Отговори
# 735
  • Мнения: 612
Благодаря Ви, момичета! Голяма подкрепа сте! Имам записани часове сега за Ганева и Андреева в Щерев и Сенкова в Неовитро. Искам да чуя какво ще кажат те. А Сенкова специално ще я питам дали и тя иска да направи втора снимка. Не искам да губя време в никакъв случай и ще действам. А документите не ги ли подготвя клиниката, която избереш за инвитро?

# 736
  • Мнения: 920
Sour Cherry, заседанието е веднъж в месеца и зависи кога подадеш документи, аз и двата пъти изтървах комисията за един ден и трябваше да чакам следващата и докато пристигне при мен минаваха грубо 2 месеца от подаването.

 Шанталче, прегледите когато са ми писали от кой яйчник е овулацията са 10. 2021/11.2021/05.2022 и 5.2023 и четирите пъти от ляв яйчник има жълто тяло. Единствено в месеца на аборта ми 9.2022 пише corpus luteum вдясно, ама не съм сигурна това жълто тяло ли е, което ме навежда на мисълта, че аз само от единия яйчник имам яйцеклетки. Чувала съм, че е възможно единият да е по-активен, ама пък само от единия да тръгват яйцеклетки не знам дали е ок. И следващата ми чуденка е ако единствената бременност която имам е от десен яйчник дали пък от него не са по-читави яйцеклетките или пък тръбата да е по-проходима там. Абе намирам си и аз за какви работи да се чудя. 

Viki, аз пък все имам отдясно болки Grinning, пък жълто тяло вляво, въобще...не разчитам аз на собствени усещания, много са ми лъжливи. Иначе уж като ме стимулираха, брояха и от двата яйчника яйцеклетки, ама за пункция, пък за инсеминация/естествени опити не знам дали ще помогне да се активира и другия.

Минзухар, не съм го чувала интерлевкин и не знам как действа точно.

# 737
  • Мнения: 110
Момичета, привет! Мина моята цветна снимка при д-р Билчев в Щерев. Заболя ме за кратко, но нищо непоносимо. Резултатът-две запушени тръби. Sad Моля дайте съвети, отпушват ли се с лапаро или направо се прибягва към инвитро? Аз съм още в ступор от резултатът! Всякакви съвети и лични случаи ще са ми от полза!
Моят съвет е да направите втора цветна снимка. При моята първа ЦС аз имах същия резултат-двете тръби запушени. Исках консултация с репродуктивния доктор, който извърши манипулацията, но ми каза - направо кандидатствайте за инвитро по фонда. Също като вас бях в шок 2-3 дни и исках да получа някакво адекватно обяснение от какво се е получило, може ли да се лекува... Сед като не получих, направих втора снимка и се оказа, че тръбите са ми наред, пропускат си, само едната е леко нагъната... Пожелавам ви успех 🍀❤️

# 738
  • Мнения: 2 526
Минзухарче, самите капки "Гуна Интерлевкин 4" не са предвидени за забременяване, а е хомеопатичен лекарствени продукт, който се използва за подобряване на състоянието при автоимунни заболявания(в комбинация с други капки от серията) и някои алергични състояния. Може да влезеш да разпиташ в някоя група за хомеопатия.

# 739
  • София
  • Мнения: 11 768
И при мен десния яйчник е доходоносен, ама качеството му е 50/50

За ЦС може да стане спазъм по време на вкарване на течността и от там фалшиво запушване. Най -точно е с лапароскопия да се провери.

И идвам плахо да ви ръсна със син прашец, минах първата ФМ днес 💦💦💦

# 740
  • Мнения: 1 130
Честито синичко, Маце Blue Heart

veli86, подкрепям другите момичета. Втора ЦС и ако становището е същото, давайте смело с инвитро.

S.G.C, и аз си мисля че единия ми яйчник не работи. Последните ми три цикъла са все с овулация от дясно, доказано с прегледи (това са 3 от 4 цикъла последната година).

Последна редакция: пн, 29 май 2023, 20:54 от 2402

# 741
  • Мнения: 213
При моята ЦС лявата тръба пропусна чудесно, за дясната доктора пожела да опита втори път, че не му харесало как пропуска, но на втория път пропусна добре и заключението е проходими тръби. Болката беше неописуема, въпреки че пропуснаха, щях да припадна на масата. Той каза ще може заради болката да се получи спазъм и да не пропусне добре, то и втория път болеше, ама пропусна.


Маце Честито синичко!

# 742
  • Мнения: 2 631
Маце честито момченце, хайде стискаме палци всичко да е наред! ❤️

# 743
  • София
  • Мнения: 3 020
Честито синьо, Маце! Да си седи там на топличко до термин Heart

# 744
  • София
  • Мнения: 11 768
Честито синьо, Маце! Да си седи там на топличко до термин Heart

Чакам те и теб скоро в отбора на двойните свекърви ♥

# 745
  • София
  • Мнения: 3 020
Честито синьо, Маце! Да си седи там на топличко до термин Heart

Чакам те и теб скоро в отбора на двойните свекърви ♥

от твойте пръсти в ушите на там който трябва да чуе Grinning

# 746
  • Мнения: 612
Честито и от мен, Маце! Да сте здрави! Момичета, мен не ме боля на снимката, имам прекарана хламидия кой знае от кога, ендометриоза и не ставане на бебе. До сега причина не се намираше. Но ще повторя снимката, ако препоръчат. Не е проблем.

# 747
  • Мнения: 581
Мацето,  честито синьо💙! Да чака на топло до термин! След това да замеряш със сини памперси!
S.G.C при мен беше така. Първа фоликуметрия преди 3 години, 3 поредни цикъла овулация от дясно. Първи преглед при др Калчев,  левия яйчник се оказа с по-малки празмери от десния. Първа стимулация няколко месеца по-късно по 5 фоликула от всеки. Явно се събуди. И до днес съм така на 2,3 цикъла от дясно,  един е от ляво.
То никъде не пише че трябва да се редуват. Така че имай си едно на ум, но не би трябвало да е проблем. Успех🍀

# 748
  • Мнения: 766
Честито, Маце! 💙 На топличко и до термин да си стои! 🍀

# 749
  • Мнения: 612
Маце, а ти при д-р Ганева ли забременя или естествено след отпушването на тръбите? Имам час и за д-р Ганева в други ден. Чудя се дали има смисъл да ходя и при д-р Андреева за консултация.

Общи условия

Активация на акаунт