Форумът на дъгата

  • 23 671
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 489
Разказвала съм го в темата на домакините, но ще го спомена и тук. 2019 г. имах бременност, която завърши със спряло сърчице. 2020г. забременях отново. Терминът ми влизаше в зодията Телец. Говорих с позната, която го разбра и възкликна, че всичко ще е наред- 2021 г е годината на Бика и по всичко личи, че бъдещето бебе ще е зодия Телец. Влизам 1 ден в една тема и виждам плетен бик. И си казах, че това ще е първата покупка за бебето. Свързвам се с хората и се оказва, че е изплетен от златните ръце на Писето. 🖤 Надявам се е на едно по- добро място и бди над своето семейство! Завинаги ще остане в сърцата ни. А аз често си спомням за нея, щом погледна играчката.

Светлина и покой и за останалите потребители, които вече не са сред нас!

# 31
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Абе за АбсурТ се затръшка целия форум, едва ли не.

А за виж ти никой не се сети май, освен мен, мир на душата й!
Скрит текст:
Какво нещо е, да си политкоректен и мил. С кончината ти, отива и спомена за теб.

Последна редакция: пн, 24 апр 2023, 21:28 от Радика

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Никой не се е сетил, сигурно защото никой не е знаел... Аз не знаех, какво се случи?

# 33
  • София
  • Мнения: 18 796
И аз не зная. 🙏

# 34
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Никой не се е сетил, сигурно защото никой не е знаел... Аз не знаех, какво се случи?

Не знам какво се е случило, за мен беше просто съфорумка (но любима и симпатична). Тя почина в края на 2019 г.

# 35
  • Мнения: 54 976
Аз не съм я срещала, поне не се сещам коя е.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 1 726
Дано темата не се превърне в мерене кой за кого се е сетил и колко пъти се споменава нечие име. Hands V
Мидко пишеше в темата ни за рака (основно там сме с рак на гърдата) и ужасно липсва. Липсва и Хули - съзадателката на пространството за духовно оцеляване на борещите се с рака... Тя колко кураж ни е давала...Абсолютният стожер, за когото се сещам всеки път, когато се усетя слаба.

# 37
  • Мнения: 25 891
Абе за АбсурТ се затръшка целия форум, едва ли не.

А за виж ти никой не се сети май, освен мен, мир на душата й!
Скрит текст:
Какво нещо е, да си политкоректен и мил. С кончината ти, отива и спомена за теб.

Може ли да помоля да си спестим хейта поне в тази тема? Знам, че е трудно, но не и невъзможно.
Благодаря предварително.

# 38
  • Мнения: 14 473
дането-липсва ми!

Последна редакция: вт, 25 апр 2023, 21:07 от Sause baus!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 733
Мъчно ми е за Key-чето.
Хубав спомени имахме заедно 🖤

Много съпреживях и кончината на Павел ( Мид, прегръдка), защото си отиде по сходен начин на Пламчо.
 
Да почиват в мир душите им 🙏

# 40
  • Мнения: 7 234
Освен споменатите, липсва ми и Ал. Пишеше в темата за рака на белия дроб, но болестта я надви. Имаше планове, но повече се притесняваше за порасналото си дете, което не можеше да се справя без чужда помощ. Disappointed Relieved

# 41
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
И аз си спомням за нея, беше от Враца, или Врачанско.
До последно се бореше, в името на детето. Добър човек беше.

# 42
  • Мнения: 39 687
Това е ужасно. Дано детето е добре и да има помощ от някой.

# 43
  • При семейството си
  • Мнения: 6 705
Това е ужасно. Дано детето е добре и да има помощ от някой.
Дано. Това са най-големите страхове на родителите на деца с подобни потребности.
Изобщо онкологичните заболявания са бичът на съвремието.
И трябва да ценим, живеем и да се радваме на всеки един ден, колкото и банално да звучи.

# 44
  • Мнения: 39 744
Когато прочетох, че виж ти си е отишла, все едно ме удари мокър парцал. Спомням си я много добре. А също и причините за смъртта ѝ.

Общи условия

Активация на акаунт