Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 12 тема

  • 42 699
  • 788
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 662
Оставям това тук 🤭

# 241
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Е да, това са им смотаните чехли. Аз и без тая абсурдна информация не ги харесвам.

# 242
  • Мнения: 389
Хаха, това са чехлите за плаж за близо 200лв, които ако имаш неблагоразумието да намокриш, боята им се разтича и отиват в боклука😂
От серията "когато нещо е толкова нелепо, че не можеш да повярваш, че съществува".

Но за да не съм само черна станция, ще кажа, че за сметка на плажните им чехли, банските от всичките им колекции дотук все си заслужават. Изключително издръжливи са спрямо материя и наситеност на цветовете и на третиране, и на пране.

# 243
  • Мнения: 119
А как се почистват чехлите тогава, особено  тези с белите подметки?

# 244
  • Мнения: 662
Никак. То най-абсурдното е, че са плажни чехли, ама да не се мокрят. Излизаш от водата примерно, подсушаваш се хубаво, чакаш да няма и капчица, и чааак тогава си обуваш чепиците за 150 лв 🤭 Иначе аз като си прибирам летни/зимни обувки (не го държа всичките извадени по цяла година, няма толкова място просто, а и за какво да стоят половин година да пепелясват) задължително си ги ппочиствам и пера. Даже летните сега, които извадих всичките са изпрани, измити, нямам изкуствени, всичките са естествена кожа и не са мръднали. Само техните не трябвало да се мокрят… Техните се предполага, че не трябва да ги переш изобщо, тоест караш ги сезона и после хвърляш ли? 🤭🤭🤭 Може би затова и ги правят така калпаво, я те изкара сезон, я не, пък че да се налага и да ги чистиш… За следващия сезон нови 😃

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 13:23 от posh95

# 245
  • Мнения: 255
Няма такава смешка наистина да не се мокрят ,а как ще кажеш на времето да не вали .Ти може да си ги обул да те навали малко дъжд и какво за боклука ли ?Напомня ми за обувки за починали хора ,дето са от картон ли незнам и ако някой има неблагоразумието да ги обуе и намокри и до там ,разграждат се 🤦♀😏😂

# 246
  • Мнения: 4 247
Тези чехли не са за ходене с мокри крака от морето или басейна и да си мием краката под душчетата, както го правим примерно с джапанките на Ипанема.
Те са само за снимки, както и плажните им чанти.
Изобщо пълен смях и все пак се купуват.

# 247
  • Мнения: 243
Според мен са подходящи за дамите, които отиват в някое от модерните заведения на плажа, цял ден стоят там да ядат, пият и лежат цял ден и никога не влизат във водата. Не че е лошо, кой каквото го кефи, това да прави. Но аз определено не съм така и затова не са и подходящи за мен, предполагам и за доста голяма част от хората. На мен си ми трябва издръжлива и удобна джапанка/сандал, като има и доста красиви такива модели, не ходя с крокс Grinning Както каза една жена преди мен, дори да ги ползваш за ежедневието, ами ако завали лек дъжд? Събуваш се и ги прибираш в чантата ли? Не че аз не пазя чантите си от дъжда и не ги подсушавам веднага като отида на сухо, но никога няма да се събуя и да рискувам да настъпя нещо, за да предпазя обувките си, колкото и да са скъпи и любими. Пък и това, че са естествена кожа не е оправдание. Моите обувки са всички естествена кожа, не обичам изкуствената и рядко си харесвам модел от друг тип материал. Всички ги пускам в пералня или чистя с препарат за набук. Всичките изглеждат като наскоро купени, дори да съм ги носила две-три години (тъкмо да вметна, особено съм доволна от кецовете на Gant, препоръчвам, няма износване на тия обувки, след пералня са точно както когато ги купих преди 3 години).
Както и да е де, тези чехли са им от доста абсурдните артикули, надявам се да преосмислят малко и да намерят начин да ги произвеждат по-качествено.

# 248
  • Мнения: 4 247
Тази шарка от роклята не ви ли напомня на една от Алеса

А шареното косместо патенце го бях видяла в турския сериал Опасно изкушение, само че във вариант под дупето на Йълдъз. Уверявам ви, че беше същото. Вдъхновението им е топ.

# 249
  • Мнения: 829
Аз моите чехли миналата година ги мокрих по стечение на обстоятелствата. 😀 Малко се поразвали надписа, иначе са си добре.

# 250
  • Мнения: 321
Офф да я пускат най-накрая тая нова колекция ... С това рязко затопляне на времето натъпках кошницата с тениски и потници, и сега се чудя да поръчвам ли или да чакам ... Ама като се замисля, че то самото чакане тепърва ще започва ... Grinning

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 20:36 от *Emerald

# 251
  • Варна
  • Мнения: 3 251
То и аз вчера от Мохито си харесах една много ефирна дълга рокля, ама като видях 90лв и се зачудих дали са не чакам колекцията. Сега пък ме е яд, луда ли съм... Я харесам нещо, я не и то нещото ще дойде за есента.

# 252
  • Мнения: 662
Мога да им похваля банския on my radar топ-а ruffles. Миналото лято баят къпане отнесе, та и в морето, и перални, и нямам забележка (може би вече съм споменавала, че не мога да слугувам да пера на ръка) Обаче долнището не ме кефи, че е с висока талия, та се чудя с кое долнище мога да го комбинирам (и ако може да не е някакво много очертаващо, много не ме кефи като видя някакви такива 😵💫). Иначе поръчах от shein няколко пареота, за по 15-20 лева, които бяха с доста добри ревюта и снимките от клиентките бяха доста добри, та да видим. Иначе гледам, че на алеса черното парео гащеризон го има налично в С, ама ще чакам китайските да ги видя 😎
Поръчах от парамидона (не бях поръчвала никога) един бански, понеже видях в тик-ток на алекс петканова и ми хареса, а то било точно реклама на въпросните, баят парици бяха.. 200лв за бански, ама стои като плетен, все едно ще прозира, уж не е така, ама ще разберем на плажа 😂 Но пък там горнището не ме кефи особено, та сега съм в търсене на части горни и долни, за да си направя още 2-3 комплекта. Надали ще ги и облека всичките, ама вие като жени ме разбирате 😅 Та, препоръчайте моля бански на алеса, които не са прекалено очертаващи и стоят готино ☺

Последна редакция: нд, 11 юни 2023, 00:33 от posh95

# 253
  • Мнения: 2 896
Изчакай новата колекция , партито не им ли беше по това време някъде ?
Предполагам , че тениските ще са около 80 лв с морано , да не е и повече .
А роклите сигурно над 200 лв .
Аз от мохито си накупих много хубави неща , пристигат много бързо .

# 254
  • Мнения: 321
Те долничките с ниска талия на Алеса не са ли всичките един модел? Или може да се бъркам. На мен много ми харесват (имам 2), не са изрязани изобщо за бриджитки (поне по моите стандарти). Аз съм доста ограничена откъм избор, защото трябва да са бриджитки с ниска талия и горниците без презрамки. Много съм бяла и ако изгоря на презрамки ги влача до следващото лято. Сложих си в количката и нов комплект от яхтения принт принт горничка и долничка с една хавлия, и май ще поръчвам, няма да дочакам новата колекция май... Като гледам все от стари колекции си поръчвам неща, новите модели ми трябва малко време да ги възприема хаха.

Последна редакция: нд, 11 юни 2023, 08:04 от *Emerald

Общи условия

Активация на акаунт