Права ли съм да се дразня толкова?

  • 6 804
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Защо не му дадеш да прочете темата?
Мина ми през ума като видях колко са категорични всички отговори. Все пак не мисля, че резултатът ще е положителен.

А може да накупиш малко секс атрибути и да ги поразхвърляш из къщата, като излизаш другия път. Да видим дали ще ги прибере. Twisted Evil
Mr. Green Но не мисля, че и това ще я спре Tired

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
даже сме съседки с теб, РЕНИ
newsm78 В Симеоново ли живееш?

Явно по калъп са правени... Всички се чувстват господарки на къщата ако са под един покрив със снаха.
Ще продължавам да му пиля- или ще се изпокараме или ще се разбере с майка си, която непрекъснато си вре носа в нашия дом и нашите отношения Crossing Arms

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 15:09 от РЕНИ

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Значи не съм аз цербер, както мъжът ми се опитва да ме убеди Rolling Eyes Веднъж му казах, че ще заключвам вратата и се скарахме. Не можело да заключвам в тази къща  Crossing Arms С кой да се скарам- с него или с нея? Thinking
Между другото свекърва ми си е пуснала квартиранти в другата къща и влиза и там когато знае, че ги няма. Разказва колко е чисто и подредено в единия апартамент, а в другия било кочина и по този повод иска да ги гони.
Това вече не е добре.Значи имаш проблем с мъжа си,а не със свекито.
Мисля, че не иска да си създава проблеми с майка си... Явно ще ги има с мен Tired

# 18
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
даже сме съседки с теб, РЕНИ
newsm78 В Симеоново ли живееш?

В Драгалевци, ама те вече са си кажи-речи сляти в едно. Wink

# 19
  • Мнения: 505
Значи не съм аз цербер, както мъжът ми се опитва да ме убеди Rolling Eyes Веднъж му казах, че ще заключвам вратата и се скарахме. Не можело да заключвам в тази къща  Crossing Arms С кой да се скарам- с него или с нея? Thinking
Между другото свекърва ми си е пуснала квартиранти в другата къща и влиза и там когато знае, че ги няма. Разказва колко е чисто и подредено в единия апартамент, а в другия било кочина и по този повод иска да ги гони.
ЗАКЛЮЧВАЙ! Хич да не ти пука. Тоа си е твоят дом и трябва да си изясните начина на живот. Не се карай с никого,а само спокойно и обясни на НЕЯ, а не на мъйа ти или друг, че така не ти е приятно и макар да живеете един до друг искаш уединение и да се чувстваш господар на собствената ти територия. Благодари й учтиво за това , че ти помага,щото ще ти натяква че не прави нищо лошо а само помага(прането) Sunglasses но и обясни , че не желаеш и това са си твои задължения и ще ги правиш когато сметнеш за добре. Две жени в един дом НЕ МОЖЕ!...така е било и така ще бъде.

Пробвай по добрия начин, като не стане -сложи и катинар и толкоз Mr. Green Peace

# 20
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
права си, не си сама, при мене е същото! даже се скарахме и не си говорим 4 мес. и пак влиза! мамка му ще вадя базуката!

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
права си, не си сама, при мене е същото! даже се скарахме и не си говорим 4 мес. и пак влиза! мамка му ще вадя базуката!
#Crazy
Абе що са толкова нагли?!  Thinking Ако не ги е грижа за снахите да помислят поне за синовете си- създават проблеми в семейството им бе #Cussing out

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Ауу, много кофти ситуация...Каквото и да направиш, все кофти...Ако си замълчиш - тормоз за теб. Ако се обадиш - ще се изпокарате. А пък каже ли ти - къщата си е моя, е аз тогава лично бих си събрала багажчето, честно. Най-лошото от всичко е, че тя със сигурност го прави с добри чувства - да ти помогне, да те улесни, да спаси прозорците от счупване, да не ти се намачкат дрехите...такива ми ти работи Confused Явно просто е невъзпитана и не се усеща, че така не помага, а пречи и дразни.
Патова ситуация Confused

# 23
  • Мнения: 703
От личен опит знам,че най-добре е да си изясните всичко навреме-без намеци,без обиди,просто ясно и точно!Иначе става все по-трудно!

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
От личен опит знам,че най-добре е да си изясните всичко навреме-без намеци,без обиди,просто ясно и точно!Иначе става все по-трудно!
И все по-невъзможно да се държите нормално, така че - изяснете се докато е време.

# 25
  • Мнения: X
Аз пък на мойта нито и повиш он,нито мъжа ми разбра че се дразня. Просто веднъж неможах да си намеря една тава...търсих търсих и няма! Нямаше да ме е яд ако я беше взела да я ползва , но не! Тя я беше преместила в друг шкаф, което вече беше последната капка ( в смисъл дълго я търпях и не казввах нищо нито на нея, нито на мъжа ми). Слязох долу и казах съвсем спокойно...:" Виж.....както съм дошла в тая къща, така мога и да си ида, но докато съм тука, всяка жаба да си знае гъола. Аз не се бъркам в твойте неща и не влизам в стаите ви, и ти няма да го правиш. Не за друго, а защото не ми е приятно." Тя очевидно се засегна и повече не го е правила, не го и очаквала да го кажа. Беше сърдита но и мина, от тогава не съм и спестила нищо! А на мъжа ми когато застене зад майка си му казвам, че майка му е била до тука! Вече има друга, която сам си е избрал, вече има семейство което сам е изградил, ако не смята да се грижи за него, да си остане до полата на майка си. А той се обижда безкрайно много от това! Аз естествено се радвам:)
 Та така, мисълта ми е, че ти дори и да не живееш с тази жена ще се караш с нея за в бъдеще. Неизбежно е, особено пък в това положение. Все пак си имала спорове с всички с които живееш нали? Е...тя е по-различна само с това че ти е "съперница" и го показва явно. Никога няма да се примири с теб или да свикне с теб. Всички са такива ( ще се видя и аз някое време). Само недей да се караш  с мъжа ти, от цялата работа ще си изпатиш само ти. Син и майка могат да бъдат много коварен съюз - вярвай ми!Гледай да си мила и обичлива с мъжа си, а на свеки директно дай да разбере, че всеки трябва да си живее живота. Не се страхувай да и го кажеш, след това може би ще погледне на теб с други очи. Нищо не губи, а така и така ще се случи - неизбежно е.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 941
РЕНИ, твойта свекърва ми прилича на Мари от "Всички обичат Рейманд" Laughing

# 27
  • Мнения: 4 300
Аз бих сменила ключа, след ясно и категорично изявление пред мъжа ми- аз или тя. Едва ли можеш да очакваш някой да се промени на 50 или 60 години след като цял живот е живял по определен начин.
Мъчно ми е обаче и за свекърва ти. Поставям се на нейното място- ако цял живот си работил и си градил нещо, живял си с мисълта че ще го дадеш като подарък ( разбиран по твой си начин ) и в крайна сметка идва някоя / нещо и ти обърква плановете. Ако аз бях на нейното място и аз може би щях да правя подобни неща. И то не за да ви тормозя, а защото в моите представи това е нормално.
П.С. Заради това най хубавото нещо е независимостта. За съжаление е трудно постижима. И се чувствам горда че успявам засега:)

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
РЕНИ, твойта свекърва ми прилича на Мари от "Всички обичат Рейманд" Laughing
Точно  Mr. Green

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сега се прибирам от работа и... госпожата видяла мухъл в кухнята и го напръскала със Саво. Сега смърди, та се не трае... Хем ми се реве, хем ми се смее- тая жена няма спирачки.
Да, и аз съм си мислела за приликата й с Мари. Все пак моята е по-зле, Мари определено е по-тактична Laughing

Общи условия

Активация на акаунт