Училищата в район Младост, София - VI част

  • 12 240
  • 182
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29 328
Щом е така, значи в 131 в Шилер ще е ок. После ще си продължи първи клас.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 470
Щом е така, значи в 131 в Шилер ще е ок. После ще си продължи първи клас.
Да,но по мои сметки за предучилищна в 131-во се борят 6 деца за 1 място ,а за 10-то 2 деца се борят за 1 място .Говоря за предучилищната.
Детето за Луиз Карол кандидатства,с Шилер няма да се получи сега ...

# 32
  • Мнения: 29 328
Пробвайте се. Има много деца, които кандидатстват за спорта, после не ги записват. Или пък се записват на друго място.

# 33
  • Мнения: 424
Излезна първото класиране за предучилищна😃 Луис Карол ни е бил късметът в 10

# 34
  • Мнения: 1 408
Излезна първото класиране за предучилищна😃 Луис Карол ни е бил късметът в 10
И ние там. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 424
Привет, можете ли да препоръчате начален учител в 10 СУ, който води випуск 2013г и 2024-2025 ще поема първокласници?

# 36
  • Мнения: 8
Здравейте, може ли мнение за 145 СОУ? Ако може от родители които са записали децата си там? Моето дете ще е там ПГ и ще съм благодарна ако някои сподели повече за учителите и отношението към децата? Благодаря предварително.

# 37
  • Мнения: 1 478
Здравейте!
Записвам се в темата да следя прясно инфо за 145 ОУ, опитвам се да отворя линка от 1-ва страница, но нещо не сработва. Някой има ли идея защо?
Мнения за паралелка на Дикенс за ПГ някой може ли да сподели?

# 38
  • Мнения: 35 961
защото са сменили адреса
https://145ou.com/

дикенс?
или шилер?

# 39
  • Мнения: 1 478
Благодаря, bubanka!
Мислех, че е линк лъм форума с инфо 😄 Сайта го знам иначе.
За Дикенс иначе издирваме инфо аз и дамата по-горе Simple Smile

# 40
  • Мнения: 35 961
ъпдейтнах всички линкове към сайтове на училища в първия пост

# 41
  • Мнения: 193
Здравейте! Интересувам се дали , ако 145 СУ ни е прилежащ район бихме имали шанс за прием в 1ви клас ? Или влизат само деца от 1ва гр. ?
Същото и за 131 СУ, дали прилежащ район имат шанс ?

# 42
  • Мнения: 354
Здравейте! Интересувам се дали , ако 145 СУ ни е прилежащ район бихме имали шанс за прием в 1ви клас ? Или влизат само деца от 1ва гр. ?
Същото и за 131 СУ, дали прилежащ район имат шанс ?
Нека да дефинираме какво е прилежащ район. Това са адресите, които са “закачени” към даденото училище. И въз основа на уседналостта в тези адреси има 1, 2 и 3 група. Предполагам питате за Граничен прилежащ район, това е прилежащ район на друго училище, който граничи с даденото училище. (Не знам как по-точно да го обясня)

В 145 на първо класиране приеха и деца, които са Втора група с 4 допълнителни точки
А в 131 приемаха Четвърта група.

# 43
  • Мнения: 29 328
За 145то не мисля, че ще приемат деца извън района, но през септември винаги има размествания. За 131во едва ли ще има проблем.  С уточнение, че става въпрос за паралелки без Шилер.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 470
Дано сте прави за 131-во,защото тази година за предучилищна беше някакъв страхотен наплив.

Общи условия

Активация на акаунт