Пролетта отново е дошла и орисва с безброй пухкави деца ! ~бебеправене 414~

  • 29 218
  • 815
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 089
Flowers BouquetНа новите - добре дошли !Flowers Bouquet
Ние тук се обичаме, уважаваме и много си помагаме !

Молим ви, представете се – на колко години сте, откъде сте, от колко време опитвате, колко дълъг е цикълът ви, кога е овулацията ви, имате ли вече деца, и всичко друго, което прецените ! Дано темата ви донесе информация, положителни емоции и приятелско рамо в трудните моменти !

Ние сме малко общество за взаимопомощ и подкрепа в пътя на бебеправенето.
Тук не е място за хвалене с положителен тест в първи пост или въпроси от типа на 'здравейте, виждате ли втора черта?'. За тази цел във форума има други теми, молим, потърсете ги.


People Baby anetoo. People Baby arogans People Baby Arven_89 People Baby bananovolisto People Baby Belflower People Baby Brandywine18 People Baby Chef-mama People Baby Denki People Baby Dreamer >3 People Baby Eliz_A People Baby Gabriela9 People Baby Greyspirit People Baby Jo di People Baby Kactus People Baby kuklichka_  People Baby Lady12 People Baby m-angel People Baby Mila101 People Baby Mandaria People Baby margolotta People Baby Monita576 People Baby petufin People Baby rave People Baby #Reina People Baby Salsera People Baby S.G.C. People Baby shan^tall People Baby vihrogonche People Baby Wild boys mom People Baby Минзухар.12 People Baby Пълнолуние People Baby Светослава Ангеловаа People Baby 2402  



Цветни снимки и проверки,
спермограми, овитрели.
Яйцеклетките ми вече са узрели !
   
Засякох овулация,
готвя за мъжа сензация.

Обаче моят мъж се умори,
иска вече да поспи.

От секс ни писна вече,
да идва малкото човече.

Писна ми на ленти да пикая,
хайде да става накрая.

Вдигам си краката аз сега,
седя и чакам втората черта.

Спермограмата му е отлична,
яйцеклетката налична.
Само трябва да се срещнат те,
и да станат чертички две.
                            

*Нека мен и теб в едно да съберем*
Когато двама души срещат се,
минава време и започват те
семейството да се увеличи с още един член,
когато кажат си ‘‘Нека мен и теб в едно да съберем !‘‘.

Мечти и надежди силно се разпалват,
някъде там двама спират да се пазят.
Дни, месеци, дори години понякога минават,
време, пари, нерви, всичко готови са да дават !

Първо откъсват част от своята душа и сърце,
докрая поръсват с любов. Да ! Те искат дете !
Трудно е, много търпение се иска,
понякога сълзи тихо ронят се, зъби се стискат.

‘‘Не се напрягайте !‘‘ – отстрани лесно е да казват.
Как, когато чакаш такъв дар, трудностите да не те смазват ?
Някъде там в един момент се случва,
теста показва две черти, а в гърлото засяда бучка.

Този път обаче напират радостни сълзи,
мъжът, когото обичаш, с дете ще дариш !
Трудностите през бременността, всичко си заслужава,
а борбата преди това не се забравя !

Но когато гушнеш малкото човече всичко избледнява,
някакси по-леко става и осъзнаваш, че вече станала си МАМА !
                                                    

   

*Сила*
Ако днес се чувстваш унила,
ако в себе си не намираш вече сила.
Ако ти се струва вече невъзможно
или пък невероятно сложно.

Не спирай! Продължи напред,
може още утре да е твоят ред.
Бори се! Ще си заслужава,
животът рядко даром дава.

И ако имаш нужда - поплачи си,
излей каквото ти тежи.
А после на краката стъпи си
и недей повече тъжи.

Идва малкото човече,
може би дори на път е вече.
И то ще иска мама с усмивка широка,
да му показва винаги вярната посока.

И ако днес се чувстваш унила,
намери в себе си сила,
защото идва малкото човече,
сигурно дори на път е вече !
                                    



Полезни теми:
Тестове за овулация
Графики на БТ
Отчетни теми
Автоимунен тиреоидит на Хашимото
Бременна ли съм ?
Добавки и витамини
Изследване на хормони
Стойности на ЧХГ
Как се сбъдна мечтата ни да имаме дете

Старата тема
Обща отчетна тема на нашите успели момичета


arogans: M - 04.04; O - 16.04; T - 01.05
Bellflower: M - 30.03; O - 13.04; T - 28.04
Gellerbing: M - 21.03; O - 07.04; T - 21.04
Jo di: M - 02.04; O - 17.04; T - 01.05
kuklichka_: M - 26.03; O - 10.04; T - 24.04
m-angel: M - 27.03; O - 09.04; T - 23.04
Mila101: M - 17.03; O - 29.03; T - 12.04
Monita576: M - 23.03; O - 05.04; T - 19.04
rave: M - 03.04; O - 17.04; T - 02.05
Salsera: M - 16.03; O - 09.04; T - 23.04
S.G.C.: M - 20.03; O - 01.04; T - 16.04
shan^tall: М - 31.03; О - 13.04;
Т - 28.04
Sisi_cat: M - 21.03; O - 04.04; T - 18.04
Viki_gs: M - 12.04; O - 26.04; T - 10.05

Последна редакция: пн, 10 апр 2023, 17:36 от rave

# 1
  • Мнения: 1 409
Здравейте, скъпи настоящи и бъдещи майки! Някои от вас ме познават, други може би не. Прекарах в тази тема година и половина – повече време отколкото ми се искаше, но сега ми се струва, че можех да издържа и много по-дълго по пътя към мечтата, ако се беше наложило. Малко преди Коледа видяхме двете чертички, а сега малко преди Великден имам радостта да пиша този пост, което намирам за символично. Искам да благодаря на rave за поканата да ви орисам и че продължава да поддържа темата, искам да благодаря и на вас, че сте тук за подкрепа, за споделяне на опит, дори за малко разтърсване, когато е нужно!
Реших, че в моето орисване аз няма да ви споделям за изследвания, хормони и добавки, защото няма смисъл. Има смисъл обаче да ви споделя за болката и разочарованието, през които минахме. Поредната самотна черта, поредното новородено, поредната бременна приятелка. В някакъв момент аз започнах да ги усещам като ритници и знам, че някои от вас ще се припознаят – толкова много исках да бъда майка, че сякаш чуждите преживявания ме отдалечаваха от моето. По пътя ни обаче срещнахме много хора и лека полека осъзнахме, че всъщност никога не знаеш през какво е минал човекът срещу теб. Не се обвинявайте за завистта, която изпитвате на моменти, защото това не сте вие, тогава говорят болката и разочарованието, а те могат да бъдат много гръмогласни.
Има смисъл да ви споделя и за приемането. Имах очаквания как ще се случат нещата, но те не се оправдаха. Колкото повече се борех да отричам ситуацията, толкова по-победена се чувствах от нея. Олекна ми едва когато успях да я приема. Приех, че това предизвикателство е тук, за да ме направи човека, който всъщност трябва да бъда. Усещам, че станах по-търпелива към себе си и околните. 
Има смисъл да ви споделя и за благодарността. Падах много пъти, но там винаги имаше една ръка, която ме държеше здраво и ми помагаше да стана - ръката на моя съпруг, който дори за секунда не си помисли, че ни чака неуспех колкото и време да минаваше. А времето минаваше и то много бавно. Не забравяйте, че сте двама в това, за да си бъдете опора един на друг и в крайна сметка да излезете като още по-сплотена двойка. В сватбените ни пожелания доста хора ни бяха написали едно нещо, което сега разбирам и усещам с пълна сила – щом сте двама, страшно няма.
Има смисъл да ви споделя и за вярата. Аз вече усещам ритничетата на нашата дъщеря и вярвам, че през август тя ще дойде благополучно на този свят. Рано или късно, по един или друг начин, това ще се случи и на вас. Няма как да бъде иначе. Слънце изгярва и след най-тъмната нощ, пролет идва и след най-дългата зима. Един ден ще се обърнете назад и всичко ще си е струвало. Нека тази мисъл ви държи здраво стъпили на земята и да ви дава сили да продължите. Да бъде! Heart

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Много хубаво орисваме Rayy Heart

# 3
  • Мнения: 378
Rayy Благодаря за орисването и куража, който ни вдъхваш! Напълно подкрепям и разбирам всяка твоя дума. Лека бременност! 😊

Rave Благодарим за хубавата тема! Вече и аз съм в списъчето. На мен ми дойде преди половин час, точно когато е публикувана темата. Приемам го като знак, че може да ми е на късмет това 🙂

Mandariа Съжалявам, мила! Прегръдки! ❤

Последна редакция: пн, 10 апр 2023, 18:17 от Viki_gs

# 4
  • Мнения: 1 914
Рейвче, благодаря за новата тема. Има ли възможност да ме включиш в първи пост в списък Мами 2023 и във вълшебното списъче? За да се ориентираш, датите съм ти ги изпратила на лично на 07.04.
Rayy, Heart
Дано тази тема е само с добри новини.

# 5
  • Мнения: 299
Привет момичета Simple Smile
Rayy, страхотни думи! Heartbeat
Рейв, прекрасна пролетна тема Flowers Cherry Blossom
Манди, прегръдки Heart
Честито на всички видели две черти. Успех и до пухкав финал. На останалите прегръдки. Аз се позагубих малко, но имах нужда от почивка и да премисля всичко. Сега с нови сили продължаваме Grin Другия месец ще правя контрола на хормони, ММ на СГ.

# 6
  • Мнения: 912
Rave, отново чудесна, цветна, свежа и пълна с надежда тема! Благодаря! Kiss

Rayy, прекрасно е това което си написала и пълно с толкова истина. Засили ми вярата, надеждата и увереността. На теб пожелавам спокойна бременност, много любов и запознанство с едно прекрасно същество през август, в което да се влюбиш до живот.

На мен днес ми дойдоха тестовете за бременност и овулация от Алиекспрес (х 20 броя, вече не си играя на дребно Smile  и дойдоха за една седмица, направо не пвоярвах колко бързо) и в края на тази седмица мисля да се тествам да видим дали ще излезе нещо от този месец и на този светъл празник който предстои.

Пожелавам на всички мили момичета тук порой от здрави и щастливи бебенца в най-скоро време!

# 7
  • Мнения: 1 012
Рейв, благодаря ти за темата от сърце! Стоплих се отвътре като видях името си в списъка с девойки, които са ни зарадвали в предишната тема.! Heart

На всички похвалили се в предишната тема, надявам се прегледите ни да вървят успешно на всичките и смело да се насочим и към отчетната тема! Heart Exl

Рей, благодаря ти, че ни сподели за чувствата, които всички ние изпитваме по пътя към детенцето, но често крием в себе си, защото се срамуваме от тях. Наистина ни е необходимо повече приемане и вяра! Лека бременност ти желая и бързо да минава времето до август, когато ще може да прегърнеш дъщеря си! Sparkling Heart

# 8
  • Мнения: 1 130
rave, благодаря за чудесната темичка Heart

rayy, много хубаво орисване! Пожелавам ти лек остатък от бременността и прекрасна среща с девойката август Heart

# 9
  • Мнения: 488
Fayona Честито! Много хубави чертички, пожелавам ти успех и до финал!

Благодаря за новата тема, за сега оставам в нея и аз Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 3 016
Рейвче, благодаря за темата... мен си ме изпуснала от списъчето Sad

Рей, на теб благодаря за орисването!

# 11
  • София
  • Мнения: 230
rave, благодаря за новата тема! Дано ни донесе късмет

rayy, благодаря за орисването! Винаги съм се припознавала в това, което си писала и този път е пореден. Точно сега съм отново в такава дупка и се обвинявам за чувствата, които изпитвам. Confused
Пожелавам ти безпроблемна бременност и здрава и пухкава госпожица, която много да ви радва! Heart

# 12
  • Мнения: 2 631
rey Благодаря за орисването🥰 и честито на Fayona лека бременност и до финал 💜☘️.
Поздрави от Турция, Кушадасъ

# 13
  • Мнения: 396
Feyona, само позитивни мисли и лек пуфкаффф финал 💐
rayy, просълзи ме!
Наистина много пролетен заряд има темата, новият живот витае във "въздуха"!!
Благодаря за темичката ❤️❤️
П.С. Аз поръчах от Алито едни тестове за овулация, ама ми се струват хептен не както трябва 🙄 на установена ову при гинекологичен преглед, нищо не отразяват...

# 14
  • Мнения: 242
И аз се записвам, късмет на всички, аз в събота бях при докторката и на 11ден видя доминантен фоликул 19мм, надявам се да не се е пукнал още, че уикенда нямахме време...

Общи условия

Активация на акаунт