", не ми обърна абсолютно никакво внимание, нито някакви изследвания, нито проследяване на О. Не че сега съм доволна от репродуктивната, защото както и Йорданова, казват млади сте.... Е да де, ама не става. Ако намериш някой от който си доволна, сподели и аз съм за същия район - Надежда. 🍀
А дали не ни е тематичен квартала Simple Smile)))

И да поздравя rave за прекрасната темичка!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 161
Feyona, само позитивни мисли и лек пуфкаффф финал 💐
rayy, просълзи ме!
Наистина много пролетен заряд има темата, новият живот витае във "въздуха"!!
Благодаря за темичката ❤️❤️
П.С. Аз поръчах от Алито едни тестове за овулация, ама ми се струват хептен не както трябва 🙄 на установена ову при гинекологичен преглед, нищо не отразяват...

Аз също не бих повторила с тези тестове. От 20 бр. само два показаха много бледа черта. Доволна съм от Twip.

# 42
  • Мнения: 470
Вече 3-4 ден закъснение и почти няма развитие. Намерих лаборатория Писанец ще работи на 14,15 и 17 април в Пловдив и може би ще си направя кръвен тест тогава.


А този е от вчера на друга марка.

Разгледах 1000 теми и страници с тестове и все повече искам просто да ми дойде, вече губя надежда. Казах и на ММ, защото не исках да го тревожа или исках поне да го зарадвам като видя по-хубави чертички, ама по-добре да знае сега. При мен е това новото.. още чакам и тайно се надявам всичко да бъде наред.

ПС И аз мислих, че изчезва чертата, но теста от вчера е с друга чувствителност и май, май не изчезва.

ПС2 Имам тежки гърди, чувствителни зърна и болки все едно всеки момент ще ми дойде ниско долу. Както и много леко бяло течение и постоянно тичам до тоалетната да проверя.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 991
Пълнолуние, аз хормони съм узследвала досега само в началото на цикъл и след О. Обикновено сами се пукат фоликулите, но когато са два Гогова предпочиташе да слагам Овитрел. Макар, че единият пъ не успяхме да се видим и пак се беше спукал сам. След малко ще ходя до Синево, че ми е най-близката централа на лаборатория.
Иначе си ме боли от ляво и имам чувството, че ще гръмна.

# 44
  • Мнения: 16
Привет и успех на всички! Нова съм във вашите редици, но реших, че списъкът може да ми донесе късмет този месец. С ММ опитваме за второ от началото на година, засега без успех, като този месец ще проследя О при АГ(по мои изчисления трябва да е около 27.04). Дано това подпомогне процеса, защото съм и със СПКЯ и всичко е “манджа с грозде” откъм продължителност на цикъла, дата на О и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт