Килимчето от Teddy Toys - сигурно и вълнуващо място за игри!

  • 3 625
  • 146
  •   2
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Детето ми е на 3 години. След като започна да сяда започнах да я оставям да седи на земята, може би около 6 м. Възраст.

# 61
  • Мнения: 1 668
На един месец е, все още не съм го поставяла на земята, но предстои.

# 62
  • Мнения: 126
Имам момченце на 3г. Започнах да го оставям на земята след като се научи да сяда сам без да се подпира, към 7-8месец.

# 63
  • Мнения: 629
Голямата дъщеря е на 3,9 г, от 6-7 месечна възраст я оставях. Сега с втората дъщеря ще започна отново на тези месеци.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 099
Още като бебе е на земята с активна гимнастика и килимче. После на подобно вече взе да си реди конструктор.

# 65
  • Мнения: 1 333
На 1г и 1 ден,нашият бонбон го оставяме да си играе на земята в момента в който си седеше самостоятелно от 6-7м...

# 66
  • Мнения: 1 379
Детето ми е на 4 годинки и може би от 4 месечна възраст е на земята по килимите . До ден днешен винаги си играе на земята . Широко й е , забавлява се много .

# 67
  • Мнения: 668
Детето е на една година и пет месеца. Слагаме го на земята преди да започне да пълзи.

# 68
  • Мнения: 13 590
На 7м. прекрасно е, дори да не спечеля, бих потърсилиа, за да купя.

# 69
  • Мнения: 2 516
Големите са на 7 и почти на 5, а бебето, което би ползвало най-много килимчето, е на 3 месеца. От втория месец го слагам на земята да си играем и да се учи да се обръща и повдига Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 002
Синът ми е на 2 г, не помня с точност, но от доста малък съм го оставяла да си играе на земята.

# 71
  • Мнения: 7 295
Децата ми са вече големи( скоро може и с внуче да ни зарадва единият син), но от 2-3 месечна възраст бяха все на земята( върху килими и одеяла)- любимо място и до днес.

# 72
  • Мнения: 523
На 1 год. е малкото ми момче, оставям го на земята откакто започна да лази

# 73
  • Мнения: 232
На 2 години е, нямам спомен от кога го оставяме на земята, може би към шестия месец да е било.

# 74
  • Мнения: 803
В очакване съм да го посрещна

Общи условия

Активация на акаунт