Новите ви книги - 23

  • 75 048
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 7 056
Ужасни сте

# 736
  • Мнения: 10 538
Последният път като ходих до въпросната верига и аз гледах за книгата, ама я нямаше при нас… приятно четене!

# 737
  • Мнения: 1 475
Благодарим... 😁😁😁
Приятно четене! 😊

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 13 619
Наистина сте ужасни 🤣
В Била, не бях стъпвала от март месец.

# 739
  • София
  • Мнения: 6 195
И аз я взех. Bowtie

# 740
  • Мнения: 1 475
Много сме, силни сме! 😁😍

# 741
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 352
Хехеее, опасни сте! 😀
Аз се спирам за един месец, че много чакат.
Първата я чаках с нетърпение. ❤️

# 742
# 743
  • Мнения: 1 475
Охх, нямам търпение и аз да си я взема "Ноември"! Тези дни ще се разходя май до книжарница...

# 744
  • Мнения: 3 707
И аз засега я гледам само на снимка. Ще ми я донесат чааак в понеделник. Надявам се Ноември да бъде май, че такива тъпотии ми попадат в последно време, та в тази книга ми е надеждата.

# 745
  • Мнения: 10 759
И аз се отчетох на този Панаир скромно и минималистично Simple Smile



Аня, какво четеш напоследък? Не си писала... Simple Smile

# 746
  • Мнения: 3 707
Mijjj, последната, която прочетох беше Семейство Мартен от Давид Фоенкинос, но съм разочарована. Тя се води нова, защото май скоро е издадена на български, но за мен е най-слабата от автора, който всъщност много харесвам.

* да допълня, че като видях Абрахам Вергезе, се сетих за друга от автора Да срежеш камъка, която никак не е лоша. Четох я преди доста години, не е нова.

Последна редакция: ср, 29 май 2024, 10:48 от Аня

# 747
# 748
  • Мнения: 10 759
Mijjj, последната, която прочетох беше Семейство Мартен от Давид Фоенкинос, но съм разочарована. Тя се води нова, защото май скоро е издадена на български, но за мен е най-слабата от автора, който всъщност много харесвам.

* да допълня, че като видях Абрахам Вергезе, се сетих за друга от автора Да срежеш камъка, която никак не е лоша. Четох я преди доста години, не е нова.

"Да срежеш камъка" съм я резервирала в библиотеката и я чакам.
Четох много добри отзиви за нея, а ето че и ти сега ги потвърждаваш Simple Smile

# 749
  • Мнения: 2 928
Момичета, не знам дали пиша в правилната тема, но моля за помощ.
Търся  “Стафида на слънце” от Лорейн Хенсбъри. Разбрах, че било пиеса, но го има и като издание. Трябва ми в електронен вариант. Предпочитам на български, но ще се съглася на какъвто и да е език.

Общи условия

Активация на акаунт