Тест за овулация - въпроси /тема 16/

  • 30 987
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
Здравейте, мами и бъдещи такива.
Чета от доста време всичко във форума и реших да се включа и аз.

Бих искала вашето мнение дали този тест е положителен:

Благодаря предварително! 🙌

# 76
  • Варна
  • Мнения: 436

Здравейте, тестовете са от вчера 17ч., 23ч. и днес 17ч. Вчера ми беше ден 13, а обикновено засичан О. на 15-16 ден, така че останах малко изненадана Grinning Имахме един опит понеделник вечер и снощи след втория тест. Днес да опитваме ли отново или няма смисъл (освен за удоволствие Grinning)?

# 77
  • Мнения: 42


Здравейте, според вас положителен ли е ?
Според указанията ми се вижда , че е положителен, но все пак да се допитам и до чужди очи😀

# 78
  • Мнения: 5 033
Да. Успех!

# 79
  • Мнения: 36


Здравейте, всеки месец си следя LH хормона и за първи път изглеждат по този начин тестовите лентички. Според вас ок ли са резултатите и дали съм изпуснала покачването, тъй като си правя към 19:00 тези тестове? Там където изписва в приложението 0,62 е от вечерта, но по  обед  същия ден ме боляха яйчниците и не знам какво да мисля вече, тъй като предния ден беше отрицателен теста.

# 80
  • Мнения: 292
ivito90 аз положителен до тук не виждам. Продължи с тестоването,имах същите резултати, моята О си е часовник на 14 15 ден, но се беше изместили на 17. 19ч. Не е ли малко късно на тестовете, който аз ползвам пише от 17ч,но и всичко зависи от начина на живот

# 81
  • Мнения: 36
Благодаря за информацията. Ще продължа да правя и да видим какво ще излезе. Правя ги към 19:00 ч. след като се върна от работа, но явно трябва да почна по-рано.




ivito90 аз положителен до тук не виждам. Продължи с тестоването,имах същите резултати, моята О си е часовник на 14 15 ден, но се беше изместили на 17. 19ч. Не е ли малко късно на тестовете, който аз ползвам пише от 17ч,но и всичко зависи от начина на живот

# 82
  • Мнения: 187
Здравейте, пак съм аз. Hands Wave
В продължение... Днес е трети ден на закъснение на "очакваната менстуация", която беше за петък (09.06). Яйчниците ме опъват от четвъртък и гърдите ме понаболяват. Тази сутрин вече станах и си направих един Шър чек, който ми даде много бледа втора черта, от което се и притеснявах, ама би трябвало да е положителен. Smiley Със сигурност ще го повторя след поне 48ч. за по-сигурно. Така де-май сме уцелили момента, и то изцяло базирано на лентичките за ОВ (без никакви симптоми) и евент. с прием от около 2 седмици на ФК.
Дано всичко е така както го мисля И ПОЖЕЛАВАМ на всички ви две положителни чертички!!! Relaxed

# 83
  • Мнения: 292
radostnocvete шттттт тихо и честито Heart пусни ЧХГ, за да си сигурна, че тия "пикливите" малко.... Понякога дават изпарителни

# 84
  • Мнения: 36
Здравейте, дали е положителен или още му трябва?



# 85
  • Мнения: 1 457
Според мен е положителен. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 36
Благодаря! Дано е положителен този и скоро и другия да е положителен! И всички скоро време да се похвалим с положителни тестове.



Според мен е положителен. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 238
Здравейте! Изчетох темата , а и друга информация , но случая ми е по-специфичен. В момента съм 5-ти ден от цикъла , който е нередовен поради прогестеронов дефицит , който поддържам вече с хапчета.. На 6 месечна терапия съм за забременяване и това е първи месец от нея. Пия и добавки за стимулация на ову. и т.н. Въпроса ми е - от кога , кой ден , да започна с тестването ? Досега не съм си правила тестове ,а цикъла ми никога не е бил редовен , а предизвикван с хапчета. От схемата ,която ми е  изписана за забременяване следващ МЦ ще бъде около 04-05 юли. Което е около 28 дни на МЦ  по моята схема. Мисля да започна от 17.06 , което е 10-ти ден от МЦ. Може ли мнение?

# 88
  • Мнения: 12
Здравейте!
Предния месец си правих тестове за овулация всеки ден следобяд и петте бяха положителни.
Сега този месец почнах да си правя. Вчера ми беше ден 3 след края на менструацията ми и теста вече беше положителен, втората чертичка беше много по червена от контролната черта.

Въпроса ми е възможно ли е вече да съм в овулация?

# 89
  • Мнения: 80
Здравейте!

В неделя/ понеделник 12.06 ми беше първия положителен тест за овулация и бях на фоликуметрия - 18мм.
Каза, че до 2 дни ще се спука.
Тъкмо излязоха негативни тестовете след това и сега наново има пик на ЛХ. Доки ме посъветва след ден два пак да направя тест да видим дали ще излезе положителен и ето че днес и вчера са +.
Не разбирам защо така се получава баш и реално кога е тази овулация...

Меря БТ всеки ден, последните дни е 36.7-36.8.

Последна редакция: чт, 15 юни 2023, 13:12 от purple_heart

Общи условия

Активация на акаунт