Пролетта отново е дошла и орисва с безброй пухкави деца ! ~бебеправене 414~

  • 29 277
  • 815
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 3 038
6бр. имаме извадени, аз се надявах на 4 😁 тамън чух и ММ как влезе с въздишки.
Shantall, имам надежда за теб и те чакам с хубави новини☺ имам хубаво предчуствие, че ще се развият добре 🙏🏻

Сутринта казах на мм... бейби степс... за днес успехът е бройката, надявам се на финал все пак да има и какво са върнем.

# 766
  • Мнения: 766
Браво, Шанталче! Супер ти е бройката! Виж колко хубаво тръгват нещата, така и да продължат 🙏

# 767
  • София
  • Мнения: 3 038
Малко ми стана криво когато дойде ембриоложката - другите две момичета бяха с кофти резултати, и кофти мъжки материал, пък ние не само,че 6 извадихме ами и ММ го похвалиха,че е отличник.
Аз живнах малко, макар да не съм спала почти през нощта не успещам умора или сънливост. Пишеше да не шофирам 24 часа, но нямам никакви оплаквания.

# 768
  • Мнения: 2 633
Шантал с къс или дълъг протокол си?

# 769
  • София
  • Мнения: 3 038
Шантал с къс или дълъг протокол си?

Не съм сигурна, но мисля, че е къс - стимулация от 2ри ден с надеждата за свеж трансфер, ако нещо се оплоди и развие както трябва. Казаха, че може би евентуално едната ще я пуснат икси, другите класическо инвитро.

# 770
  • Мнения: 1 921
Шанталче, радвай се за себе си. Само ти си знаеш през какво си минала до тук. Чакам само добри новини от теб и стискам палци.

# 771
  • Мнения: 415
Шантал 6 бр. си е точно за отличници! Много добре! Стискам ти палци за следващите дни и след 2 седмици +тест 😊

# 772
  • Мнения: 1 143
Супер бройка, shantall. Стискам палци сега да си се развият едни хубави ембриончета и да ни зарадваш с положителен тест скоро!

# 773
  • София
  • Мнения: 5 499
пък ние не само,че 6 извадихме ами и ММ го похвалиха,че е отличник.
Аз живнах малко, макар да не съм спала почти през нощта не успещам умора или сънливост. Пишеше да не шофирам 24 часа, но нямам никакви оплаквания.
Браво!
Ето ,това ще е новата страница от вашата история ❤️

# 774
  • Мнения: 351
Утре пътуваме към новия лекар в Истанбул, дано да е нашият лекар, защото сменихме доста лекари и вече сме уморени и наизустихме абсолютно всичко, но за първи път ни поискаха удостоверението за граждански брак, не знам защо. Трябваше ли да пусна нови изследвания? Бях болна предните седмици, и затова ги пропуснах. Имам вече 2 цветни снимки , дано да не иска и 3та😁 не знам какъв карък човек съм, по 1000 пъти правим нещата🫠

# 775
  • Мнения: 165
Привет, обикновено искат цветна снимка, правена в Турция, но преди прегледа с доктора, за да може да я види. Щом не са ти изискали такава предварително, може и да ти се размине Simple Smile
Кой е докторът и болницата, ако не е тайна? Simple Smile
Иначе тази темичка ще ти е от полза
https://m.bg-mamma.com/?topic=1490860

Утре пътуваме към новия лекар в Истанбул, дано да е нашият лекар, защото сменихме доста лекари и вече сме уморени и наизустихме абсолютно всичко, но за първи път ни поискаха удостоверението за граждански брак, не знам защо. Трябваше ли да пусна нови изследвания? Бях болна предните седмици, и затова ги пропуснах. Имам вече 2 цветни снимки , дано да не иска и 3та😁 не знам какъв карък човек съм, по 1000 пъти правим нещата🫠

# 776
  • Мнения: 351
Привет, обикновено искат цветна снимка, правена в Турция, но преди прегледа с доктора, за да може да я види. Щом не са ти изискали такава предварително, може и да ти се размине Simple Smile
Кой е докторът и болницата, ако не е тайна? Simple Smile
Иначе тази темичка ще ти е от полза
https://m.bg-mamma.com/?topic=1490860

Fyute, благодаря за темичката, клиниката му се намира в Таксим, казва се Арет Камар. Доста добри отзиви има за него. Цветните снимки ми са правени в Турция. Едната е от 2021 другата 2022 Ноември, за толкова кратко време не би искал сигурно, пък ще видим☺

# 777
  • Мнения: 1 753
Шантал, успех! Чакаме новини Heart

# 778
  • Мнения: 590
Шанталче , важно е качеството ,не количеството ! 6 е перфектен брой според мен ! На мен като ми извадиха 38 бр (имам 8 замразени) ,нищо не направиха, от 30, 17 незрели ,13 оплодени и само 4 се развиха до 5ти ден . Стискам палци за успешен финал !
Малко от мен .
В четвъртък бях на ендокринолог , имам леки изменения в структурата на ЩЖ ,но според нея е от стимулациите и не е нищо страшно. Изписа ми л-тирокс от 250 мг сутрин на гладно и глюкофаж хр от 500мг по 2 вечер и другия месец на контрола. За витамините си взех спрейчетата на бетър ю д3+ к2 и б12, и спрея на форте с фолиева киселина. Чудя се дали вместо по 1 впръскване дали да не пръсна 2 пъти витамин д ?

# 779
  • Мнения: 2 656
Само да кажа, че аз с добавките на Ostrovit-вит.Д от 8000 iU, за 2 месеца редовен прием го качих от 17 на 34, което за мен е постижение 😂.Това е единствената добавка, която успя да ме изкара от латентния дефицит.
А б12 ми беше 120 сега е 280, което пак е в рамките на нормалното, но иска още малко.

Ръся ви с прашец и стискам палци на всички 🤞🍀

Общи условия

Активация на акаунт