Strawberry legs - ягодова кожа/пилешка

  • 2 868
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 69
Сега си отговорих на много от въпросите. Благодаря ви за информацията,определено беше полезна! Аз също съм + астма,явно хората са го описали .. но кой да прочете.
А според вас с домашен Фотоепилатор ще има ли ефект?

# 16
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Определено! Ако можете да си позволите, взимайте смело. Важното е да се унищожат космените фоликули.

# 17
  • Мнения: 5 522
Мислех, че е невъзможно да имам гладки крака, особено на определени места, където от години кожата ми беше грапава, докато не си купих фотоепилатор. Ако съм знаела, отдавна да съм си взела, на изплащане да е, пак си струва. Никога не съм имала толкова гладка кожа на краката, не мога да повярвам дори. Ползвам епилатора от 3 месеца, а краката ми са като от реклама, съвършено гладки. Ако не бях го видяла на собствените си крака, не бих повярвала на никого.

# 18
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Малко в страни от темата, но аз съм в издирване на хубав и ефикасен фотоепилатор точно за краката, че на другите зони съм с лазерна, обаче не ми се дават пари за краката и искам да си взема. Кой модел бихте препоръчали?

# 19
  • Мнения: 29 551
Филипс Лумеа.

# 20
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Има ли значение моделът? Напълно ли ги премахва, или само ги намалява?

# 21
  • Мнения: 29 551
Има цяла тема за Филипс Лумеа, може да прочетеш подробности. Иначе - зависи от кожата и косъма. При мен ги премахна, при други може и да няма ефект.

# 22
  • Мнения: 12 970
Има ли значение моделът? Напълно ли ги премахва, или само ги намалява?
Е, никой няма да обещае че няма да ти остане нито един косъм. То и при лазерна е така. Може да ти останат три косъма на кръст общо, може и повече, всички сме различни. Аз дори само по мен имам различен ефект на различни части на тялото, че за друг ли да може да се предвиди.
Виж наистина в темата за фотоепилаторите или някъде другаде, но по-подробно. Обикновено колкото по-тъмни и дебели са космите, толкова по-добър ефект имат фото и лазер. Същото важи и колкото по-светла е кожата.
За кератозата не смятам че това ми я е премахнало де, а и тя не е само по части които обезкосмявам. В горната част на ръцете нямам какво да махам, но си имам и там такава гъша кожа. Два отделни проблема са, ако и самата кератоза да прави врастването на косъмчетата по-вероятно и заради това често да вървят заедно.

# 23
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Същото като при хидраденитис супоратива, с което се борех миналата година - напълно изчезна след лазерната епилация. Имах го локализирано от едната страна на чатала към интимните части и си направих пълен интим и изчезна. Дори дерматолог ми препоръча лазер за справяне с проблема.
Ок, ще прочета и ще видя за краката какво да си взема. Имам много бяла кожа и тъмни косми, не много, но все пак. От лазера още на втората процедура вече имах буквално гладки места без растеж. Благодаря ви, момичета!

# 24
  • Мнения: 69

Дами , днес получих фотоепилатора. Започвам още от днес и тъй,като е нещо ново за мен,моля за съвети. Как да го използвам,колко често? Трябва ли да се избръсна преди това? Трябва ли да мажа някакви контактни гелове преди него?

# 25
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Честито! Ето темата, в която може да зададеш въпросите си, на мен ми е много полезна:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1510633.225

Общи условия

Активация на акаунт