Форумът на дъгата

  • 23 674
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Sarcasm - много ми е мъчно за нея. Супер готина!

# 16
  • Мнения: 2 663
Царство ѝ небесно на Абсурт.
И Шани така без време си отиде....

# 17
  • Мнения: 39 687
Сърцето ми кърви за Кей. Остави дете в детската градина.

# 18
  • Мнения: 6 187
Светъл път на АбсурТ! Много интелигентна жена беше и чисто удоволствие да я четеш. Мислех си наскоро, че отдавна не съм я засичала, а то е било борба за живот. Жалко ... много жалко.
Останалите споменати също да почиват в мир!

# 19
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
Мидко 💔 прекрасен събеседник.
Макар и косвено, мъжът на Миднайт стар. Тежко ми беше около тази загуба, светла му памет!
Съжалявам за АбсурТ🙏

# 20
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
Царство ѝ небесно на Абсурт.
И Шани така без време си отиде....
А аз не знаех за Шани, мислех, че просто е спряла да пише.....жалко!
Наскоро научих и за Sarcasm, две съфорумки, които много харесвах.
Светъл да е пътят им!
Светъл да е на Хули, доайена на темите за рака, Бог да прости и АбсурТ, много сме кръстосвали шпаги, няма да си кривя душата, но пред смъртта всички теми, по които анонимно сме спорили с някого тук, просто губят всякакъв смисъл.
Пред нея всички сме равни.
Мидко също, духът, който имаше този човек, не спря да ме изумява до последно, до последно готвеше и беше на линия, с усмивка, окуражаваше всички болни, даваше съвети, и най-вече - бореше се! Не се предаде до самия край. Светло да ти е, Мите!

# 21
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 505
Бабилия Sad

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Много ми се иска това да е най- "заспалата" тема във форума! Да няма развитие, да стои празна...

# 23
  • Мнения: 13 999
Липсваш ми констанца ! много често си спомням за теб. Дано не съм единствената.

# 24
  • София
  • Мнения: 13 763
С Кей бяхме приятелки и в живота.
Липсва ми общуването с нея. Надявам се, че прекрасната Димана е добре.
Мидко беше много слънчев човек!
Не знаех, че някои от споменатите потребители са си отишли завинаги. Мир на душите им!
Жалко за АбсурТ! Беше ми безкрайно приятна.
Дано не губим съфорумци по този начин!

# 25
  • Мнения: 18 835
Мидко беше много положителен потребител, такъв човек няма как да не липсва.

# 26
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
Бабилия... Беше прекрасна, очарователна.
Хули... толкова борбена, не мислех, че някога ще се върне при Създателя.
И Мидко. Сега е добре там някъде.
Почивайте в мир, милички. Често си мисля за вас.

# 27
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
Много ми се иска това да е най- "заспалата" тема във форума! Да няма развитие, да стои празна...
Вероятно. Дано!
Но, има момичета, които са....не толкова известни и популярни никове във форума, които водят ежедневни битки с неизлечими болести. Никове, които просто в определен момент спират да пишат....което е много, много тъжно, защото за някои от тях причината е една. И за които повечето от нас няма да разберат, защото ако има нещо, което пожелавам и на опонентите си тук и хората, които не ме харесват, то това е: дано НИКОГА не ви се налага да четете и пишете в темите за онкоболни тук, а и където и да било другаде!
Годините в тежките теми тук ме срещнаха с много хора, и много мъка. И ме научиха едновременно на смирение, от една страна, и от друга на непримиримост.
Тежка е темата.....
Иначе за съпрузите на три съфорумки ме е боляло почти толкова, колкото за моя. На Биляна /Мид/, чиято битка водих рамо до рамо с нея, на Прешъс, и на Джоли. Три страхотни жени, силни, добри, човечни, борбени и обичащи, жени, които не заслужаваха това, което им се случи. Обичам ви, момичета! Heart

# 28
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Онзи ден(на 12 април) станаха 2 годни без Писенцето(на латиница и бе никът)-пишехме заедно в кучешката тема и в темата на домакините.Гадният ковид я пребори и макар, че много не я познавах я запомних като  добър и мил човек...Също темите за Севлиево се списваха от едно прекрасно слънчево момиче,което и до днес не мога да збравя, а минаха 9-10 години откакто се пресели отатък...Почивайте в мир мили момичета!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 626
Ели,благодаря,че писа в памет на Писенцето.Много силно и почти физически ни липсва в Домакинската тема.До последно си писахме по месинджър и във форума и всички се молехме да се оправи!
Много искаше едно хубаво силно кафе да и донесе някой в болницата.Сега виртуалното кафе в темата ни и моето първо в къщи е наречено за нея!Много ми липсва!Добър човек си отиде!

Общи условия

Активация на акаунт