Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 12 тема

  • 42 614
  • 788
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 317
Еми същата... Сега си извадих розовата рокля, която имам на Авин да видя какво пише за състава на етикета, но се оказа че НЯМА етикет. Да, пила съм едно вино Stuck Out Tongue Winking Eye, но няколко пъти я прегледах и не намерих етикет. На допир е същата като друга на Алеса, която имам и на екитека пише 100% полиестер. Иначе всички нови неща са им супер сладки...Но проблема е, че никога нямат наличност.

# 226
  • Мнения: 364
Мдааа , както Алеските, така и конкурентките наблягат основно на полиестера… , много, ама много рядко имат естествена материя…Имам едно вълнено палто на конкурентките, което е уникално,  но май с това се изчерпват нещата..Алеските според мен наблягат на принта и на ефекта от дрехата, не толкова на качеството и на материята …

# 227
  • Мнения: 9
Преди време бях в магазина на Авин на ул. Шишман, ами топове и блузи само гаден полиестер, на Алеса поне има и памук.

# 228
  • Мнения: 658
Е днес им разглеждах сайта и тоз гащеризон не го видях. И всеки път всичко, което искам е изчерпано. Аз до сега всичко от тях не ми е мръднало. Бях малко скептично настроена за розовото сако, ама го прах и в пералнята, на 40 градуса и 1400 центрофуга, не е мръднало, баси! Не мога да си изкривя душата и да не ги похваля… И на тях са им скъпи дрехите, ама поне си избиват парите. А, и всеки път има нещо ново и различно. И стилно. Евала

# 229
  • Мнения: 620
Hard to resist рокличката я върнах, не си заслужаваше парите според мен... все едно най-обикновена тениска. в сайта изглеждаше много по-добре. а даже с 15% намаление... Просто НЕ :/ Това лято приключвам аз с Алеса, вече есента ще видим.

# 230
  • Мнения: 108
Здравейте,

Дали мога да поръчам от чужд профил?
Кодът ми за отстъпка от 10% , който пращат с смс го изпуснах ...

# 231
  • Мнения: 249
А също приключих с тях .Ако поръчвам нещо са стари неща ,ако се появят бройки .След тази лятна колекция от шарении,просто не е по моя вкус + качеството много падна и тотално не си заслужава парите ,поне според мен.

Последна редакция: ср, 07 юни 2023, 09:40 от Наталия 83

# 232
  • София
  • Мнения: 1 123
Гледах им снимките и видеата от Абу Даби, на които загатват какво ще има в лятната колекция. Дрехите, с които позират, не ме грабнаха, но пък се нагледах Ролс Ройси и Ламборгинита 😁 Алеса вече не само продават дрехи, те продават някакъв бляскав лайфстайл. 😁

Последна редакция: ср, 07 юни 2023, 11:44 от Мецани

# 233
  • Мнения: 2 883
Същите модели ще са , в различен принт . Може да има нещо ново все пак , няма да са само цените .

# 234
  • Мнения: 4 559
Червеният им сет от панталон и късо сако, които са ми любими вече, са добри и откъм материя - 50 на 50 памук и полиестер. Също What a delight топът им с йероглифския принт ми хареса изключително много, така че все още имат и добри попадения според мен Grinning

Скрит текст:
На Авин ми харесва, че пускат постоянно нови неща с различни принтове, но те се изчерпват буквално за минути от сайта им. И изобщо не е ясно ще имат ли нови бройки или не.

Тяхната маркетингова стратегия май е "Който свари, той превари", ама аз поне не обичам да си купувам на прима виста неща просто защото много са ми харесали, обичам да си мисля Grinning

# 235
  • Мнения: 914
Съвременните изкуствени материи са си доста добри, говоря за по-скъпите и качествени, не са като найлон. Принципно, памук и лен, нямат ли малко примес саза мен невъзможни за поддръжка и докато стигна от къщи до офиса са толкова измачкани, че все едно съм се въргаляла в сеното Simple Smile

(а сравнението между оранжевите плажни плетени ресни и това също ми се набива на мен https://avinonline.com/produkt/gastherizon-sand-kopie/)

# 236
  • Мнения: 828
Имам няколко ленени рокли, наистина и на мен не ми харесва, че колкото и да ги гладя, след 10 минути носене изглеждам точно все едно съм се въргаляла в сеното. Grinning Трудна е поддръжката, но...

# 237
  • Мнения: 4 586
Добре де, каква е причината да не се ползва вече коприна?

# 238
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Сигурно, че им е по-рентабилно да ни продават полиестери за по 200-300лв. Коприна сигурно 1000лв ще я пуснат.

# 239
  • Мнения: 4 245
Алеса никога не са продавали коприна.
Добре де, каква е причината да не се ползва вече коприна?

Общи условия

Активация на акаунт