Отговори
# 75
  • Мнения: 6 424
Няма да ми говорите за болни, говорете ми за ... сичко друго. Grinning

Горджи, тия дни са пенсиите, и вас ли налазиха? Joy Как изкара спа-то? Таман да ти припомня, че беше, та да релаксираш със спомени. Grinning

Елифче, ти каква активност си си избрала за бюстието? Joy

# 76
  • Мнения: 10 005
Елифче, ти каква активност си си избрала за бюстието? Joy
Ам' вълнуваща Stuck Out Tongue Winking EyeНищо повече не казвам, да'н гътна Лан/Тифи/Джеймс/Екстрата. И без това не останаха мъжове /цитирам Хепи/.

Ти кажи какви ги вършиш? Долетиш току, изчуруликаш и те няма след това дъълго-дълго Thinking Kissing Heart

# 77
  • Мнения: 1 304
Март до май 2020-та данните от Ухан съдържаха пълна и точна информация, мъже, пушачи, възрастови групи, всичко, отношение на заразени и починали. С това отношение може да се смята и напред и назад. Открити към неоткрити случаи.
Тогава сметнах, че у нас в катастрофален сценарий ще загинат 38.000 души. Колкото загинаха и в действителност. Тоест, нищо да не бяхме правили, пак толкова. Само да бяха казали да се пазим и да дават отпуски и социален патронаж на болните.
Обаче епидемията дойде, когато от КРИБ истерично подскачаха, че работещите злоупотребяват с отпуските.
Отделно истериците от щаба пренатегнаха нещата и хората се метнаха в другата посока. Не обесихме нито един конспиративист от тези с шапките от кухненско фолио да не им четат мислите дето ги пръскат.

# 78
  • Мнения: 6 424
От горния текст ши гледам само пръскането да ми остане у главата. Joy

Елифче, обикаляме като може. Последно бяхме на малко преходче - от хижа Скалните мостове до връх Цирикова църква. Някак си сме пропуснали, че имало и каньон под върха. Нищо, тва ще да рече пак да ходим. Joy

# 79
  • Мнения: 10 849
Нищо нема да гътнеш, споко.
Очите ми са червени като фарове от цял ден взиране в монитора за това напоследък не пиша много.

# 80
  • София
  • Мнения: 35 326
Инче, ко ме пита, че не разбрах. Мен пенсии още не ме вълнуват Mr. Green

# 81
  • Мнения: 467
Питаше как беше почивката по без гащи? Stuck Out Tongue Winking Eye

Може да се гласи и тя да пробва Grinning

Стига с тоя ковид, аз май тъй не го изкарах. Всички около мене изпопадаха по 2-3 пъти, на мене все нищо ми няма. Личната лекарка  последно съм я виждал преди 15 - на години

# 82
  • София
  • Мнения: 35 326
Ами, много хубав хотела, всичко прекрасно, вълшебно, струваше си парите и ковида Joy

Чакам края на месеца да ходя на лукс в Гърция, кой знае с какво ще се прибера, само бебе не, само бебе пу- пу не! Joy

# 83
  • Мнения: 467
Само с гащи тогава Joy
Пък и да стане кво, има-няма 20 години и е оправено

# 84
  • София
  • Мнения: 35 326
Аййй, пепел ти на езика! Joy

Няма, там ще си имам танцови занимания между пиенето и плажа

# 85
  • Мнения: 7 539
Не знам, не знам, но гледай да се прибереш поне с нещо, дет се лекува. 😆

# 86
  • София
  • Мнения: 35 326
Не знам, не знам, но гледай да се прибереш поне с нещо, дет се лекува. 😆
На теб разчитам, имам да те черпя и без това Stuck Out Tongue Winking Eye

# 87
  • Мнения: 467
И ако вземе че се прибере с някой пиян гръцки гларус как ще го лекуваш, док? Joy

# 88
  • Мнения: 7 539
С тройка, как да го лекуваме.😆

# 89
  • Мнения: 10 005
Доки Joy Joy Joy
Я признай днес на какво си?

Общи условия

Активация на акаунт