Килимчето от Teddy Toys - сигурно и вълнуващо място за игри!

  • 3 636
  • 146
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 164
Внучето  сега  е на 5.5 месеца, от 3 месеца е на земята с активната гимнастика

# 76
  • Мнения: 549
Малкият е на почти 11 м. и го оставям на земята от около 7-мия месец.

# 77
  • Мнения: 2 128
Сега малката е на 2 годинки. Оставям я на земята от 8-месечна някъде. На 9 месеца проходи и килимчето остана място за пръскане на играчки.

# 78
  • Мнения: 427
В момента малкият ми син е на 10 г. Когато беше на 5 м. започнах да го оставям на пода сам, като първоначално беше подпрян и ограден с възглавници.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 097
Дъщеря ми е на 2г.5м.
Оставям я на земята от 6 месечна.

# 80
  • Мнения: 999
Моето дълго чакано детенце е на 2 м. Все още не го оставям на земята но и това предстои.

# 81
  • Мнения: 422
Малкият е вече на година, от няколко месеца го оставяме на земята, но сме с ламинат и все ни е стах, да не му е студено.

# 82
  • Мнения: 2 695
Детето ми е на година и 4 месеца, започнах да го поставям на земята още от 5 м възраст, когато започна да прави опити да пълзи. Смятам, че колкото повече време прекарва едно дете на пода, толкова по-бързо и успешно усвоява голяма част от уменията си.
Решението ми да поставя килими, но към момента не са ми особено удобни, първо защото задържат много косми и прах и второ, защото започна периодът на трошене на храна и заливане в течности.

# 83
  • Мнения: 1 001
Децата ми са големи. Оставях ги на земята от около шестия месец - да си играят и да се движат според индивидуалното си развитие.

# 84
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 183
В очакване съм след няколко месеца да го видя ❤️

# 85
  • Мнения: 211
Малката ни принцеса е на 2 годинки , а баткото на 6 годинки и двамата още след третия месец съм ги слагала на земята по коремче да си укрепват мускулите. Сега имаме огромна нужда от звукоизолиращия ефикт на килимчето ,защото на долния етаж е страшно. Да са живи и здрави съседите.

# 86
  • Мнения: 1 739
Имам 2 деца - на 7г. и на почти 6м. Оставям ги откакто започнаха да се обръщат. Първо за по няколко минути, като постепенно увеличавах  времето, прекарано на килима.

# 87
  • Мнения: 957
На 3 годинки е и обича да си играе на земята от 6-месечна възраст.

# 88
  • Мнения: 395
На 2г.5м.е,на земята я оставям от 6 месечна някъде.

# 89
  • Мнения: 770
Малкият ми син е на 7 м и вече се борим и играем на земята. Така не се притеснявам, че ще падне, търкулне и удари.

Общи условия

Активация на акаунт