Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 320
Здравейте, момичета, ето ме и мен!  Hug
Veniti, честито  newsm59 Желая ти да си жива, здрава и много щастлива, разбира се и  newsm32 baloni
Goldie, с тази нова снимка в първия момент не можах да те разпозная...   Joy Но и тази е много сладка! newsm10

Аз да споделя за снощи, чорапките свършиха идеална работа, мъжо се отчете "за каузата", въпреки някои дребни пречки от битов характер (като например разни откъслечни фрази, произнесени в полусъница от малкия човек в къщата. Цитирам: "Мамо, вода!" - в превод "Пие ми се вода","Тати, тук не, там!" - в превод " Спи си на твоята възглавница, не тук", "Мамо, пим не!" - в превод "Мамо, няма да спим"...). Но той (мъжо) остана непоклатим ... Joy
Демек "мисията изпълнена".

# 166
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Браво, Сладка мама Peace! След две седмици ще искам инфо за марката и цвета на чорапките Wink
Снощи сънувах една бебешка пантофка и сутринта се събудих с усещането, че нещо трябва да се промени и ето на, реших да си сменя аватара, защото не ми се ще този път да си сменям цвета на косата Joy /обикновено това променям, когато имам нужда от разнообразие Crazy/

# 167
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Сладка мама, дай насам тия чорапки, не се стискай! Joy
Момичета, ДОЙДЕ МИИИИИИИИ! smile3511 newsm45 Добре, че имам работа! Пиша един доклад от сутринта - нещо не ми се отдава, ама.......
Пред колегите не мога да рева, но довечера....

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Стела, съжалявам, мила Hug Не се тревожи, Сладка мама ще каже за чорапките и другия месец ще се въоръжим и ние Mr. Green Поплачи си и се стягай за следващия път Heart Eyes

# 169
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте!   bouquet

Честит рожден ден, Венити!!!  bouquet Mr. Green Всичко най- най- хубаво и през тази година, само радост и сбъдване на всичките ти мечти ти желая!  Party
И аз съм на диета, но повода си заслужава, ще се почерпя  Mr. Green

STELLA_B, не се натъжавай, всяка от нас минава по този път, падаме, ставаме, но вървим винаги напред!  Hug

sladka_mama, браво на половинката, твърд като скала  Laughing hahaha Нищо не може да го отклони от пътя Mr. Green

И да попитам нещо, само аз ли имам проблеми с влизането в бг мама? Вече втори ден една страница ми се отваря за поне 5 мин, а с други бг сайтове нямам проблем  newsm78

Јuturna, къде се губиш Thinking? Какво става с теб, кажи при теб свързването как е?

# 170
  • Мнения: 171
И аз ще се олеля всеки момент  Sad Но вече кроя планове за следващия месец  smile3508, ще сменя стратегията  Crossing Arms

# 171
  • Мнения: 118
Здравейте, момичета-кокичета!!!(Днес видях първото кокиченце Grinning)

Охоооо, имаме си рожденничка Wink- Veniti, да си жива и здрава, миличка!!! Нека тази година получиш на желания от теб подарък, та дори и след 9 месеца Wink
Момичета, какви са тези лелки, да ги няма smile3513- май те от дума не раэбират. Аз,  като гледам и аз ще има да я чакам мойта на 15-ти, ама файда няма. Rolling Eyes
Сега ще следим "прелъстителките"с червените чорапки, коя първа ще ни зарадва   Whistling

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Здравейте милички, толкова ми липсвахте.
Първо - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Венити и всичко което си пожелаеш да ти се сбъдне, но първо това прекрасно чудо newsm32
Второ - честити две чертички на Трекс и да се превърнат в най-сладкото newsm32
Продължавам  Mr. Green :
Рошко тука съм, ама от време на време, че една глава все ме болииииииии  ooooh! и очите ме боляяяяят  Tired Даже в отчетни не ми се минава, че там все за болежки, прегледи и доктори си говорят  #Cussing out
Стела Б - поплачи си и се успокой после. То нервите са лошо нещо, пречат на бебо да се появи по-скоро. Така че спокойно, ще стане като спреш да го мислиш. Изпробвах го. Hug
Байче какво стана, и аз така бях дойде ми - не ми дойде. Та си спомням голямо навиване беше да си направя тест. Та като отидох в аптеката и се запасих с един двоен и още един нормален. Нали съм тома неверни....
Сладка мама - хайде след две седмици  Praynig да се хвалиш с две чертички.
Голди мила какви са тия безсъници, разболявания, бързо да се вземаш в ръце и да се оправяш.   bouquet Hug Heart Eyes
Ооооооохххххххх блокирах, спирам. Лек ден и само усмивки, никакви сълзи и слагайте розовите очила  Hug Обичам ви.

# 173
  • Мнения: 533
Момичета  Hug още веднъж много ви благодаря   bouquet
Аз все още съм на работа, черпим се с колегите  Wink, а довечера танци-манци с приятели. Много е хубаво да имаш рожден ден  Heart Eyes и на вас пожелавам само хубави емоции и много добро настроение.
Гадно е като дойде лелката, само който не е минал по този път не може да го разбере, но докато носим в себе си надеждата, продължаваме нататък още по-амбицирани, така че, милички, имайте вяра!!!

# 174
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Ей, хора сега ще похваля мойто мъж! Преди малко се чухме по телефона и като разбра, че и този месец нямаме "печеливш участник" ми каза: "Хайде сега отивай да стягаш куфарите и довечера - в Смолян!"
Уточнение: Той е от там и както знаете на Коледа правихме годеж, но не бяхме решили датата на сватбата. Е, решихме я сега точно за една минута - в един глас казахме 28.04. Та утре ще ходим да говорим с отчето в църквата на Пампорово "ще ни венчае ли на 28-ми или ще се караме?"

# 175
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Стели, честита ти дата, хайде стягай се за приготовленията, че то не останало дотогава  Laughing
Шушонче, не знам защо така, бе - такава глава ме цепи няколко дни и кръстът ме боли гадно, днес поръчах на мъжо да ми купи колан от ония, медицинските, поне вечер вкъщи да се стягам; настинала съм явно Thinking, дано отшуми бързо!
Венити, умната довечера с танците и питиетата, че доста красива графика си нарисувала този месец Peace

# 176
  • Мнения: 533
Goldie, да ти кажа, не се надявам много този месец да е станало нещо, какво се вижда не бяхме особено активни в дните на овуто, пък и мислим февруари да ходим на ски (не се надявам, за да не се разочаровам  Sad)
А твоите симптоми ми намирисва на  EFP  дано!

# 177
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Veniti, аааааааа не Naughty - никакви симптоми, че то още не ми е минало овуто хубаво, както се вика. Ние пък и този месец не бебеправихме, а само се обичахме, така че изобщо не очаквам да стане нещо.
След като точих лиги по ледената пързалка на Сладка мама, да ти кажа и на теб, че ти блазосвам за ските Mr. Green Така ми се ходи "на зима" някъде Rolling Eyes Може и ние да забегнем в дън гори другия месец, ако не ни мине котка път Wink
Още веднъж весел празник довечера, че и аз трябва да се измитам след малко!  bouquet

# 178
  • Мнения: 580
Здравейте и от мен!!!  Wink   
Венити -ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!    bouquet   bouquet   bouquet Всичко най - най ти пожелавам и нека всичките ти мечти станат реалност!
Трекс - Честитя ти двете чертички!  Hug  Дано всичко върви отлично и скоро да видиш тупкащо сърчице !
Голди - благодаря за кефенцето....   food010  вече съм решила да пия по едно кафенце на ден и май ще е твоето защото е  чудесно!   newsm10
Стели - не се отчайвай. И аз много изкам този месец да се е получило и да зарадвам таткото на 29-ти , защото имаме годишнина. Заедно сме от 7 години.... на тази дата се запознахме.
И честита ти датичка !!!  newsm51

# 179
  • Мнения: 1 425
Здравейте милички,съвсем на бързо минавам да ви видя как сте.
Трекс,честито миличка,дано всичко бъде наред.
Венити честит рожден ден,пожелавам ти да се жива и здравичка най-вече ,пък то другото ще си дойде когато му дойде времето.
Моята бременна братовчетка също днес има рожден ден и съм решила да и спретна едно парти у тях.Оставих я да спи и излязох да направя организацията,торта....и туй онуй.И довечера ще я изненадаме с още някои роднини.И така всичко хубаво на всички.

Общи условия

Активация на акаунт