Ето вижда се финала през Януари ще съм най-щастлива мама.

  • 10 622
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 276
Честит мъж на Нинище - ей това се казва хубава изненада, да е жив и здрав, все така приятно да ви изненадва! smile3504 smile3525
Честит рожден ден KayRenn, желая ти да си здрава и скоро да си гушкаш съкровището и оттук нататък в живота ти да има само хубави моменти! newsm59
Аз от днес съм на антибиотици заради гадните бактерии (Оспамох - 8 дни и 3 ампули Гентамицин перорално), само се моля да не навредят нещо на моето слънчице!
tsveta и stiliana1, няма да ви минаваме път, давайте, вие сте! Mr. Green

# 241
  • Мнения: 84
Milenita,
Мен мъжа ми не "обработи" Mr. Green с една бръсначка на Жилет. Удобно се излегнах на една хавлийка и той с бръснарските принадлежности ми направи перфектна прическа нула номер Joy
Но пак ще се наложи да ми прави, че за три-четири дена израстнаха и вече не съм така гладко избръсната
Хм ....аз си го мислех това като вариант, ама досега не съм го молила за такава "услуга" (за сега само ми помага с обуването и събуването на ботушите), не че имаме тайни по между си, ...но пък, ако дотогава от размерите на корема или от болки съвсем не мога да се справя сама, сигурно ще сте престраша, все пак си мисля че по-добре той, отколкото някоя акушерка .................

# 242
  • Варна
  • Мнения: 43
Поздрави и от мен за новите бебоци в януарския отбор!  newsm51
Честит рожден ден на KayRenn smile3525

# 243
  • Мнения: 3 405
Миленита, хич да не ти пука, мъжа ти ще се справи, все пак те се бръснат често, а и нищо ново няма да види Grinning

# 244
  • София
  • Мнения: 3 249
Пуснала съм новата тема, защото май се очертава всеки ден да нямам нет заради енергото и оповестените им в новините планови ремонти.  #Cussing out Връзка със света и кабелна имам рано сутрин и следобед-привечер, така че утре като изпишете тая темичка, скачайте в новата.

Еййй никой да не бърза с раждането...Сега ние с Цвета сме наред Crossing Arms Едвам вървя вече, клатушкам се като патица spam2

При така поставените условия, аз сядам с кръстосани крака и ви заявявам: марш да раждате, че ми писна да чакам!  smile3519

 smile3534

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 558
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ АТАНАС! ДА СЛУШКА МНОГО МАМА!Мими надявам се да сте в най-скоро време в къщи и да се гушкате с Тошко!

Момичета стискайте палци-утре влизаме в болница и може би в четвъртък ще видя бебо! Мъничко ме е страх и доста се вълнувам!Надявам се всичко да е ок. Praynig

# 246
  • Мнения: 871
Пуснала съм новата тема, защото май се очертава всеки ден да нямам нет заради енергото и оповестените им в новините планови ремонти.  #Cussing out Връзка със света и кабелна имам рано сутрин и следобед-привечер, така че утре като изпишете тая темичка, скачайте в новата.

Еййй никой да не бърза с раждането...Сега ние с Цвета сме наред Crossing Arms Едвам вървя вече, клатушкам се като патица spam2

При така поставените условия, аз сядам с кръстосани крака и ви заявявам: марш да раждате, че ми писна да чакам!  smile3519

 smile3534
afwitch afwitch

Цвета, втората метла е за теб smile3534

# 247
  • Мнения: 228
Честит син на Нинище - да ви е жив и здрав!!!! smile3525
Ей как ме изненада - снощи май си пишеше из форума, а днес вече с бебенце Grinning

Аз от през нощта и вече цял ден съм с леки болки, но не са равномерни............

Днес след училището ходих до Шейново да видя как е и останах доволна.Отидох аз да видя къде е 15 каб., нещо се зачетох там.....после към регистратурата да поразпитам жената, а в същото време акушерката от приемния ме подгонила да ме пита какво искам.........Жената беше супер учтива, обясни ми кога да отида, да не се притеснвяам, пита ме кой ми следи бременността.............абе въобще все едно с някоя близка позната се видях.......Каза ми ако не родя до 12, да отида на термина да ме видят това..онова....Честно казано, останах силно удивена.............дано като отида да раждам пак да е така.. Praynig

Оф, пак взе да ме пробожда нещо.... newsm78
Страх ме е обаче, че по принцип търпя ня болка и май Ше взема да чакам яко да ме заболи.....  newsm78

# 248
  • Мнения: 175
Здравейте, върнах се от ЖК преди малко. Юнакът се е смъкнал седалищно надолу и на 19.01 ще е операцията - стискайте палци. Много ми се искаше баща му да е тук, но уви - ще се разминат за 2 или 3 дни  cry cry
Направо ми иде да ревна и да не спирам да рева ...

# 249
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Метам се на метлата веднага, остава и малката да са навие ся и сичко ще е точно smile3560

# 250
  • София
  • Мнения: 3 249
Да предупредя, че в новата тема може да има грешки, защото доста време нямах нет и новородените съм ги наваксвала накуп. Ако откриете някакво недоразумение, моля да ме извините и да ми свирнете тук или на лични, че да го поправя. Грешките са неволни!  Rolling Eyes

Тити, този 15 кабинет в Шейново приемният им ли е? Кажи какво ти каза акушерката, кога да ходиш? В Тината искат при изтичане на води, кървене или контракции на 5 минути. В Шейново би трябвало да е същото, ама дали?  newsm78

# 251
  • Русе
  • Мнения: 299
Дори и да ме оплюете,аз да кажа.Време и желаещи няма за направата на нова тема,а толкова рано се местите и то започвате с пу 1..2..3,с глупости.Темите НАДВИШАВАЩИ 15 страници се заключват,а не на 13.Това,че има нова тема,не означава,че трябва да се местим. Мисля,че съм права,макар и седнала.                                                                                                                              ЧЕСТИТО на новите мами!

# 252
  • Мнения: 3 405
Нека си изпишем тази тема. Наистина сега, правещите теми са в очакване и не им е до това. Затова да си довършим двете страници тук и да се преместим после. Така ще уважим труда им и ще дадем още един ден поне на мамчето, което прави темичките  Grinning

# 253
  • Мнения: 104
аз също съм на мнение да се изписват темите до края.И това пу първа и т.н. е напълно излишно,освен на някоя от тях-да и се прави нова тема newsm61
Нека да се уважава труда на момичетата newsm10
Много взехте да спите бе мамита smile3524Май героите са уморени вече Grinning

# 254
  • Мнения: 104
Клеми,с каква кашлица е Никол,че и моито пате кашля и незнам освен сироп какво да му вкл.

Общи условия

Активация на акаунт