СНБМ инициативи -3-та част

  • 14 008
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 181
Дами това майла който щев се праща при попълване на електорния формуляр.

Давайте поправяйте ми грешките, че съм зле с таз граматика.
Тези който не са си го получили спокo ще дойде и при вас:)
Гледайте вариянта на кирилица аз после ще го преведа автоматично.

Vie popylnihte elktroniia variiant na zaiavlenie za chlenstvo v Sdruzhenie "Nastoiashti i bydeshti majki"
Za da prodylzhite procedurata po priema Vi v Sdruzhenieto triabva da razpechatate i pratite po poshata zaiavlenieto i na hartien nositel
Adresyt na Sdruzhenieto e:

Sofiia,
ul. N. V. Gogol 9, et. 2, ap. 5
Sdruzhenie "Nastoiashti i bydeshti majki"

Mozhete da razpechatate veche popylnenoto zaiavlenie na sledniia adres: http://www.snbm.org/print_balnk_login.php
kato v poleto "key" popylnite slednata parola:.........................
Ili da izteglite zaiavlenie v Microsoft Word® format ot tuk: http://www.snbm.org/formuliari/Member_Application_Physical_Body.doc
Srokyt za razglezhdane i otgovor na podadenoto zaiavleniia e  10 kalendarni dni schitani ot datata na poluchavane na zaiavlenieto na hartien nositel.   
Pri odobrenieto na Vasheto zaiavlenieto za chlenstvo shte Vi se izprati pismo ili e-mail s pokana da zaplatite opredeleniia chlenski vnos po bankov pyt ili v kasata na Sdruzhenieto. Chlenskiiat vnos e 20 lv kato mozhe da byde zaplaten i na dve vnoski. Srokyt za vnasianeto na chlenskiia vnos e do 20-ti ianuari pyrvata vnoska i do 20-ti iuli za vtorata vnoska ili v 10 dneven srok sled priemaneto na nov chlen.

SNBM

-------------------------------------------------

Вие попълнихте електронния варияант на заявлениe за членство в Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"
За да продължите процедурата по приема Ви в Сдружението трябва да разпечатате и пратите по пошщата заявлението и на хартиен носител
Адресът на Сдружението е:

София,
ул. Н. В. Гогол 9, ет. 2, ап. 5
Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"

Можете да разпечатате вече попълненото заявлениe на следния адрес: http://www.snbm.org/print_balnk_login.php
като в полето "key" попълните следната парола: ................
Или да изтеглите заявлениe в Microsoft Word® формат от тук: http://www.snbm.org/formuliari/Member_Application_Physical_Body.doc
Срокът за разглеждане и отговор на подаденoто заявления е  10 календарни дни считани от датата на получаване на заявлението на хартиен носител.   
При одобрението на Вашето заявлението за членство ще Ви се изпрати писмо или e-mail с покана да заплатите определения членски внос по банков път или в касата на Сдружението. Членският внос е 20 лв като може да бъде заплатен и на две вноски. Срокът за внасянето на членския внос е до 20-ти януари първата вноска и до 20-ти юли за втората вноска или в 10 дневен срок след приемането на нов член.

СНБМ

Владе, това за членския внос, ако искаш го махни, нали като им пращаме мейл/писмо ще им го напишем Peace

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 00:58 от Клеопатра

# 31
  • Мнения: 4 181
Здравейте, момичета! За сетен път казвам браво за свършената работа!
Инето ме помоли да направя отчет за Варна, но за съжаление в момента мога само на прима виста, тъй като не съм във Варна, а ми се иска по писмото с исканията да отметна - кое е изпълнено и кое не. Ако искате грубо нахвърляно няма проблем да го спретна и тез дни.


Янич , направи го като се прибереш, не е спешно Peace

# 32
  • Мнения: 4 181
Позволете ми тук да не се съглася. Не може учредител на каквато и да е организация в последствие да кандидатства за членство в нея.
За протокола може да си попълним данните по някакъв образец и т.н. но не и молба за членство.  Stop
Минералните води - опасни за бебетата


Евче, нямаме предвид да си подаваме молба за членство на хартиен носител, да се одобрява и т.н. Идеята е само да си попълним по едно заявление, за да ни има в базата данни, говорихме го още на срещата доколкото си спомням Peace

Моля те, виж този линк, не ми се отваря тази статия, а нещо друго, потърсих я в другите рубрики, но не я намерих newsm78

# 33
  • Мнения: 4 181
Жени, аз също искам копие моля Praynig Кажи колко парички да ти дам и как и кога ще ти е удобно да го взема.
Припомни ми моля те последно какъв текст щяхме да пращаме на мама, защото забравих Rolling Eyes

Гери, за съжаление, протоколите още не са написани, като са готови ще ги качим на сайта.Ако те интересува нещо конретно питай Peace

Доли, дано ни одобрят Praynig

Момичета, днес са се обадили на Инето от "Искрено и лично".Искат да правят предаване в четвъртък за работещите майки  - как се справят, какво трудности срещат и т.н.
Предаването ще се снима от 13.00 до 14.00, но трябва да са там гостите към 12.30.
За съжаление не виждам как някоя от вас работещите ще отиде при това положение.  newsm78
Говорих с Кали да отиде всмисъл гледната точка ще бъде при трудностите с отглеждането на близнаците как би могла да се върне на работа.
Владе, знам, че сега имаш много работа, но все пак, ако имаш време кажи Hug
Ако имате други идеи кой да иде казвайте, може да са повече хора.


# 34
  • Мнения: 1 671
Хриси, мисля че ако някое работещо момиче има възможност да отида, ще е много добре, защото именно работещите майки са изпитали проблемите на собствения си гръб, информацията им ще е от първа ръка. Освен това ти също трябва да идеш, надявам се, че ще можеш да се освободиш, защото е хубаво СНБМ да се представлява и от теб като председател. И Кали е добре да е там, тя е с близнаци  и ще може да говори за програмата за детегледачките.

Ееех, кво ли пък този път да има и представител на МТСП, а? Close

А знае ли се кой ще е събеседникът, който ще седи на червеното диванче на Миглена?  Ине, ти имаш ли инфо?

И този път да не й позволявате по никакъв начин на Миглена да разводнява разговора с някви измислени въздишки и лирически отклонения Naughty Направо я прекъсвайте, като се отплесне  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 000
Попълних си Заявлението .....номер 17 ..
Предполагам Влади още не е резнала първите 10 Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 534
Хриси , пратих ти текста на лични
Обаче , като преглеждах материала за проекта , мисля че можем да сглобим нещо хубаво от описанието ни в него
Което ми напомня , че не съм благодарила на момичетата , които го приготвяха , че са свършили страхотна работа   bouquet

# 37
  • Мнения: 934
Добро утро Дами.
Владе, знам, че сега имаш много работа, но все пак, ако имаш време кажи Hug
Ако имате други идеи кой да иде казвайте, може да са повече хора.
Работа имам за половината китайски народ, но ако няма кой да е масовка щв се измъкна, само дето вече хич, не ми се говори пред камера:)
Попълних си Заявлението .....номер 17 ..
Предполагам Влади още не е резнала първите 10 Simple Smile
Още не съм ги резнала да:)) и това ще стане по-късно днес. Направо ми се извива свят с това малко торнадо в къщи. Вече иска 100% внимание и просто ми е голям проблем през деня да работя

# 38
  • Мнения: 2 070
Жени, може ли копие и за мен? Какво трябва да направя, за да го получа?

Влади, става вече и с Мозилата и при мойте контакти...

# 39
  • София
  • Мнения: 6 149
Моля те, виж този линк, не ми се отваря тази статия, а нещо друго, потърсих я в другите рубрики, но не я намерих newsm78

Съжалявам, грешката е моя. Не съм дала пълния адрес. Сега го оправих.
Минералните води - опасни за бебетата
Не си го намерила, защото си търсила в днешния брой, а статията е от вчера.

# 40
  • Мнения: 3 336
Хриси, моля те дай на Наси последния текст за новата тема в съседния форум, че доста се забавихме и Тами ще се сърди Heart Eyes Аз вече съвсем се обърках с текстовете, така че те моля ти да го дадеш Praynig Нещо напоследък не ми остава никакво време за форума ooooh!

# 41
  • Мнения: 4 978
    09-01-2007     
Всеки работещ ще е длъжен да има банкова сметка

Вестник „Дневник”
9 януари 2007

Фирмите ще водят дневници за болничните
Всичките 2.7 млн. работещи и самонаети ще трябва да си открият сметка в банка, ако се разболеят. Това следва от новия режим за изплащане на болничните листове, който влезе в сила в началото на годината. Парите ще се превеждат от Националния осигурителен институт (НОИ) само по разплащателен или безсрочен влог в избраната от работещия банка. На по-ранен етап имаше идея хората без влог да получават парите с пощенски запис, но впоследствие тя е отпаднала.

пълния текст можете да прочетете тук:
http://www.mlsp.government.bg/bg/news/news.asp?newsid=8812&catid=29

Утре, в сутрешния блок по НТВ, Христосков ще бъде гост по темата за майчинството и защо обезщетенията вече ще се изплащат директно и само по банков път. (поне такъв беше анонса в новините)

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 23:55 от Cruela D'Evil

# 42
  • Мнения: 1 671
Малко корекции:


Вие попълнихте елктронния вариант на заявлениe за членство в Сдружение "Настоящи и бъдещи майки".
За да продължите процедурата по приема Ви в Сдружението, трябва да разпечатате и пратите по пощата заявлението и на хартиен носител.
Адресът на Сдружението е:

София,
ул. Н. В. Гогол 9, ет. 2, ап. 5
Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"

Можете да разпечатате вече попълненото заявлениe на следния адрес: http://www.snbm.org/print_balnk_login.php
като в полето "key" попълните следната парола: ................
Или да изтеглите заявлениe в Microsoft Word® формат от тук: http://www.snbm.org/formuliari/Member_Application_Physical_Body.doc
Срокът за разглеждане и отговор на подаденoто заявления е  10 календарни дни, считани от датата на получаване на заявлението на хартиен носител.   
При одобрението на Вашето заявлението за членство ще получите писмо или e-mail с покана да заплатите членския внос по банков път или в касата на Сдружението.


ПП: Крюела,   bouquet

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 08:39 от Моли Уизли

# 43
  • Мнения: 3 336
Интересно хората по селата как ще си получават майчинството Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 4 068
Жени, аз искам копие от рецептурника и ако ще го пращаш в Кауфланд ще натисна мъжо да иде да го вземе с колата, така че можеш и на Гери да пратиш копие, а аз ще и го занеса.
Все още не ми е останало време да разгледам обстойно сайта и сега заседнах на компа и ще го направя.

Гери, имам идея след като получим рецептурника да се пробваме да сформираме една среща на местно ниво с кмета, представители на РИОКОЗ/защото доколкото знам те отговарят за ДМК/ и евентуално директори на ясли и ДМК, за да обсъдим детското хранене и новия рецептурник. Мислиш ли, че идеята е добра? На мен ми е болна тази тема просто и ми се иска да направим нещо по въпроса. Оф и нещо друго щях да казвам, но ми изхвърча от главата. Crazy Мъжо е във ваканция до 20.02. и дотогава мога да се включа много активно във всякакви дейности. След това ако има нещо ще викам майка ми от Кърджали да идва да гледа малката, за да съм на линия.
Ами това е засега. Следобед ще попълня и аз заявлението за членство за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт